איך לפלרטט באתרי היכרויות

תוכן עניינים

פלירטוט דרך הודעות טקסט באפליקציה

אין שום נזק בלפלרטט כל על שומרים על זה קליל, מעניין, מצחיק ומקורי. אותו כלל עובד גם לגבי פלירטוטים ברשת. אם אתה מפלרטט באינטרנט עם אישה, עליך לזכור נימוסים מסוימים, וודא שאתה לא חוצה גבולות וכמובן לא פוגע או מעליב.

כנ"ל כשאת מפלרטט באינטרנט עם בחור. הקנטות ידידותית בצ'אט זה בסדר אבל צריך לשים לכמה רחוק אפשר להתקדם ועדיין לקרוא לזה פלרטוט לא מזיק ומה הבחור מסיק מצידו. אם את יוזמת שיחה באפליקציית היכרויות ואת רוצה להישמע סתמית אך עם זאת מעונייינת, אם אתה רוצה להצליח לפלרטט ברשת, שימי לב אחר הטיפים שלנו.

תני לי לומר לך, לפלרטט ברשת זה כמו לשבת על הגדר ולשמור על איזון עדין. רמז קטן מצד אחד, דו משמעות שיכולה להתפרש כמינית מצד שני ועוד כהנה וכהנה , יכולים להטות את האיזון ולהוציא את האיתותים הלא נכונים. אתגרים אילו גוררים אנשים רבים לפלרטט ברשת באופן אנונימי. אך אם המטרה היא המשך היכרות אזי העצה הקבועה שלנו לך היא קודם כל תהיי את עצמך. אחר מכן עקבי אחר הטיפים שלנו ואת כבר תסתדרי.

21 טיפים לפלירטוט באתרי היכרויות

אז כמו שכבר אמרנו לפלרטט ברשת זה הלכה למעשה זהה לפלירטוט פנים אל פנים עם כמה הבדלים עדינים ואתגר אחד..כשאת מפלרטטת דרך אפליקציית היכרויות את צריך להיות יותר אינטליגנטית וזהירה במילים. הכל נשאר כתוב והכל נקרא ונטמע. כמו שהוא קורא כך גם את, כשאת משתעשעת לך בפלירטוט מקוון את צריך להיות חדה ולהבין מי ה"יריב" שלך דרך משחקי החיזור. שאלות ההתאמה הבסיסיות גיל-מיקום-פניות רלוונטיות כמובן גם פה (אלא אם את ממש באה כדי לשחק) אך עטופות במשחקי מילים מתוכמים.

כשאת מפלרטטת ברשת יש כמה שורות קלישאתיות בהן את יכולה לעשות שימוש בזמן השיחה כגון, "אני חושבת עליך דבר ראשון בבוקר," "תמיד חשבתי שמעולם לא הייתה לי התמכרות עד שפגשתי אותך"

אספנו עבורכן 21 פנינים שנחמד שיהיו בארסנל הפרטי שלכן :

"שלום" במקום "היי"

זו הדרך המהירה ביותר לקבוע את הרמה של השיחה מיד במילה הראשונה. ברור שאת רוצה להישמע קלילה וחברותית אך יהיה זמן גם לזה בהמשך. "שלום" כבר יבדל אותך טיפה , יראה שאת בעלת נימוסים וקלאס וידוג לך את מר "מתחשק לי לכתוב בחזרה". ובהמשך השיחה אפשר בהחלט לוותר על "חחח"

אוצר מילים ראוי

כש- Boyzone שרה את השיר "זה רק מילים …. מילים הן כל מה שיש לי כדי לשבות את ליבך" הפלירטוטים המקוונים אפילו לא היו באופנה. אך אותם גברים מדהימים ידעו היטב שמילים ממלאות תפקיד במשחק החיזורים.
אנו מציעות לך לעבוד על אוצר המילים שלך. שמרי על מילים מעניינות אך מובנות בקלות, וקשט אותן בהומור.

הבהירי את כוונתך

אתה יכול לפלרטט כי משעמם לך כרגע ובא לך להשתעשע, את מחפשת דייט מזדמן או שאת רוצה קשר רציני. תוך כדי פלירטוט מקוון עם הבחור הבהירי את התכניות שלך בגדי שידעו להגיב בהתאם שהם יגיבו בהתאם.
רמזים מיניים לא מתאימים בכל מקרה ובצד ההופכי אין טעם לתכנן יחדיו חופשת סוף שבוע משותפת אם את סתם מעבירה כמה דקות איתו. תני כבוד לבחור ואל תתני לו לבזבז את זמנו עליך לשווא

שימי לב לפרופיל שלו

השתמשי במידע שלמדת מהפרופיל הציבורי שלו. בחרי משהו מעניין ושאלי איזו שאלה או שתיים. הוא כבר יקח את זה קדימה וידבר על עצמו לכמה דקות. זו שיטה נהדרת להתחבר בצורה חלקה ולהבטיח שלא תעלי על מוקשים
זה יכול להיות משהו כמו תחביב הצלילה שלו, הכלב שמופיע בתמונות או המסיבה שלקח בה חלק בסוף השבוע שעבר. הפכי את זה למהנה ומעניין.

תני מחמאה כנה

כולם אוהבים מחמאה נחמדה. אם אתה מפרגנת לבחור תשגיחי שזה יהיה אמיתי ולא סוג של קלישאה שזורקים כשאין מה לומר. מכיוון שאת מפלרטטת באינטרנט (ואנחנו מניחים שעדיין לא נפגשת) זה יהיה מוגבל לאופן שבו את רואה את תמונות הפרופיל שלהם.
שמורי על זה פשוט אבל הפכי את המחמאה שלך לאמיתית. "אתה נראה כה שרירי באיזו תדירות אתה בחדר הכושר?" "אתה מחייך כל כך ספונטני!" הם מחמאות אמיתיות נחמדות. אלה דוגמאות פלירטוט מקוונות שתוכלו להשתמש בהן בצורה טובה.

תני תשובות ראויות

כשאת משוחחת עם מישהו באינטרנט, תשובות הן חשובות. רק לומר "כן" או "לא" ואז לעבור לשאלה או לתשובה הבאה לא יראה התעניינות. המשיכי תמיד עם הסבר. הסיפי לזה קצת הומור או שאלי שאלה בתורך, כך השיחה תזרום.

הראי מי את בתמונה

לא, לא תמונה המציג חלקי גוף ועור. הראי את עצמך באמת, אולי תמונה עם כוס הקפה של הבוקר במרפסת הדירה שלך. אולי את המקום שלך בבית היכן שהכי כיף לך לקרוא או לצפות בטלויזיה. חיית מחמד זה משהו שתמיד עובד
לא רק שתקבלי איזה וואו קטן התמונה גם תעיד רבות על מי שאת באמת. גם אם את שולחת אותם לפרופיל האינסטגרם שלך שימי לב למה שמפורסם שם

תנו את תשומת הלב הראויה

אל תיקחי לך יותר מדי זמן לכדי לענות. כן, אנחנו נשים שיודעות לעבוד במקביל אך לא, את לא יכולה לנהל חמש חלונות צ'אט בזמן שאת מבשלת.
ברור שלא תמיד זה חלון אחד ו 100% תשומת לב אבל לחשוב שתשובה של שורה כל 10 דקות זה משהו שעשוי להוביל אותך למשהו מעניין זוהי אשליה גם כן. האדם מהצד השני יאבד את העניין בך או יחשוב שאת משחקת אותה קשה להשגה.
אם לא מיד, נסו לחזור לשיחה תוך חצי שעה. או אם אתה בפגישה או שאתה עמוס בעבודה תבקשי סליחה ותציעי זמן נוח שבו את יכולה לשוחח.

סלםי בחוקה צעירה

עוברים לצ'אט וידאו

בזמן פלירטוטים ברשת עליכם "לעמוד" בכמה חוקים בלתי כתובים של היכרויות. אם פיתחת יחסים מסוימים, תוכלי לעבור לצ'ט הוידאו. שימי לב למה מוצג מאחוריך, את לא רוצה פוסטר של משחק המחשב של השותף, ערימת עלים בכיור או אוסף ההלבשה התחתונה שלך.
זה אולי יצחיק את הצד השני אך יגרום לך למבוכה בלתי נדרשת. לא משנה כמה אתה נראה טוב או כמה את חושבת שזה מצחיק, אל תעשי טעות רקע שתגרום לצד השני לחשוב פעמיים לפני שהוא ישוב לשוחח איתך

לא שולחים תמונות מגונות

צילמת את עצמך במקלחת ואת חושבת שרירי הבטן שלך נראים נהדר ? תחשבי פעמיים לפני שתשלחי אותה לבחור החדש. זה יהפוך את כל הדינמיקה ל "אחרת"
אחרי שתגיעו לרמת נוחות מסוימת זה כבר משהו אחר.

אל תהיי חטטנית

זה נושא שחייבים לזכור. אם הוא אומר שדברים לא הסתדרו עם האקסית שלו אל תשאלי בלי סוף .אפשר וכדאי לגלות אמפטיה אך ללא שיניים ("מתי זה קרה?" לדוגמא). או אם הוא נסע לחופשה יקרה אל תנסו לברר איך הוא יכול להרשות לעצמו. זו טעות הפלירטוטים הגרועה ביותר שאת יכולה לעשות

פלירטוטים ברשת מאפשרים לך להיות מצחיקה

אם כבר יש לך חוש הומור השתמשי בו במלוא המצערת ואם אין לך כזה, תמצאי את הדרך להפגין הומור – אינטליגנטי ועדין כמובן – תמיד יש דרך לעבוד.
אם יש לך חוש הומור יבש זה גם נהדר. אך וודאי שהאדם שאיתו את משוחחת מקבל את הסרקזם שלך, אחרת יש סיכוי שהכל יפול עליך בחזרה

אל תדאגי יותר מידי מהמראה שלך

היית יכול לעשות תיקונים בפוטושופ לתמונת הפרופיל שלך ואת מודאגת תמיד בשיחות ווידאו. עזבי אותך וגם אל תאמיני לפרופיל המדיה החברתית של הבחור, כי הם כנראה עושים יותר פוטושופ ממך.
את צריכה להיות מגניבה לגבי המראה שלך. אם הם עדיין אוהבים אותך הם ימשיכו לפלרטט באינטרנט ויהנו, אם הם לא, הדברים הכי טובים לא נועדו עבורם. להמשיך הלאה.

זה תהליך איטי

כשאץ מפלרטטת ברשת אתם לא הופכים לחברים הכי טובים ביום הראשון, נפגשים ביום השני והופכים לזוג בשלישי.
פלירטוטים אונליין הם תהליך איטי כמו היכרויות אמיתיות. מכיוון שלוקח זמן להגיע לדייט השלישי החשוב ביותר בחיים האמיתיים, באותו אופן לוקח זמן. לחבב גם בהודעות טקסט קחי את זה לאט והתענגי על התהליך.

אל תהיה נרקיסיסטית

אנשים שרק מדברים על עצמם זה כנראה אחד הדברים הפחות אטרקטיביים. מקווה שאת יודעת שנרקיסיסטים אינם מסוגלים לקיים מערכות יחסים בריאות. אם את נתפסת בתור אחת, רק מדברת על עצמך ומגלה פחות עניין באדם שאת משוחחת עימו, את לא מרשימה אף אחד.
שימי לב שאנשים בדרך כלל מעדיפים להתרחק מכל מי שמציג תכונות נרקיסיסטיות

משחקי היכרויות במדיה חברתית

שחקו ביחד משחקי אונליין

אם אתם מפלרטטים ברשת אז אולי משחק רשת יהיה רעיון טוב. נסו משחק שיתופי כלשהו בו תוכלו לתמוך חד בשני או פשוט להתחרות
זה יכול להיות מאוד כיף ויהווה סוג יום גיבוש פעיל לקשר בינכם. תוכלו להצטרף למשחקים מרובי משתתפים כמו Among Us ו- Roblox וליהנות מאוד בעולם הווירטואלי.

שאלו 100 שאלות

זה עוד סוג של משחק. 100 שאלות כדי להכיר טוב יותר את האדם מהצד השני.
מצאו רשימה של 100 שאלות והתחילו לעבור עליה יחדיו. עשו זאת לאורך זמן. אל תנסו לשאול הכל בבת אחת. הם היו מותשים עוד לפני שהם מתחילים לפלרטט.

השתמש בהרבה אמוג'ים

את באמת יכולה להביע הרבה באמצעות אמוג'ים כולל אילו הפלרטטניים
אם את לא רוצה להפוך את הדברים למפורשים מדי בהתחלה, אז יש שלל אימוג'ים אחרים לבחירה. אגב שליחת אימוג'י של קקי זה לא מצחיק ואימוג'י הביקיני לא ממש אומר שהם סקסיים. הימנעי מאילו בכל מקרה

הגוונים מיניים

אם התקדמתם כראוי במשחק ההיכרויות יגיע הרגע בו תקבל השיחה גוונים קצת מיניים.
אין צורך להתחיל עם זה בהתכתבויות הראשונות. מתי כן ? כאשר פיתחת רמת נוחות ואת יכולה לסטות לעבר שיחות סקסיות יותר והכי חשוב – לאמוד את תגובתם. אם הם נכנעים בלב שלם ולא הופכים לדברים טפשים ומיוחמים אזי מצאת את הנקודה הנכונה

אל תדחפי את זה יותר מדי

טיפ הגיוני לפלרטט ברשת הוא לעולם לא לדחוף יותר מדי. קבלי באהבה את המידע שהם תורמים, אם הם מבקשים להסתיר דברים מסויימים, אל תלחצי. כנראה שיש סיבה. תגיעו מאחר יותק לרבדים העמקים.

קחי את זה בקלות

זה כל הרעיון. לפלרטט צריך להיות כיף. גם אם אתה מפלרטט עם בן הזוג שלך שחי איתך תחת אותה קורת גג, את בוודאי נהנת מכל התהליך.

 

Last Updated on ינואר 3, 2021 by דנה בן ארי