אוקייקיופיד 2021 : אתר היכרויות אופנתי (ופחות "צולע" מהאחרים)

אוקייקיופיד לקחו את מה שהצעירים שונאים באפליקציות של החלק ימינה החלק שמאלה בסיסיים ואתרי היכרויות נדושים ופשוט מיתגו את עצמם באמצע הדרך. יכולות השידוך הרב-גוני, צדק חברתי ומחיר נמוך יחסית מבליטים את השירות אל מול המתחרים.

כמה סטטיסטיקות מעניינות על אוקייקיופיד

  • יש בו 50 מיליון חברים רשומים. למישהו יש מושג כמה בישראל?
  • מוגדרות באתר כ 5000 מהן אפשר לבחור כדי לסנן התאמות
  • האתר ההיכרויות הראשון המכיל 22 מגדרים ו 13 נטיות
  • בשנת 2016 החברים שמעדיפים יחסים מונוגמיים הפכו למיעוט של 44%
  • גברים מתחילים 80% מהשיחות, בדרך כלל עם נשים צעירות מהן
  • נשים בגיל 40+ מקבלות יותר תשובות חיוביות מגברים בגילאי ה 20 מאשר אילו בשנות ה 50 שלהם
  • 61% מהגברים מוכנים ליחסים מזדמנים בעוד אצל הנשים רק 32% בעניין
  • 29% מהגברים מוכנים ליחסים פתוחים , אצל הנשים מדובר על 13% בלבד
  • 61% מהשיחות מתקיימות בין גברים מבוגרים יותר מהנשים. בחצי מהשיחות הנ"ל מדובר בפער של לפחות בחמש שנים

 בואו נעיף את הנצנצים והגרפיקה ונגיע ישר לעניין: היכרויות מקוונות מזדקנות ממש מהר. הקשר עם אנשים שכנראה לא הייתם פוגשים בעבר נשמע מדהים בהתחלה, אך הצעדים שקודמים לסיפורי ההצלחה החלומיים יכולים להיות מסורבלים.

מה הטעם לענות על שאלות (שכולם בכל מקרה משקרים) אם האלגוריתם של אתר מתעלם מהפילטרים שלך בכל מקרה? כל מה שהאלגוריתם מביא הם חבורה של הזויים שמפוצצים את תיבת הדואר הנכנס שלך, אנשים לקראת גיל פרישה, או מחפשי סטוצים. כל זאת אחרי שספציפית סימנת שאת מעוניינת בחברים שסימנו שהם מעוניינים במונוגמיה.

זוג רומנטי עם זר פרחים ביד

הנה כמה טיפים כדי למצוא את ההתאמה המושלמת ב- OkCupid

מדוע אתה רוצה לשנות את פרופיל OkCupid שלך

בואו נדבר בקצרה על איך מה שעשיתם עד כה עם אתר ההיכרויות הפופולרי, ובמה צריך להתמקד מכאן והלאה.

איך מתנהלת החוויה שלך עם OkCupid? האם יש לך שפע של בני זוג או מחזרים פוטנציאליים או שאת רק מחכה שמישהו "מתאים" יעביר לך הודעה או יענה?

זה יכול להיות מתסכל כאשר העונים הפוטנציאליים רחוקים מהגיל או לטווח המרחק הרצוי לך, או כאשר הם רוצים לנהל מערכות יחסים שאינן תואמות את הפילוסופיה שלך (לא כולם מחוברים לקשרים פולימוריים או למערכות יחסים פתוחות!). באותה מידה מעיק לסנן את האנשים הלא נכונים, וכמובן שאי אפשר ליצור קשר משמעותי כשאף אחד לא שולח לך הודעה .

האלגוריתם של אוקייקיופיד מגביל את ההתאמות שלכם

כל שאלה שאת עונה מסננת אנשים מתוצאות החיפוש שלך, ואת משלהם. אלא אם כן תחפשי תת קבוצה קטנה מאוד של האתר (עוד על כך בהמשך)

משמעות הדבר היא כי ייתכן והזיווג מושלם בשבילך, זה עם 97% התאמה ותמונת פרופיל מדהימה, נמצא שם באתר אולם בגלל אופן פעילות האתר יהיה קשה לך להיתקל בו באופן אקראי .

המילים בהן את משתמשת בפרופיל משפיעות על תוצאות החיפוש

שימי לב שיש אפשרות להדגיש מילים מסוימות בפרופיל שלך באמצעות סוגריים כפולים סביב מושגים חשובים, כמו זה: [[אני אוהב מוסיקה]]. אנשים שלחצו על המילים המודגשות האלה יראו רשימה של אנשים שהדגישו אותם דברים.

למה זה משנה? כעת ניתן לחפש אותך עבור המילים בהן השתמשת – כולן

ככל שתעדכני לעתים קרובות יותר, כך תופיעי יותר בחיפוש

רוב אתרי ההיכרויות הגדולים ביותר מציעים איזושהי תכונה בתשלום כדי להציב את הפרופיל שלך בראש תוצאות החיפוש, כמו Match.com ו- Plenty of Fish.

אוקייקיופיד עושה משהו דומה בתכונת Message Boost שלהם (תסתכלי על התמונה שלך בצד ימין של הדף כשאת בודקת הודעות), עם זאת את יכולה לעשות משהו דומה בחינם על ידי עדכון הפרופיל שלך בצורה קטנה אך משמעותית בסיס קבוע.

התעלמי מהפרופיל שלך לכמה ימים ופשוט התמקדי בליצור קשר עם אנשים או לענות על הודעות ותופתעי לגלות גמה את צונחת במהירות בתוצאות החיפוש.

סלםי בחוקה צעירה

כיצד לענות על שאלות ב- OkCupid

בין אם יש לך פרופיל חדש או פרופיל ותיק, אתה רוצה לעצור ולבדוק לפני זה לפני שתמשיכי הלאה (האם אתה יודע מה אתה רוצה ב- OkCupid?). הסיבה היא פשוטה: אם את עונה על שאלות , תקבלי תוצאות דומות. את באמת רוצה לפגוש מישהו, נכון?

עם רשימת בראש של שניים או שלושה הדברים החשובים לך, היכנסי שוב ל- OkCupid, ומצאי את הפרופיל שלך (בדרך כלל יש קישור בראש כל עמוד). לחצי על שאלות ואז חפשי את הכפתור בצד ימין שאומר נקה את כל התשובות. אם את עם פרופיל חדש לגמרי את יכולה כמובן לדלג על שלב זה.

מדוע בכל זאת את מנקה את כל תשובותיך, תשובות שבילית שעות במענה להן? הם חלק גדול מהסיבה מדוע האנשים שאת רוצה לפגוש חומקים ממך, וכך אנו מתחילות מאפס.

* הערה: צעד זה קשה עבור אנשים רבים. אילו הן רק שאלות. אם את באמת רוצה לפגוש מישהו מדהים, את צריכה להרפות מכל מה שלא עבד קודם לכן. אם מסיבה כלשהי אינך יכול להרפות מהשאלות, התחילי פרופיל חדש.

קריטריונים למענה על שאלות

דעי שרוב השאלות שמוצגות אינן רלוונטיות עבורך ולכן עני רק על שאלות שבאמת משפיעות. הנה דוגמה.

דוגמא: באיזו תדירות את מקיימת הבטחות?

רוב השאלות באתר הן כן / לא, או מציעות ארבע אפשרויות לענות עליהן. ניה להתמקד בשאלות עם ארבע אפשרויות במידת האפשר.

אם השאלה היא שאלה כן / לא, את רוצה לחשוב עליה ברצינות, האם זה משהו שאת חייבת כחלק ממנגנון ההתאמה? שאלה כזו עשויה להיות, "האם היית עונה בכנות על כל שאלה הנוגעת להיסטוריה המינית שלך?" אם זה כן, ואתה רוצה שמישהו שתואם אליו יגיד כן בוודאות מוחלטת, בחרי כן ואז סמני את השאלה כחשובה מאוד.

עשי זאת עבור עשר שאלות

וואו באמת? כֵּן. עשר שאלות. את תגלי מהר מאוד שאת מדלגת על יותר שאלות ממה שאתה עונה, וזה בסדר. לרוב האנשים יידרשו 100 שאלות ויותר כדי למצוא עשר שיוכלו וירצו לענות עליהן באמצעות הקריטריונים המפורטים לעיל. אל תהססי לקחת הפסקה לאחר שמצאת את העשירייה הראשונה שלך, כי סביר להניח שזה ייקח לך שעה ומעלה.

לבוש לדייט - יזמית

התחילי בחיפוש

כשאת מוכנה להמשיך, חפשי את ההתאמות שלך לפי אחוזים בטווח הגילאים והאיזור הרצויים שלך. בהחלט תראי אנשים שמעולם לא ראיתם, וזה נהדר!

לאחר מכן, לכי ובדקי את השאלות של משחק ההתאמה  (הסתכל בראש הפרופיל שלהם, ואז לחץ על שאלות או שניכם – זה יהיה תלוי באחוז ההתאמה שלכם לגבי מה שאתם רואים), וסנני לפי לא נענה על ידך. עכשיו לכי למצוא 2-10 שאלות שלהם שקופצות לך לעין.

חזרי על התהליך

עבור כל חמש עד עשר שאלות שאה עונה , הפעלי מחדש את החיפוש לפי התאמה מיטבית, ועברי את התהליך שוב. למה? השאלות המוצגות בפניך ישתנו בהתאם לתשובתך ואת רוצה שליטה במה שאת משתפת.

המטרה שלך צריכה להיות מענה על 100 שאלות. שימי לב שעם כל חיפוש האנשים שאת נתקלת בהם משתנים (במקרים מסוימים, באופן דרמטי), וכי מילות מפתח מסוימות מופיעות לעתים קרובות יותר מאחרות. המשיכי לשים לב למילים האלה, במיוחד אם הן חשובות לך.

נגיעות אחרונות בפרופיל

עכשיו לאחר שהבנת מה את רוצה וענית לשאלות ספציפיות, את מוכנה לביצוע כמה שינויים אחרונים בפרופיל כדי לנצל בצורה הטובה ביותר את כל העבודה שהשקעת.

הוסיפי כמה תמונות יוצאות דופן

את רוצה משהו שמראה את הייחודיות שלך לעולם, תוך שאתה מציג בקלילות את המראה שלך להתאמה פוטנציאלית. התמונה הראשית חייבת להיות גם אקטואלית (נגיד, שלושת החודשים האחרונים) ולהציע משהו שיגרום לפתוח בשיחה.

תמונות טובות כוללות אתכן חוגגות עם חברים או לבושות לאירוע מיוחד, עושות משהו שאתן אוהבות כמו לנגן בכלי או להשוויץ במשהו שעשיתם, או טיול או חוויה אחרונה משמעותית לכן.

זה המקום שבו החברים והמשפחה שלך מועילים באמת: בקשי מהם לצלם תמונות רבות שלך בפעם הבאה שאתם יוצאים יחד ואז לשלוח אליך. בחרי אחת שנראית דינמית, רצוי אחת בה את מחייכת.

מילים מילים מילים

מחקי כל דבר שאת לא אוהבת, רוצה להימנע או פשוט מרגיש לך שלילי – אחרת תמשכי אנשים המחפשים בדיוק את הדברים הללו.

זהו תהליך

בשלב זה עומדים לרשותך מספר משמעותי של אנשים שמתאימים לך ב -80% ומעלה – נהדר!

דעי כי כדאי לערבב את הדברים מדי פעם, ולסקור את השאלות בכל פעם שאת מביטה בפרופיל חדש כדי לראות היכן אתם לא בהתאמה.

אמנם תצטרכי להמתין 24 שעות כדי לשנות את התשובות שלך (אלא אם תמחקי הכל ותתחילי מחדש), אך אל תהססי לשנות, לעדכן ולאט לאט להגיע לפרופיל המושלם.

כדי להישאר בראש תוצאות החיפוש של כולם, את רוצה לעדכן את הפרופיל שלך בכל פעם שאת נכנסת לאוקייקיופיד. אם אינך יכול או לא רוצה להשקיע את הזמן לעשות זאת, האתר מציע תכונה לא יקרה שתביא לפרופיל שלך צפיות רבות יותר בדף עם תגובה דומה.