דייטינג בגיל 40+, מה השתנה?

תוכן עניינים

שמלה יום יומית על החוף

40 ומשהו, זה בשבילך. זה הזמן שלך להיכנס מחדש למשחק ההיכרויות ולזהור כמו נסיכה! תחילת מסע ההיכרויות שלך ממרומי 40+ עשוי להיות מורט עצבים, אבל זה פרק חדש ומלהיב! החל מדייטים אינטרנטיים, דרך שפת הפנויים פנויות ועד המהירות המסחררת בה קורים דברים. בהחלט בהחלט חלו כמה שינויים בעולם ההיכרויות.

אם עברו כמה שנים מאז היית רווקה לאחרונה, יש כמה נושאים להתעדכן כדי להפוך את זה לפרק חדש ומוצלח. אל דאגה, נכסה פה את הבסיס. כדי לעודד אותך, הנה חמשת הדרכים שעולם הההיכרויות השתנה

כל מה שאתה צריך לדעת על היכרויות  בגיל 40+

הכל קורה אונליין

בין אם זה אפליקציות היכרויות או מדיה חברתית, כמעט כולם מקוונים וזה משחק תפקיד מרכזי בחיפוש אחר אהבה. אז אם את עדיין לא ברשתות החברתיות, זה הזמן שלך לצלול! להתרגל להתרועע ברשת זו דרך טובה להתחיל, וכשאת מרגישה מוכנה, הציגי את עצמך לעולם ההיכרויות המודרני על ידי יצירת פרופיל באחד האתרים.

ברגע שתתרגלו לעניין, היכרויות ברשת קלות ממה שאתם חושבים ומאפשרת לכם לפגוש יותר מחזרים פוטנציאליים מאי פעם. יש עשרות אתרי היכרויות ספציפיים שמאפשרים לך לפגוש התאמות דומות לפי מגוון העדפות. על פי מחקר שנערך בשנת 2017, כמעט 40% מהזוגות בימינו נפגשים ברשת ואנחנו מהמרים שהמספר הזה רק עולה, אז למה לא לנסות את זה!

עובדים עם הראש ועם האצבעות

כשמדובר בדייטים מודרניים, הודעות טקסט הן אחד הכישורים החשובים ביותר. זה נשמע פשוט, אבל זה נכון! מכיוון שכל כך הרבה היכרויות מתרחשות עכשיו ברשת האינטרנטו, כנראה שכך תגידו שלום למחזרים או תשאלו אותם שאלות. רושם ראשוני טוב שווה המון, בין אם זה באינטרנט או בחיים האמיתיים.

שיפור ביכולות השיחה הטקסטואלית שלךעשוי להיות המפתח להצלחה רומנטית, אך אל דאגה אם אינך חושבת שמיומנויותיך הנוכחיות עומדות ברמה הנדרשת. ללמוד לפלרטט דרך הודעות טקסט יכול להיות מהנה. השתמשי באימוג'ים. שאלי את השאלות הנכונה. שלחי הודעת טקסט בזמן סביר. למדי כיצד לבנות מתח.

Team Friendship Group Hands

מספר אנשים במקביל זה כמעט מקובל

כשאת מטילה רשת רחבה את תופסת הרבה דגים, וזה נכון גם לדייטים. כשהיית לאחרונה בשוק, ייתכן שדיבורים עם מספר מחזרים בו זמנית לא נראו ראויים, אבל זה לא המקרה כיום. המשמעות היא היכרויות בגיל 40+ הן לגמרי בתנאים שלך. בזכות הודעות טקסט ואינטרנט, הרבה יותר קל להתחבר למספר אנשים. זה גם פשוט מקובל יותר.

לדבר עם גבר מעניין בעולם האונליין לא אומר שאת בלעדית איתו, זה רק אומר שאת בתהליך היכרות איתו. וזה מקובל לחלוטין להכיר יותר משידוך אחד בכל פעם.

אם את מתחברת למישהו ומתברר שאין שום ניצוץ, אל דאגה! כל שעליך לעשות הוא לשלוח להם הודעה מהירה כדי להסביר, לבטל התאמה ולחזור לחקור את עולם ההיכרויות החדש.

נישואים זו לאו דווקא האפשרות היחידה

אנשים רבים מחפשים פחות. עברת גירושין? או אולי פשוט נפרדת מבן הזוג? אם זה המקרה, נישואין עשויים להיות הדבר האחרון שעומד בראשך. אך זה לא אומר שאת לא יכולה לצאת לבלות!

היכרויות של 40+ יכולות להיות דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים! לא תמיד זה צריך להוביל למשהו ארוך טווח או רציני. הקדישי זמן להכיר שוב את עצמך. גלי מחדש מה את אוהבת ולא אוהבת במחזר. אגב היכרויות בשביל היכרויות מקובלות לחלוטין בימינו, רק וודאי שאת ברורה מראש לגבי כוונותיך עם הצד השני.

מצד שני, אם הנישואין הם בראש סדר העדיפויות עבורך, אל יאוש, היכרויות מקוונות כאן כדי לעזור! הגדירי את העדפות הפרופיל שלך כך שיקרצו לאנשים שיש להם את אותן הציפיות כמו אילו שלך. בדרך זו לא תבזבזו זמן בדיבורים עם אנשים שלא מעוניינים במשהו רציני. זוהי דרך מעולה להאיץ את סיפור האהבה שלך!

זוג רומנטי רוכב אל השקיעה

היכרויות יכולות להיות מעצימות

בעוד שרומנטיקה בצעירותך עשויה הייתה להיות מלאה במשחקים דרמטיים, היכרויות בשלב ב' יכולות להיות פשוטות יותר. בגיל 40, רוב האנשים חוו כמה שיאים ושפל בחיים, ויש להם מושג די טוב מי הם. סביר להניח שיש לך אחריות שהופכות את הזמן הפנוי שלך ליקר, אז למה לבזבז אותו עם מישהו שאת לא באמת נהנית בחברתו?

לפני שאת צוללת לבריכת ההיכרויות, חשבי בדיוק מה את מחפשת. אם את מחפשת משהו רציני, אל תרגיש אשמה על דחיית מישהו שרק מחפש משהו מזדמן. ואם את לא מרגישה מוכנה למשהו בלעדי, אל תרגישי בלחץ להתיישב. הרשי לעצמך להרגיש את העוצמה של העדפותייך והחיים שיצרת לעצמך עד כה.

ניווט בין היכרויות בכל גיל יכול להיות מסובך. בטח, עולם ההיכרויות אולי נראה שונה מעט מהפעם האחרונה שלקחת בו חלק פעיל, אבל זה לא אומר שלא תמצאי אהבה או שתהני לנסות! היי סבלנית ותני לעצמך זמן להתרגל לנורמליות החדשה. מי יודע, אולי הפרק הזה יהיה המוצלח בחייך!

Last Updated on ינואר 6, 2021 by דנה בן ארי