למה אני אוהבת שמבריזים לי

תוכן עניינים

קופידון

כולנו היינו שם – מחליפות הודעות טקסט הלוך ושוב עם בחור מטינדר. אנחנו לא בטוחות אם אנחנו בכלל רוצות להיפגש איתו – בואו נודה בזה, עברנו כבר את גיל שלושים ויצאנו מספיק כדי לשימאס לנו ממשחק הדייטים. אבל, הם מתעקשים. הם שואלים שאלות, והם נראים מספיק בטוחים בעצמם כדי לבקש ממך להיפגש. ולמרות שאת עסוקה בטירוף, את מסכימה, מתנחמת בביטחון שלהם. הם יוצרים איתך קשר לאורך כל השבוע ושואלים לשלומך את, מנגד, מקפידה על טקסטים קצרים – שוב, את עסוקה בלהתמודד, ובנוסף wtf מי באמת אוהבת לסמס הרבה לאדם זר שמעולם לא פגשת לפני כן? הדבר האחרון שאת רוצה זה לבזבזת שעות ביום / שבוע שלך בטקסטים לאיזה בחור שמתברר שהוא מבוגר בעשרים שנה מהתמונות שלו, או שבסופו של דבר יש בעל כימיה אישית בגובה אפס. אבל, אתה ליידי ואת *כמעט* תמיד מגיבה ותמיד ידידותית.

ואז, הבוקר מגיע – הוא הזמין אותך לקפה ביום שבת. רתם מחליטים להיפגש בעשר בבית קפה מקומי. את מתעוררת מוקדם, ובכן, מוקדם יותר ממה שהיית אמורה ביום שבת, מתארגנת במהירות ואפילו שמה אייליינר וצללית. כן כן, בת שלושים שמתעוררת ביום שבת ומתאפרת. זה אף פעם לא קורה. אפילו צחצחת את שיערך כך שלא נראית כמו נער שרק התגלגל מהמיטה. זה דורש מאמץ, אנשים. לא בטוחים כיצד היום יתפתח, לבשת את הלבוש המתאים ביותר שתוכלו לחשוב עליו לדייט קפה מזדמן ראשון – ג'ינס וסוודר קליל. אבל אל תדאגי, הסוודר לבן ויש לך חזייה ורודה לוהטת רק כדי להראות שאתה לא בהמה מוחלטת – בסדר, אז זה היה היחיד שהיה לך נקי, אבל איך הוא יידע !?

את נוסעת למקום שם קבעתם, קצת מוקדם, אבל אתה עייפה משבוע העבודה וצריך להכניס מעט קפאין לזרם הדם שלך לפני שתוכלי לנהל שיחה אינטלקטואלית. מזמינה את המשקה הטעים והקפאני שלך ומחכה. השעה עשר עוברת; יש לך הרגשה מעקצצת אבל בחרת לא להקשיב לה. חמש אחרי מגיע במהירות, ואז עשר אחרי, ולבסוף רבע אחרי. את אישה חזקה, בטוחה ועצמאית, יש לך כבוד לעצמך, מה שאומר שאת לא מחכה יותר מחמש עשרה דקות למישהו, במיוחד דייט טינדר ראשון.

נו נו , כולנו היינו שם – קמנו. אבל, אנחנו בנות שלושים עכשיו, נשים משוחררות ובטוחות בעצמנו. אנחנו כבר לא העצמי הצעיר שלנו בעשרים ומשהו. אנו יודעות את ערכנו. כל זה נאמר, לאלו מכן שעדיין קצת לא בטוחות בעצמכן, או שלא יודעות להתמודד עם אירוע שכזה, הנה למה אני ממש *אוהבת*, בלי סרקזם, להיות מוברזת.

קיבלת את כל מה שאתה צריך לדעת על האדם תוך חמש עשרה דקות.

תחשבי על זה. נתת לגבר החדש הזה הזדמנות. יש להם את מספר הטלפון שלך והם יודעים את היום והשעה – הם שאלו! ולבסוף הבריזו. לא הייתה להם אפילו האדיבות להתקשר או לשלוח טקסט. זה מראה שלא רק שהם לא מכבדים את הזמן שלך, אלא שיש להם כישורי תקשורת ירודים, והם לא מחפשים שום דבר רציני, לא משנה מה הפרופיל שלהם אומר.

הם לא התקשרו ולא שלחו הודעות טקסט

ההתקשרות דווחשהם לא יכולים להגיע לפחות היתה מראה שהם מעריכים את הזמן שלך – ואני ממש מקווה שהם יבקשו לתזמן מחדש. טקסט עושה את אותו הדבר, אך מראה שהם פוחדים או מופנמים מכדי להתקשר ולהגיד שהם לא מצליחים להגיע, או שהם מסתירים משהו. שיחה בהחלט מראה שאכפת להם ממך, מעריכים את הזמן שלך ואת יכולה גם להקשיב לטון הדיבור שלהם כדי לדעת אם הם אמיתיים או סתם מבלים או עם חברים. כשמישהו אפילו לא טורח להתקשר אליך או לשלוח לך הודעות טקסט, אזי הם כבר שכחו שהם התחייבו מלכתחילה, או פשוט לא אכפת להם. כך או כך, זה אדם שאת לא רוצה להמשיך להכיר.

תִקשׁוֹרֶת

כולנו יודעים שתקשורת טובה היא המפתח ליצירת יחסי אנוש מהימנים ובריאים. זהו אחד הכישלונות העיקריים של מערכות יחסים. לכן, אם מישהו לא יידע אותך שהוא לא יצליח להגיע לפגישה כי יש משהו שהוא התחייב אליו קודם לכן, וגרוע מכך, אולי הוא אפילו יזם אותו, אז זה הדגל הראשון מבין בעיות תקשורת רבות שיגיעו אחר כך. זהו הרושם הראשוני שלך מאדם זה מלבד הודעות בטינדר או באמצעות טקסט. אם אין לו את ההגינות ליידע אותך שלא יוכל להיפגש לדייט קפה, אז היכן עוד הם עומדים לאכזב?

התחייבות

גבר שמחפש מערכת יחסים רצינית מעריך מחויבות, ולבקש מאישה לצאת לדייט ולקבוע זמן ומקום זו התחייבות. לא משנה אם פגשת מישהו בטינדר, אוקיי קיופיד או פייסבוק  אם הם לא מופיעים לדייט איתך, אז הם לא מעריכים מחויבות, או לפחות לא איתך. מצטערת, אני יודע שזה בוטה, אבל זה נכון. בטח, אולי סבתם נפטרה, או שהם היו בתאונת דרכים קשה, אך לעתים רחוקות זה המקרה.

סיכום

זה באמת רק חמש עשרה דקות מחיי שביליתי בלחכות להכיר מישהו טוב יותר. ולמרות שלא הייתי בטוחה אם אני בכלל רוצה לצאת איתו לדייט, חוסר התקשורת שלו וחוסר הכבוד לזמני הקלו עלי את ההחלטה. עכשיו, לא בזבזתי שבועות, אם לא חודשים ואפילו שנים עם מישהו שבכלל לא התעניין בי  או לכל הפחות אחד שמעוניין בקשר רציני, כמו שכתוב בפרופיל שלי. אין לי זמן לבזבז – אני בעלת עסק שמתרחב ולא רוצה לשחק משחקים עם מישהו שלעולם לא הולך להופיע.

אז גבירותי, אל תחכו לאף אחד. תנו לו חמש עשרה דקות – אם הוא לא מתקשר, לא שולח הודעה, או לא מופיע – עזובו. הערכו את עצמכן. מגיע לך מישהו שאכן יופיע עבורך; לא מישהו שעומד לגרום לך לחכות או לנחש מה הם חושבים או מרגישים. התמקדו בעצמכן, ודברים טובים יבואו. מבחינתי, אני הולכת לסיים את ניקיון הדירה שלי ולהתמודד עם שארית היום. עוד לא שלחתי לו הודעות – והוא עוד לא שלח לי  ואני לא בטוחה אם אעשה זאת. אני מנסה לשמור על הטבע הסרקסטי שלי, אבל לעזאזל עם זה, אולי פשוט אראה לו את הצבעים האמיתיים שלי.

Last Updated on ינואר 16, 2021 by דנה בן ארי