פורסם ב- כתיבת תגובה

19 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון (וממה להימנע בוודאות)

זוג רומנטי רוכב אל השקיעה

הדייט הראשון סוף סוף הגיע! אתo כבר מקווה שזה יקרה במשך זמן רב עכשיו. התאריך נקבע וזה ממש מעבר לפינה. אתה יודע לאן אתה הולך ואפילו יש התלבושת שלך בחרה. נראה שהדברים מסתדרים. ואז המוח שלך מתחיל לנדוד על מה אתם הולכים לדבר על בפגישה. אוי ואבוי.

דייט ראשון זה עניין רציני. הכי טוב לקחת את הגישה הפשוטה אם דברים הולכים ללחוץ הם יהיו באופן טבעי, לפעמים זה קשה להגיע לנקודה זו. אתה בהחלט לא רוצה לחשוב על זה יותר מדי, זה רק יוצר ניתוח שיתוק.

עם זאת, זה רעיון טוב להיכנס עם לפחות מראית עין של תכנית שכוללת על מה לדבר.

במאמר הזה נבחן את הדרך הנכונה לגשת לתאריך ראשוני, כמו גם ל-19 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון. כך תרגישי מוכנה כשהיום יגיע.

כשאתה מרגיש מוכן, אתה יותר בטוח בעצמך ודברים הולכים חלק יותר. הנה זה בא!

להשיג את הדייט הראשון.

להשיג דייט ראשון זה לא קל. אני נזכר בימים שהייתי צעיר יותר ולא היו לי הרבה דייטים ראשונים. רוב הזמן, כשיצאתי עם מישהו, זה היה בגלל שהסתובבנו באותו קהל. היינו מתראים מדי פעם ואם היינו מחבבים אחד את השני, בסופו של דבר היינו מתחילים לצאת. לא היה הרבה פורמליות להזמין מישהי לדייט ראשון.

הטכנולוגיה התקדמה מאוד והביאה איתה כלים לדייטים. אתרים כמו Match.com הם פופולריים כמו גם חומר דליק ומארחים רבים אחרים. אמנם זה בהחלט קל יותר לראות מי זמין, זה לא עושה את התאריך הראשון בפועל פחות מרתיע לפעמים.

יש לי כמה חברים שטבלו את הבוהן שלהם במימי הדייטים אחרי הגירושים. לומר שזה מפחיד זה בלשון המעטה.

אחד החברים שלי הצטרף Match.com לפני כמה שנים ואמר לי שזה היה בעצם כמו שיש עבודה במשרה חלקית. היא דיברה על איך היא הייתה צריכה לבנות את הפרופיל שלה, להגדיר את הפרמטרים שלה, ובעצם להגדיר את הדברים בפעם הראשונה.

כנראה הגדרת החשבון והפרופיל שלה היה החלק הקל. החלק הקשה היה לדשדש בין המסרים והקריצות וכן הלאה. היא אמרה שהיא בילתה 2 שעות ביום בניהול אתר ההיכרויות. כל זה לפני שהיא אפילו החליטה לצאת לדייט הראשון. זה לא קל בזמן עבודה במשרה מלאה וגידול ילדים.

יש לי חבר שמתגרש כבר יותר מ-6 שנים. הוא לא בדיוק ויתר על דייטים אבל לא משקיע בזה אנרגיה. הוא אומר שהוא יצא למספיק דייטים ראשונים לכל החיים. הוא אמר לי שזה פשוט הרבה מאמץ לשני מבוגרים עסוקים למצוא את הזמן והאנרגיה לצאת לדייטים.

הנקודה כאן היא שלקבל את הדייט הראשון זה בהחלט לא קל בימים אלה. חשוב להיות מוכן כשיש לך הזדמנות לדייט ראשון.

הגישה הנכונה

לקחת את הגישה הנכונה לדייט ראשון זה חיוני. כמובן שאתה רוצה דברים ללכת טוב, אבל באותו הזמן יש הרבה מה ללמוד ולגלות על האדם האחר.

כמה דברים לזכור כאשר הדייט הראשון שלך מתקרב:

קודם כל, אל תחשוב על זה יותר מדי.
אני בהחלט היה אשם overthinking דברים ויצירת שיתוק ניתוח. כשאתה חושב על משהו יותר מדי, אתה נוטה לבחון כל פרט קטן ולדאוג לדברים שאתה לא צריך.

כשאתה עושה את זה, אתה הופך פחות טבעי ויותר לחוץ. זכור כי להישאר בתוך הראש שלך כל הזמן הוא לא המקום הטוב ביותר להיות בו.

שנית, תזכרי ליהנות.
כשאתה ניגש לדייט עם גישה כיפית יותר, זה מוריד קצת מהלחץ. תגיד לעצמך שזו הרפתקה ואתה תהנה ממנה.

אם אתה דואג יותר מדי על יורד מושלם, אתה תשכח להשתחרר וליהנות.

אם אתה לא אוהב במיוחד את האדם אחרי הדייט הראשון, זה בסדר, למדת מה שאתה לא אוהב. וזה חשוב בדיוק כמו להבין מה אתה אוהב.

סוף סוף, להיות מוכן יעזור לך ליהנות יותר מהדייט.
אני לא אומר שאתה צריך ללמוד כאילו זה מבחן. מה שאני אומר הוא אם אתה מרגיש לפחות חצי בטוח הולך לדייט, שבדרך כלל יוביל לזמן טוב יותר.

כשאנחנו בטוחים, אנחנו מרגישים יותר רגועים. כשאנחנו רגועים, אנחנו נהנים יותר. מה שמוביל אותנו לנושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון.

19 נושאים מהנים לדבר עליהם.


אני אתחיל עם 10 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון, ואז תוכל להסתכל על עוד 9 שאולי תרצה להעלות.

 1. תודה שאתה קצת עצבני. תעשה את זה בתחילת הדייט. סביר להניח שגם האדם השני יודה שהוא קצת לחוץ. זה יעזור להקל על חלק מהלחץ וליצור צחוק הדדי.
 2. איפה גדלת או איפה אתה קורא בית. זה נהדר ללמוד איפה מישהו נולד ואיפה הוא מרגיש בבית. פעמים רבות אלה הם שני דברים שונים. בנוסף, זה עוזר לך להבין איפה מישהו היה במהלך חייו.
 3. יש לך מקום מועדף לבקר בו? יש אנשים שאוהבים חופים, יש אנשים שאוהבים הרים. אחרים כמו ללכת לעיר גדולה בכל שנה בעוד אחרים כמו תרמילאים ביער האהוב עליהם.
 4. מה יש לך ברשימת הדלי שלך. יש אנשים שיש להם רשימות דלי פעילות שבו הם מנסים למחוק משהו כל כמה שנים. לאנשים אחרים אין רשימת דברים לעשות לפני המוות, רק כמה רעיונות לגבי מה שהם רוצים לעשות. זה מדהים לגלות מה אחרים רוצים לעשות, לפעמים זה יכול ליצור כמה רעיונות חדשים גם בשבילך!
 5. מה הדבר הכי מפחיד שעשית אי פעם. לחלק מהאנשים, זה לשאת נאום בפני מאות אנשים. אמיץ במיוחד מאיתנו אולי קפץ ממטוס והיה מבועת בפעם הראשונה רק כדי לגלות שהם אוהבים את זה.
 6. ללכת לשתות. זה לא חייב להיות אלכוהול או בירה. כל כך הרבה אנשים הם מומחי קפה בימים אלה. אני אישית מכיר שני אנשים בעבודה שמכירים תה מבפנים ומבחוץ.
 7. מה מצחיק אותך. זה אחד מהאהובים עליי. אין דבר טוב יותר מלשמוע מישהו שאתה מכיר צוחק בצורה כזאת שאתה יודע שבאמת נוגע בו. יכול להיות סרט מסוים (במקרה שלי משהו כמו "טומי בוי"), יכול להיות צפייה בוידאו של חתולים שמפחדים וקופצים באוויר, יכול להיות תינוק צוחק. לכולנו יש דברים שמדגדגים את עצם הצחוק שלנו.
 8. מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא בעבודה. הרבה אנשים יגידו התעמלות וזה נהדר. לחיות אורח חיים בריא זה דבר טוב. בדרך כלל יש כמה דברים אחרים חוץ מזה גם כן. אישית, אני אוהב ללכת לקונצרטים ככל שלוח הזמנים שלי מאפשר. המתופף הקודם שלי חי בעקיפין דרך קונצרטים.
 9. מי האנשים בשבט שלך? יש אנשים שקרובים מאוד למשפחותיהם, בין אם זה ילדיהם או אחיהם. אנשים אחרים לא מרגישים מאוד קשורים למשפחה שלהם ויצרו משפחה משלהם. להיות בעל רשת חברתית חזקה זה דבר טוב מאוד.
 10. האם אתה אוהב לבשל ואם כן, מה הם הדברים האהובים עליך לבשל. אני נוטה לצלות כפי שאני מכיר הרבה בחורים אחרים שכן. אני גם די שימושי עם סיר חרס ולאחרונה אני כבר להתנסות עם מאכלי תבשיל אפויים. אני נהנה מהארוחה בהכנות, ואני יכול לומר שקיבלתי לא מעט מחמאות על פריטטה פליאו שלי. תודיע לי אם אתה רוצה את המתכון.
 11. האם אתה שומר על קשר עם חברי הילדות שלך. זו שאלה נהדרת ונושא כיפי. אישית, יש לי 4 חברים מימי נעוריי שאני שומרת איתם על קשר ועדיין מחשיבה חברים טובים מאוד. יש לי כמה חברים שהכרתי בשנים האחרונות שאין להם מושג מה חברי הילדות שלהם זוממים, ובטח שלא מדברים איתם. החיים מפריעים לפעמים. אם מישהו שומר על קשר עם חברים מהתקופה שהם היו ילדים, זה יכול לתת לך הצצה אל ילדותם.
 12. איך היית בתור ילד. איזו דרך נפלאה להמשיך ולגלות על הנעורים של מישהו. הם היו ליצן הכיתה או בריון? אולי הם היו סופר ביישנים עד שהתקבלו לתיכון. באופן אישי הייתי חנון אמנות כל הדרך בתיכון ונסוג למדי עד שנת הלימודים האחרונה שלי. בחורה פופולרית חיבבה אותי מסיבה כלשהי אני לעולם לא אדע והדבר הבא שאתה יודע הייתי עם הילדים מגניבים. לך תבין.
 13. מה הסרט האהוב עליך? רוב האנשים שאני מכיר אוהבים סרטים או תוכניות נטפליקס. לא כולם, אבל רוב האנשים. זה קל לדבר על סרטים או מופעים גם כן.
 14. אם היית יכול לקבל את עבודת החלומות שלך, מה זה יהיה. יש אנשים שעובדים בעבודה החלומית שלהם, אבל בוא נהיה כנים, רוב האנשים לא, אפילו אם מישהו באמת אוהב את העבודה שלו,
 15. מה המטלה הביתית הכי פחות אהובה עלייך. רוב המטלות שלנו הן עובדות החיים. הם לוקחים חלק מסופי השבוע שלנו או אחרי העבודה. אני בסדר לכסח ולמעשה לא אכפת לי לנקות חדרי אמבטיה אבל ממש לא אוהב שאיבת אבק. אף פעם לא מזיק לתכנן מראש אם דברים מתקדמים.
 16. על מה אתה אוהב לבזבז כסף? יש אנשים שאוהבים לקנות בגדים, אחרים שיש להם אוספי מוסיקה עצומים, אחרים שהולכים לטיול גדול פעם בשנה. זה נותן לך הצצה פנימה מה האדם האחר באמת נהנה.
 17. איך אתה מבלה את החגים שלך. אתה תגלה, כמובן, שרבים מאיתנו מבלים את החג עם המשפחות שלנו. אילו בני משפחה יגידו לך עם מי בת הזוג שלך אוהבת לבלות. אולי הם עושים כמה חגים עם משפחות או באים מהורים גרושים ולסובב חגים משפחתיים.
 18. איזה נושא אתה מכיר היטב? אני קורא לעצמי המכללה לידע מוזיקלי כי אני יכול לנקוב בשם והאמן של רוב השירים שאני שומע ברדיו כמו גם בשנה המשוערת שהשיר יצא. איזה נושא אתה מכיר היטב?
 19. תאר את היום המושלם שלך. יש אנשים שגרסה ליום מושלם היא לשכב על החוף. לאחרים זה יכול להיות בולמוסי צפייה בתכנית נטפליקס. בשבילי זה להיות בחוץ על יום שבת שטופת שמש עם חברים ובני משפחה סיימו על ידי BBQ על הסיפון שלי מרגיע כמו השמש יורדת.

הנה לך, 19 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון.

חמישה נושאים להימנע מהם ללא ספק.

עכשיו בואו נסתכל על כמה נושאים אתה בהחלט רוצה להימנע בפגישה ראשונה.

 • פוליטיקה … אני חושב שזה מובן מאליו. זהו נושא שעדיף להשאיר לאחר כך אם התאריכים ימשיכו. דיון בפוליטיקה בפגישה ראשונה הוא לא גדול.
 • דת-בכנות לא רחוק מדי מאחורי פוליטיקה. הנושא הזה יכול להוביל לוויכוח סוער. עזוב את זה לעת עתה.
 • האקס שלך, כן, החבר לשעבר שלך או האקסית שלך. אף אחד לא אוהב לשמוע אותך מתלונן על האקס שלך וזה בהחלט לא הולך להביא לך נקודות על דייט ראשון.
 • כסף – זה תחום שיכול להיות קצת רגיש גם כן. אני לא רוצה שאף אחד יחשוב שאתה מתרברב על כמה אתה מרוויח, וזה לא נהדר בהתחלה לדבר על איך היית צריך להלוות 50 דולר מאמא שלך לדייט הזה.
 • סקס, פשוט לא. לא בדייט ראשון. יהיה לנו הרבה זמן לזה מאוחר יותר אם הכל ילך כשורה.

בטח יש לך רשימה-זה דייט ראשון, לא המטפל שלך. האדם שיושב מולך לא רוצה לשמוע שאת מחפשת בחור או בחורה שהוא רופא או עורך דין, אוהב חתולים, מבקר את ההורים שלו בכל סוף שבוע, ויש לו תשוקה סודית לגינון. אף אחד לא רוצה לעשות בדיקת מדידה עצמית בדייט הראשון.

להשיג דייט ראשון זה מספיק קשה. ברגע שאתה מחליט לצאת לדייט ראשון, תוודא שאתה ניגש לזה בדרך הנכונה. זה על כיף, לא והדגיש על ושוב לחשוב על הכל.

אם יש לך נושאים להעלות בפגישה הראשונה, זה יעזור לך להרגיש יותר בטוח. כאשר אתה מרגיש בטוח, דברים צריכים להיות יותר רגועים ואתה תהנה עצמך יותר.

בפעם הבאה שיש לך דייט ראשון, תסתכל על הרשימה הזאת של 19 נושאים לדבר עליהם ותזכור כמה להעלות. אתה תודה לעצמך מאוחר יותר. עכשיו לך תעשה חיים!

פורסם ב- כתיבת תגובה

גבירותיי, הגיע הזמן ללמוד מחדש את אמנות הפלירטוט

שפת גוף פתוחה

בעידן פוליטיקלי קורקט פלירטוט הפך לאמנות גוססת. החדשות הטובות הן לפלרטט הוא מיומנות! אז, גבירותיי, הגיע הזמן ללמוד מחדש את אמנות הפלירטוט. בואו נתחיל על ידי מסתכל על מה מפלרטט באמת הוא.

הגדרת מילון של לפלרטט :

 • להתנהג כאילו נמשך מינית למישהו, אבל בשובבות ולא בכוונות רציניות.

אני אוהבת את ההגדרה! זה הכל על להיות שובבה בלי כוונות רציניות! כיום אנשים כל-כך שוקעים ברעיון של לא לבזבז את הזמן של אף אחד, שהם הופכים לעסקיים כשזה מגיע לפגישה עם המין השני. פלירטוט הוא להיות שובב במקום. לעתים קרובות מדי אנשים מתייחסים היכרויות ולפגוש את ההפך כל כך ברצינות שזה מאבד את כל הכיף.

אולי מעולם לא פלירטטת, או שאיבדת את האימון באיך לפלרטט!

אני אגלה לך כמה סודות .………

לפלרטט מושך את הגבר שאתה רוצה

את אולי לא אוהבת את הרעיון של לפלרטט, אבל זה עובד עם גברים! הפחד מספר אחד של גברים הוא להיות נדחה על ידי האישה שהם מתקרבים ומפלרטטים נותן להם את הסימנים כדי להיות מסוגל לבוא ולדבר. זה עושה את זה קל להם לפתוח בשיחה איתך ויאפשר לך לפגוש יותר גברים.

אם לפלרטט לא בא לך בקלות אני רוצה לתת לך כמה טיפים כדי לשנות את זה בשבילך, זה לא חייב להיות קשה כמו שדמיינת! בואו נתחיל על ידי מסתכל על מה אותות אתה בעצם שולח החוצה.

אילו סימנים את שולחת?

האם אי פעם ראית גבר מחייך אליך ואז יש לך במהירות התרחקת ממנו.

בואו נסתכל על האותות שאתה יכול לשלוח כשאתה עושה את זה:

 • קודם כל הפעולה הזאת היא לא פלרטטנית ואתה פשוט עשה את עצמך זמין.
 • גם פספסת אות מאוד פשוט ממנו.
 • גברים אחרים מבחינים בזה ולהתרחק.

עם זאת, אם היית מחייכת אליו בחזרה זו צורה פשוטה של להיות ידידותית ופתוחה. כל מה שאת עושה הוא רק לתת לו לדעת שראית אותו מסתכל עליך. זה באמת לא יותר מאדיבות.

גברים לעתים קרובות לא יודעים את ההבדל בין לפלרטט ונשים להיות ידידותיות. זו הסיבה שזה יכול להיות די פשוט לשלוט במיומנות של פלירטוט כפי שהוא כל כך דומה.

זה הכל על שפת הגוף שלך

פלירטוט מתחיל בשפת הגוף שלך. גברים לגבש דעה עליך מבוסס על איך את עומדת, אם יש לך שפת גוף פתוחה או סגורה, אם את יוצרת קשר עין ואם את מחייכת.

את שולחת אותות תת הכרתיים דרך כל הפעולות האלה, אפילו בלי להבין את זה.

כדי לתת לך דוגמא תסתכלי על התמונה הזאת, האישה הזאת היא פלרטטנית והנה הסיבה:

 • יש לה שפת גוף פתוחה (סגורה תהיה זרועות שלובות).
 • היא מחייכת ופותחת. חיוך הוא האביזר הכי מושך שיכולת ללבוש.
 • היא נוגעת בשיער שלה, גברים רואים שזה סימן לפלירטוט.
 • היא חושפת את צווארה, כשאתה חושף את צווארך או נוגע בצווארך, זה אומר לאדם שאתה פתוח לדבר איתו.
 • יותר מכל היא נראית ידידותית, נגישה וכיפית.

תארו לעצמכם שאתן גבר; היית רוצה ללכת לדבר איתה? האם אתה מוצא את זה יותר קל ללכת ולדבר איתה? אני יודעת שאני הייתי! הבנת את הרעיון?

אני רוצה להראות לך את התמונה השנייה כדי להמחיש את ההפך.:

 • יש לה כתפיים נפולות שגורמות לה להראות שהיא לא בטוחה בכלל.
 • היא לא מחייכת, למעשה, נראה כאילו היא רוצה להיות בכל מקום אחר ממה שהיא.
 • זה גם נראה כאילו היא לא עשתה הרבה מאמץ איך היא התלבשה או שחקה את השיער שלה. המראה הזה אולי מתאים לעבודה, אבל לא לדייט.
 • אם היית גבר, היית רוצה לגשת אליה?

כנראה שלא!

היית רוצה לדבר עם הבחורה החמה, הידידותית והפנויה מהתמונה הראשונה.

אולי התצלום הזה הוא דוגמה קיצונית, אז אני אתן לך דוגמא נוספת של אישה נגישה ועוד מי הוא קשה להתקרב. כשאתה לא נגיש אתה יכול לעשות את זה כדי לשמור על הסוג הלא נכון של גברים משם. עם זאת, הבחור הנכון גם יראה כמה לא ידידותי אתה וגם ימצא את זה בולט.

חיוך הוא הדבר הכי אטרקטיבי שאתה יכול ללבוש!

האם ידעת שנשים לעיתים רחוקות מחייכות לגברים וגברים אומרים לי מתי הם עושים את זה הוא מרענן ונפלא?

לפלרטט יכול להיות כיף

לפלרטט זה להירגע, להיות חברותי, לחייך ולהיות שובבני. כל הכישורים אתה משתמש בכל תחום אחר של החיים שלך. החיים יכולים בסופו של דבר להיות רציניים ויציאות לא צריכה להיות. זה יכול להיות כל כך קל להיכנס לשטח היכרויות חושב שאין לך זמן לבזבז וכתוצאה מכך, להיות יותר מדי עסקי כמו. אתה אולי מרגיש שאתה חוסך זמן, אבל אתה בעצם משיג את התוצאות ההפוכות.

לפלרטט יכול להיות כיף ומגיע עם הרבה יותר אווירה רגועה ואנרגיה שגורמת לך לעמוד בפני אחרים.

עבור גברים מפלרטטים הוא סוג ללא לחץ של אינטראקציה כי הוא מהנה ולא צריך להיות שום דבר יותר מאשר מה שהופך את שניכם לחייך!

הרשי לעצמך לפלרטט


הסיבה הראשונה שנשים לא מפלרטטות היא כי הן דואגות שהן יובילו את הבחור ויתנו להן רושם מוטעה. אבל אתה צריך להבין שאתה לא מבטיח כלום כשאתה מפלרטט. רק בגלל שאתה מפלרטט עם הבחור, בהחלט לא אומר שאתה חייב לו משהו. זכור את ההגדרה מאוד של פלירטוט הוא-להתנהג כאילו נמשך מינית למישהו, אבל בשובבות ולא בכוונות רציניות.

פלרטוט נעים..

פורסם ב- כתיבת תגובה

7 טיפים להיכרויות, אהבה וזוגיות

זוגיות מושלמת - זוג בשדה

מחפשים אהבה? הטיפים האלה יעזרו לכם למצוא אהבה מתמשכת ולבנות מערכת יחסים משתלמת.

מכשולים למציאת אהבה

את רווקה ומחפשת אהבה? האם אתה מוצא את זה קשה לפגוש את האדם הנכון? כאשר אתה מתקשה למצוא קשר אהבה, זה קל מדי להתייאש או לקנות למיתוסים ההרסניים בחוץ על היכרויות ומערכות יחסים.

החיים כרווק מציעים פרסים רבים, כמו להיות חופשי לרדוף אחר התחביבים והאינטרסים שלך, ללמוד איך ליהנות מחברתך, ולהעריך את הרגעים השקטים של הבדידות. עם זאת, אם אתה מוכן לחלוק את החיים שלך עם מישהו ורוצה לבנות מערכת יחסים קיימא, כדאי, חיים כאדם יחיד יכול גם נראה מתסכל.

עבור רבים מאיתנו, המטען הרגשי שלנו יכול להפוך את מציאת השותף הרומנטי הנכון למסע קשה. אולי אתה גדל בבית שבו לא היה מודל לחיקוי של מערכת יחסים מוצקה, בריאה ואתה בספק שדבר כזה קיים בכלל. או שאולי היסטוריית הדייטים שלך כוללת רק סטוצים קצרים ואת לא יודעת איך לגרום למערכת יחסים להימשך. אתה יכול להימשך לסוג הלא נכון של אדם או לשמור על ביצוע את אותן בחירות רעות שוב ושוב, בשל נושא לא פתור מהעבר שלך. או שאולי אתה לא שם את עצמך בסביבה הטובה ביותר כדי לפגוש את האדם הנכון, או שכאשר אתה עושה, אתה לא מרגיש מספיק בטוח.

לא משנה מה המקרה יכול להיות, אתה יכול להתגבר על המכשולים שלך. גם אם אתה כבר נשרף שוב ושוב או יש לי רקורד עני כשמדובר היכרויות, טיפים אלה יכולים לעזור לשים אותך בדרך למציאת יחסים בריאים, אוהבים שנמשך.

מהי מערכת יחסים בריאה?

מערכת יחסים בריאה היא כאשר שני אנשים לפתח חיבור מבוסס על:

 • כבוד הדדי.
 • אמון
 • כנות.
 • תמיכה
 • הגינות / שוויון
 • הפרד זהויות
 • תקשורת טובה
 • תחושה של עליזות וחיבה

להעריך מחדש את התפיסה המוטעית שלך על דייטים ומערכות יחסים.

הצעד הראשון במציאת אהבה הוא להעריך מחדש חלק מהתפיסות המוטעות על דייטים ומערכות יחסים שאולי מונעות ממך למצוא אהבה מתמשכת.

מיתוסים נפוצים על היכרויות וחיפוש אהבה

אני יכולה להיות מאושרת ומסופקת רק אם אני במערכת יחסים או שעדיף מערכת יחסים גרועה מאשר בלי מערכת יחסים.
עובדה: למרות שיש יתרונות בריאותיים שמגיעים עם להיות במערכת יחסים מוצקה, אנשים רבים יכולים להיות מאושרים באותה מידה ומסופקים בלי להיות חלק מזוג. למרות הסטיגמה בחוגים חברתיים מסוימים שמתלווים להיות רווקים, חשוב לא להיכנס למערכת יחסים רק כדי "להשתלב"."להיות לבד ולהיות בודד זה לא אותו הדבר. ואין דבר לא בריא ומייאש כמו להיות במערכת יחסים גרועה.

אם אני לא מרגיש משיכה מיידית למישהו, זה לא מערכת יחסים שווה רודף.
עובדה: זהו מיתוס חשוב להפיג, במיוחד אם יש לך היסטוריה של קבלת החלטות בלתי הולמות. משיכה מינית מיידית ואהבה מתמשכת לא בהכרח הולכים יד ביד. רגשות יכולים להשתנות ולעמיק עם הזמן, וחברים הופכים לפעמים למאהבים, אם נותנים למערכות היחסים האלה הזדמנות להתפתח.

לנשים יש רגשות שונים מגברים.
עובדה: נשים וגברים מרגישים דברים דומים אבל לפעמים מבטאים את הרגשות שלהם בצורה שונה, לעתים קרובות לפי המוסכמות של החברה. אבל גם גברים וגם נשים חווים את אותן הרגשות כמו עצב, כעס, פחד ושמחה.

אהבה אמיתית היא קבועה או משיכה פיזית דועכת עם הזמן.
עובדה: אהבה היא לעתים רחוקות סטטי, אבל זה לא אומר אהבה או משיכה פיזית נדון לדעוך לאורך זמן. ככל שאנו מזדקנים, גם לגברים וגם לנשים יש פחות הורמונים מיניים, אבל רגש משפיע על התשוקה לעתים קרובות יותר מאשר הורמונים, ותשוקה מינית יכולה להתחזק עם הזמן.

אני אוכל לשנות את הדברים שאני לא אוהב אצל מישהו.
עובדה: אתה לא יכול לשנות אף אחד. אנשים משתנים רק אם וכאשר הם רוצים להשתנות.

לא הרגשתי קרוב להורים שלי, אז אינטימיות תמיד תהיה לא נוחה בשבילי.
עובדה: זה אף פעם לא מאוחר מדי לשנות כל דפוס התנהגות. עם הזמן, ועם מספיק מאמץ, אתה יכול לשנות את הדרך בה אתה חושב, מרגיש ומתנהג.

חילוקי דעות תמיד יוצרים בעיות במערכת יחסים.
עובדה: עימות לא חייב להיות שלילי או הרסני. עם הכישורים המתאימים לפתרון, סכסוך יכול גם לספק הזדמנות לצמיחה במערכת יחסים.

זוכ מאוהב בשדה פורח

ציפיות על היכרויות ומציאת אהבה

כאשר אנו מתחילים לחפש שותף לטווח ארוך או להיכנס למערכת יחסים רומנטית, רבים מאיתנו עושים זאת עם סט קבוע מראש של ציפיות (לעתים קרובות לא מציאותיות) – כמו איך האדם צריך להיראות ולהתנהג, איך מערכת היחסים צריכה להתקדם, ואת התפקידים שכל שותף צריך למלא. ציפיות אלה עשויות להתבסס על ההיסטוריה המשפחתית שלך, השפעת קבוצת העמיתים שלך, חוויות העבר שלך, או אפילו אידיאלים המתוארים בסרטים ותוכניות טלוויזיה. שמירה על הרבה מציפיות לא מציאותיות אלה יכול להפוך כל שותף פוטנציאלי נראה לקוי וכל מערכת יחסים חדשה מרגישה מאכזבת.

תחשוב על מה שבאמת חשוב.
להבחין בין מה שאתה רוצה לבין מה שאתה צריך בשותף. רצונות נתונים למשא ומתן, צרכים אינם.

הרצונות כוללים דברים כמו עיסוק, תבונה, ותכונות גופניות כגון גובה, משקל וצבע שיער. גם אם תכונות מסוימות נראות חשובות באופן מכריע בהתחלה, לאורך זמן אתה לעתים קרובות תמצא כי אתה כבר הגבלת את הבחירות שלך שלא לצורך. לדוגמה, זה עשוי להיות חשוב יותר למצוא מישהו שהוא:

 • סקרן ולא אינטליגנטי מאוד. אנשים סקרנים נוטים להיות חכמים יותר עם הזמן, בעוד אלו שזוהרים, עלולים לדעוך אינטלקטואלית אם חסרה להם סקרנות.
 • חושני ולא סקסי.
 • אכפתיות ולא יפה או נאה.
 • קצת מסתורי במקום זוהר.
 • הומוריסטי ולא עשיר.
 • ממשפחה עם ערכים דומים לשלך, ולא מישהו מרקע אתני או חברתי ספציפי.

הצרכים שונים מהרצונות בצרכים האלה הם התכונות שהכי חשובות לך, כמו ערכים, שאיפות, או מטרות בחיים. אלה כנראה לא הדברים שאתה יכול לגלות על אדם על ידי בוחן אותם ברחוב, לקרוא את הפרופיל שלהם באתר היכרויות, או שיתוף קוקטייל מהיר בבר לפני השיחה האחרונה.

טיפ היכרויות 1: לשמור דברים בפרספקטיבה

אל תעשה את החיפוש שלך למערכת יחסים מרכז החיים שלך. תתרכז בפעילויות שאתה נהנה מהן, הקריירה שלך, הבריאות, ומערכות היחסים שלך עם משפחה וחברים. כשאתה מתמקד בשמירה על עצמך מאושר, זה ישמור על החיים שלך מאוזנים ולהפוך אותך לאדם מעניין יותר כאשר אתה עושה לפגוש מישהו מיוחד.

זכור כי רושם ראשוני לא תמיד אמין, במיוחד כשמדובר היכרויות באינטרנט. זה תמיד לוקח זמן להכיר באמת אדם ואתה צריך לחוות להיות עם מישהו במגוון מצבים. לדוגמה, כמה טוב האדם הזה מחזיק מעמד תחת לחץ כאשר דברים לא הולכים טוב או כאשר הם עייפים, מתוסכל, או רעב?

תהיי כנה לגבי הפגמים והחסרונות שלך. לכולם יש פגמים, ובשביל מערכת יחסים להימשך, אתה רוצה שמישהו אוהב אותך לאדם שאתה, לא האדם שאתה רוצה להיות, או האדם שהם חושבים שאתה צריך להיות. חוץ מזה, מה שאתה מחשיב כפגם בעצם יכול להיות משהו שאדם אחר מוצא מוזר ומושך. על ידי שפיכת כל העמדת פנים, תוכל לעודד את האדם האחר לעשות את אותו הדבר, אשר יכול להוביל ליחסים כנים, יותר מספק.

עצה 2: לבנות חיבור אמיתי

משחק ההיכרויות יכול להיות מורט עצבים. זה רק טבעי לדאוג איך אתה נתקל והאם התאריך שלך יאהב אותך או לא. אבל לא משנה כמה ביישן או מביך מבחינה חברתית אתה מרגיש, אתה יכול להתגבר על העצבים והתודעה העצמית שלך ולזייף חיבור נהדר.

תתרכז החוצה, לא פנימה. כדי להילחם בעצבים של דייט ראשון, תתרכז במה שהדייט שלך אומר ועושה ומה שקורה סביבך, ולא במחשבות הפנימיות שלך. להישאר לגמרי נוכח ברגע יעזור להסיח את דעתך מדאגות וחוסר ביטחון.

תהיי סקרנית. כשאתה באמת סקרן לגבי המחשבות, הרגשות, החוויות, הסיפורים והדעות של מישהו אחר, זה מראה … והם יאהבו אותך על זה. את תיראי הרבה יותר מושכת ומעניינת מאשר אם תבזבזי את זמנך בניסיון לקדם את עצמך לדייט שלך. ואם אתה לא באמת מעוניין בדייט שלך, אין טעם להמשיך עם מערכת היחסים.

להיות אמיתי. לא ניתן לזייף התעניינות באחרים. אם את רק מעמידה פנים שאת מקשיבה או שאכפת לך, הדייט שלך יקלוט את זה. אף אחד לא אוהב להיות מניפולציות או לפייס. במקום לעזור לך להתחבר ולעשות רושם טוב, המאמצים שלך יהיו ככל הנראה כבומרנג. אם אתה לא באמת מעוניין בדייט שלך, אין טעם להמשיך עם מערכת היחסים.

שים לב. לעשות מאמץ באמת להקשיב לאדם האחר. על ידי לשים לב למה שהם אומרים, לעשות, ואיך הם אינטראקציה, תוכל במהירות להכיר אותם. דברים קטנים עוברים דרך ארוכה, כמו לזכור העדפות של מישהו, הסיפורים שהם סיפרו לך, ומה קורה בחיים שלהם.

סלק את הטלפון החכם שלך משם.אתה לא באמת יכול לשים לב או לזייף חיבור אמיתי כאשר אתה ריבוי משימות. מחוות תקשורת לא מילוליות, ביטויים, ועוד רמזים ויזואליים … מספרים לנו הרבה על אדם אחר, אבל קל לפספס אותם, אלא אם כן אתה מחובר.

עצה מס ' 3, שימו עדיפות על כיף.

היכרויות באינטרנט, אירועי רווקים, ושירותי שידוכים כמו ספיד דייטינג הם מהנים עבור אנשים מסוימים, אבל עבור אחרים הם יכולים להרגיש יותר כמו ראיונות עבודה בלחץ גבוה. ולא משנה מה מומחי היכרויות אולי יגידו לך, יש הבדל גדול בין מציאת הקריירה הנכונה ולמצוא אהבה מתמשכת.

במקום לסרוק אתרי היכרויות או להסתובב בברים איסוף, לחשוב על הזמן שלך כאדם יחיד כהזדמנות גדולה להרחיב את המעגל החברתי שלך ולהשתתף באירועים חדשים. הפוך כיף המיקוד שלך. על ידי רדיפת פעילויות שאתה נהנה ולשים את עצמך בסביבה חדשה, תוכל לפגוש אנשים חדשים שחולקים תחומי עניין דומים וערכים. גם אם אתה לא מוצא מישהו מיוחד, אתה עדיין נהנה עצמך ואולי מזויף חברויות חדשות גם כן.

טיפים למציאת פעילויות כיפיות ואנשים שחושבים כמוני:

 • להתנדב לארגון צדקה מועדף, מקלט לבעלי חיים, או קמפיין פוליטי. או אפילו לנסות חופשה בהתנדבות (לפרטים רואים מחלקת משאבים להלן).
 • קח קורס מאריך בקולג ' מקומי או באוניברסיטה.
 • הירשם לריקוד, בישול, או שיעורי אמנות.
 • הצטרף למועדון ריצה, קבוצת טיולים, קבוצת רכיבה, או קבוצת ספורט.
 • הצטרף לקבוצת תיאטרון, קבוצת קולנוע, או להשתתף בפאנל דיון במוזיאון.
 • מצא קבוצת ספרים מקומית או מועדון צילום.
 • להשתתף באירועים מקומיים וטעימת יינות או בפתיחות גלריות לאמנות.

תהיה יצירתי: תכתוב רשימה של פעילויות זמינות באזור שלך ו, עם העיניים עצומות, באופן אקראי לשים סיכה באחד, גם אם זה משהו אתה אף פעם לא היה בדרך כלל לשקול. מה דעתך על ריקודי מוט, אוריגמי, או באולינג דשא? לצאת מאזור הנוחות שלך יכול להיות מתגמל בפני עצמו.

טיפ 4: להתמודד עם דחייה בחינניות

בשלב מסוים, כל מי שמחפש אהבה יצטרך להתמודד עם דחייה, גם כאדם שנדחה וגם האדם שדוחה. זה חלק בלתי נמנע מהיכרויות, ואף פעם לא קטלני. על ידי להישאר חיובי ולהיות כנה עם עצמך ואחרים, טיפול בדחייה יכול להיות הרבה פחות מפחיד. המפתח הוא לקבל את זה דחייה היא חלק בלתי נמנע של היכרויות אבל לא לבלות יותר מדי זמן לדאוג בקשר לזה. זה אף פעם לא קטלני.

טיפים לטיפול בדחייה כאשר היכרויות ומחפש אהבה

אל תיקח את זה אישית. אם דוחים אותך אחרי דייט אחד או כמה, סביר שהאדם השני דוחה אותך רק מסיבות שטחיות שאין לך שליטה עליהן, יש אנשים שמעדיפים בלונדיניות על שחרחרות, אנשים פטפטנים על פני שקטות, או כי הם לא מסוגלים להתגבר על הבעיות שלהם. להיות אסיר תודה על דחיות מוקדמות-זה יכול לחסוך לך הרבה יותר כאב בהמשך הדרך.

אל תחשוב על זה, אבל תלמד מהניסיון. אל תכה את עצמך על כל טעויות שאתה חושב שעשית. אם זה קורה שוב ושוב, אם כי, לקחת קצת זמן כדי להרהר על איך אתה מתייחס לאחרים, וכל בעיות שאתה צריך לעבוד על. אז תעזוב את זה. התמודדות עם דחייה בדרך בריאה יכולה להגדיל את הכוח ואת החוסן שלך.

תכיר ברגשות שלך. זה נורמלי להרגיש קצת פגוע, ממורמר, מאוכזב, או אפילו עצוב כשמתמודדים עם דחייה. חשוב להכיר ברגשות שלך מבלי לנסות לדכא אותם. תרגול מודעות יכול לעזור לך לשמור על קשר עם הרגשות שלך ובמהירות להמשיך הלאה מחוויות שליליות.

טיפ 5: התנהגויות דגל אדום יכולות להצביע על כך שמערכת יחסים לא תוביל לאהבה בריאה וארוכה.

סמוך על האינסטינקטים שלך ושים לב איך האדם השני גורם לך להרגיש. אם אתה נוטה להרגיש חסר ביטחון, מתבייש, או המעיט בערכו, זה יכול להיות זמן לשקול מחדש את מערכת היחסים.

דגלים אדומים למערכת יחסים נפוצים:

 • מערכת היחסים תלויה באלכוהול. אתה מתקשר רק בצחוק טוב, מדבר, עושה אהבה כשאחד או שניכם נמצאים תחת השפעת אלכוהול או חומרים אחרים.
 • יש בעיה להתחייב. עבור חלק מהאנשים מחויבות היא הרבה יותר קשה מאשר לאחרים. קשה להם לבטוח באחרים או להבין את היתרונות של יחסים ארוכי טווח בגלל חוויות קודמות או חיי בית לא יציבים שגדלו.
 • תקשורת לא מילולית כבויה. במקום לרצות להתחבר איתך, תשומת הלב של האדם האחר היא על דברים אחרים כמו הטלפון שלהם או הטלוויזיה.
 • קנאה על אינטרסים חיצוניים. שותף אחד לא אוהב שהשני מבלה עם חברים ובני משפחה מחוץ למערכת היחסים.
 • שליטה בהתנהגות. יש רצון מצד אחד לשלוט בשני ולמנוע מהם לחשוב מחשבות ורגשות עצמאיים.
 • היחסים הם מיניים בלבד. אין שום עניין באדם האחר מלבד אחד פיזי. יחסים משמעותיים ומספקים תלויים ביותר מסקס טוב.
 • אף אחד על אחד פעם. שותף אחד רוצה להיות רק עם השני כחלק מקבוצה של אנשים. אם אין רצון לבלות זמן איכות לבד איתך, מחוץ לחדר השינה, זה יכול לסמל בעיה גדולה יותר.

טיפ 6: להתמודד עם בעיות אמון

נאמנות הדדית היא אבן פינה של כל מערכת יחסים אישית קרובה. אמון לא קורה בין לילה; זה מתפתח לאורך זמן כקשר שלך עם אדם אחר מעמיק. עם זאת, אם אתה מישהו עם בעיות אמון—מישהו שהוא נבגד, טראומה, או התעלל בעבר, או מישהו עם קשר מצורף חסר ביטחון – אז אתה עלול למצוא את זה בלתי אפשרי לבטוח באחרים ולמצוא אהבה מתמשכת.

אם יש לך בעיות אמון, היחסים הרומנטיים שלך יהיו נשלטים על ידי פחד-פחד של להיות נבגד על ידי האדם האחר, פחד של לאכזב, או פחד להרגיש פגיע. אבל זה אפשרי ללמוד לבטוח באחרים. על ידי עבודה עם המטפל הנכון או בטיפול קבוצתי תומך, אתה יכול לזהות את מקור חוסר האמון שלך ולחקור דרכים לבנות יחסים עשירים יותר, מספקים יותר.

טיפ 7: מציאת האדם הנכון היא רק ההתחלה של המסע, לא היעד.

כדי לעבור מדייטים מזדמנים למערכת יחסים מחויבת, אוהבת, אתה צריך לטפח את זה חיבור חדש.

כדי לטפח את מערכת היחסים שלכם.:
תשקיע בזה. אף מערכת יחסים לא תתנהל בצורה חלקה ללא תשומת לב קבועה, וככל שתשקיעו יותר אחד בשני, כך תגדלו יותר. מצא פעילויות שאתה יכול ליהנות יחד ולהתחייב לבלות את הזמן לקחת בהם, גם כאשר אתה עסוק או לחוץ.

לתקשר בגלוי. השותף שלך הוא לא קורא מחשבות, אז תגיד להם איך אתה מרגיש. כששניכם תרגישו בנוח להביע את הצרכים, הפחדים והתשוקות שלכם, הקשר ביניכם יתחזק ויעמיק.

לפתור סכסוך על ידי לחימה הוגנת. לא משנה איך אתה ניגש ההבדלים במערכת היחסים שלך, זה חשוב שאתה לא מפחד מעימות. אתה צריך להרגיש בטוח לבטא את הבעיות שמפריעות לך ולהיות מסוגל לפתור סכסוך ללא השפלה, השפלה, השפלה, או להתעקש להיות צודק.

להיות פתוח לשינוי. כל מערכות היחסים משתנות עם הזמן. מה שאתה רוצה ממערכת יחסים בהתחלה עשוי להיות מאוד שונה ממה שאתה והשותף שלך רוצים כמה חודשים או שנים בהמשך הדרך. קבלת שינוי במערכת יחסים בריאה לא רק צריכה לעשות אותך מאושר יותר, אלא גם לגרום לך אדם טוב יותר: אדיב יותר, אמפתי יותר, ונדיב יותר.