נשיקה בדייט ראשון? כן? לא? אולי?

נשים רבות מתחבטות בלי סוף ומבקשות לדעת: האם עלי לנשק בדייט ראשון? מה הוא יחשוב עלי אם אעשה (או לא)? האם זה משפיע על המסלול לעתיד הקשר? אני מבינה. דייט ראשון הוא קריטי לשאלה האם יש מספיק כימיה עם הבחור כדי לרצות לבנות איתו קשר? המבחן ההדדי בו הוא בוחן אותך ואת אותו ממלא את האירוע בלחצים ומתחים מתחת לפני השטח שהגדול שבהם הוא נושא הנשיקה או לא. הרבה נשים חוששות שאם הן יתנשקו בדייט הראשון, הבחור יחשוב שהן קלות ויראו בזה סוג מסויים של קשר. מצד שני, לא להתנשק יכול לומר שאת לא בעניין… אבל אולי את בעצם כן. אז כן, יש פה אתגר מעניין במיוחד. מה בחורה צריכה לעשות? בואי ונבין את זה ביחד.

מה משדרת נשיקה?

נתחיל בלפרש נשיקה. למה הכוונה, במיוחד כאשר נותנים אותה בדייט ראשון? אמנם יש הרבה ניואנסים לנשיקה (וכמובן, לסוג הנשיקה יש השפעה עצומה על מה שאת משדרת), המסר הכללי ששניכם משדרים בנשיקה בדייט הראשון הוא: אני מעוניין בך. אני נמשך אליך והייתי רוצה להכיר אותך טוב יותר … ולא כחבר. אז … אם זה מה שאת רוצה לתקשר, לכי על הנשיקה … אולי. שימי לב שנשיקה בדייט ראשון מתקשרת יותר ברמת התת מודע. בספר "מדע הנשיקה" הסופרת שריל קירשנבאום מסבירה כי נשיקה מספרת לך הרבה על מידת התאמתך ברמה הגנטית. "כשאנחנו מתנשקים, אנחנו נמצאים במה שאנחנו מכנים המרחב האישי שלנו. זו הזדמנות מושלמת לבחון ולחוש האם זו התאמה טובה עבורנו." גם אם אין לך שום רצון ליצור ילדים עם הגבר הזה, איברי הרביה שלך בודקים בצורה חייתית אך תיאורטית עד כמה אבא טוב לילדים הוא יהיה. אין ספק שבימינו מחפשים הרבה יותר את הניצוצות ופחות ראיה של שנים קדימה. בשורה התחתונה אם הנשיקה לא תגרום לניצוצות, ככל הנראה לא יהיה טווח הארוך.

אז … האם את צריכה להתנשק בפגישה ראשונה?

את יודעת שאני הולכת להגיד לך שבסופו של דבר ההחלטה להתנשק בדייט ראשון תלויה בך לחלוטין, אבל בואי נחקור את היתרונות והחסרונות של הצמדת שפתיים עם בחור אחרי ארוחת הערב ושתייה בפעם הראשונה.

מתנשקים בדייט בשלג

5 יתרונות לנשיקה בדייט ראשון

נשיקה בדייט ראשון אומרת לו ללא ספק שאת בעניין שלו. פגשתי טונות של נשים שאין להן בעיה לנשק בדייט הראשון, אין זה מפתיע שאלה נוטות להיות נשים בעלות ביטחון רב. הנה הסיבות שבגללן הן חושבות שזהו רעיון טוב : 1. את מעוניינת ורוצה שהוא יידע אחרי דייט ארוך בבית קפה שנמשך שעות, את די משוכנעת לגבי הבחור. יש לכם כל כך הרבה במשותף. אתם אפילו מחפשים את אותו הדבר בזוגיות!  ובכל זאת, את עצבנית שאולי לא נתת את הרושם הנכון. ניסית להפגין את כל הטריקים שאת מכירה סביב שפת גוף, אבל עדיין, את רוצה לסגור את הדייט בלי להשאיר קצוות פתוחים. כמו כן … אתה רוצה להיות בטוחה לחלוטין שהוא רוצה אותך. את לא רוצה לחזור הביתה ולחכות שהוא ישאל בדייט שני. תסגרי את זה עכשיו, ילדה! אם אתה בטוחה באופן סביר שהוא בקטע שלך ואתה רוצה לשדר את אותו הדבר, נשיקה בדייט הראשון היא דרך נהדרת להעביר את הנקודה שלך. 2. את רוצה למכור עתיד ורוד את בחורה מודרנית, מלאת ביטחון וסקסית ואת רוצה להשאיר את הבחור הזה לפחות עוד קצת. את רוצה לסיים את בדייט ולדעת שיש המשך. את שולפת את כל הפלירטוטים הסקסיים החצופים שלך ומנשקת אותו  כשהוא הכי פחות מצפה לזה. זיקוקין. הוא כל כך נדהם, אבל הוא בעניין. ואת? משחקת אותה קולית, קורצת לו והולכת לבדך אל המכונית שלך. 200% שאת מקבלת הודעה בשעה הקרובה. 3. אתה רוצה לבדוק עד כמה הוא ג'נטלמן אין מה לעשות: חלק מהחבר'ה איתם את יוצאת הם מטומטמים שרוצים לא יותר מאשר להיכנס למכנסיים שלך.אז את פוגשת בחור שנראה שיש לו פוטנציאל, אבל את רוצה לוודא שהוא לא כמו האחרים. אז איך לבדוק? נשיקה זו בפגישה ראשונה זה מבחו מעולה. האם הוא מתלהב יתר על המידה ? הםא הוא מתקשה? נשיקה בדייט ראשון זה כמו להיכנס לבית של מישהו שאת בקושי מכירה. האם את דופקת … או שאת הכנסת, מורידה את הנעליים, ומשתרעת על הספה? ברור שלא! נשיקה ראשונה צריכה להיות מנומסת ולא מינית מדי. אתה יכולה או לא יכול להשתמש בלשון. אם הוא מכניס יותר מין לסוף הנשיקה, הוא כנראה מעוניין בדבר אחד, וזה כנראה לא המבט האוהב שאת מחפשת. 4. את רוצה לקבל תחושה לגביו כמו שאמרתי: נשיקה ראשונה בדייט ראשון משדרת הרבה. שימי לב  מה אומרת שפת הגוף שלו לפני הנשיקה ובמהלכה.. לפני הנשיקה … הוא אט אט מתקרב אליך? האם הוא מוצא כל תירוץ לגעת בך? האם הוא עצבני? נבוך ? ובמהלך הנשיקה … האם הוא מקרב אותך כאילו הוא לא מקבל מספיק ממך? האם הוא עדיין מתנהג בעצבנות? האם הוא מעביר את אצבעותיו בשיערך או נוגע בפניך? כל אלה הם סימנים טובים מאוד לכך שהוא מתעסק בנשיקה עצמה … גם אם הוא קצת עצבני (ומובן). אז מתן נשיקה בדייט ראשון יכול לעזור לך להבין טוב יותר איפה הראש שלו מבחינת ההרגשה שלו כלפיך. 5. את אישה מודרנית ולא צריכה לחכות שהוא יעשה את הצעד הראשון הרבה פעמים ההחלטה האם תזכי לנשיקה בדייט ראשון נופלת על הגבר. האם הוא יעשה את הצעד הראשון או לא. אבל זו לא 1955. סקר של OKCupid מצא כי נשים שעשו את הצעד הראשון באתר ההיכרויות קיבלו תוצאות טובות יותר, כך שניתן להניח שגברים אוהבים כשהמין היפה יוזמות מפעם לפעם. יתכן שהדייט שלך לא בטוח שאת רוצה שתיתנשקו בפגישה הראשונה, אז הוא עלול להתאפק … בינתיים את יכול לפרש את זה כסימן שהוא לא מעוניין. דרך בטוחה לברר אם הוא מעוניין היא לבצע את הצעד הראשון בעצמך! בלונדינית ומזוקן מתנשקים בשחור לבן

4 חסרונות לנשיקה בדייט ראשון

מצד שני, אולי אתה לא מהסוג האגרסיבי והשתלטן ואת לא רוצה לנוע מהר מדי בדייט ראשון. אין שום דבר רע בלא להתנשק בפגישה ראשונה … ולמעשה, ישנן מספר סיבות מדוע כדאי לך להסס לפני הצמדת שפתיים. 1. את לא יודעת את מי עוד הוא נישק הדייט עבר כל כך טוב, את כבר מתכננת חתונה אביבית בשנה הבאה … רק שאין לך מושג שאת הדייט השלישי שלו השבוע. פגישה ראשונה יכולה להיות שלב ממש מוקדם מכדי לדעת מה האדם האחר מחפש מבחינת היכרויות, כך שאולי את מעמידה את עצמך שם לגבר שמחפש רק משהו מזדמן. עד שתדעי אם אתם מתואמים מבחינת הציפיות , אולי עדיף לך להאט מעט. לנשק בחור יכול לגרום לך להרגיש קשורה אליו רגשית, ואם את לא בטוחה שאת האישה היחידה שאיתה הוא יוצא, אולי עדיף לסגת עד שתדעי. מצד שני, אם גם את יוצאת (ומנשקת) כמה גברברים במקביל … אולי זה לא משנה לך אם הוא עושה את אותו הדבר, אז יאללה, אפשר להליף קצת רוק 2. אולי לא הכרתם מספיק עבור חלק מהנשים, נשיקות הן די אינטימיות, והן רוצות לשמור את זה לגבר שהן מרגישות שהן מכירות טוב מספיק כדי לסמוך עליו עם החלפת לשונות. אם את יוצא למפגש ראשון של קפה עם בחור ששוחחת איתו כמה ימים באפליקציית היכרויות, זו ההזדמנות שלך להכיר אותו באופן אישי,  יש כימיה או לא. מבחינתך אל תשימי נשיקות בגלל על סדר היום למפגש ראשון כזה. במקרה שהמפגש  התנהל כשורה ותרגישי שאת מוכנה לנשק אותו בפעם הבאה, תמיד תוכלו לשלוח קטן וחצוף כדי ליידע אותו שאת מעוניינת … ושהוא יכול לצפות לנעילת שפתיים בהמשך. זה נותן לו עוד יותר סיבה להציע לך דייט שני. 3. אתה לא רוצה לשלוח את האותות הלא נכונים כשאני שואלת נשים אם הן מתנשקות בפגישה הראשונה, הן אומרות , אני לא בחורה מהסוג הזה! אמנם נכון שבעידן זה הרבה פחות סביר שתייגו אותך כ"מופקרת" בגלל נשיקה בפגישה הראשונה, אך נשים רבות בכל זאת רוצות למנוע מגבר לחשוב שהיא להוטה מדי לאינטימיות. אם את באמת רוצה לקחת את הדברים לאט ולהכיר את הבחור לפני שאת מנשקת אותו ואולי, אולי, בהמשך הדרך לקיים יחסי מין, את יכול לתקשר שאת קצת איטית בתחום הזה ולקוות (לדרוש) להבנה 4. את לא רוצה שיפתח ציפיות בכנות, דייט ראשון יכול להיות מערבולת של רגשות ומתחים. כשאת יושבת שם ולוגמת מכוס היין שלך, יש לך בעיקר בלאגן בראש הוא סופר חתיך! רגע … לא … הוא די מכוער. וואו, יש לנו המון לדבר. אני משועממת אני ממש מחבבת אותו! אני רוצה לצאת מכאן לעזאזל! אולי אינך יודע מה אה מרגיש כלפיו כרגע בדייט ראשון. יתכן שתצטרכי לחזור הביתה ולהרהר קצת, וכן לשלוח הודעות טקסט או לדבר איתו כדי לקבוע אם ברצונך להמשיך עמו או לא. נשיקה בהחלט מתקשרת שאתה בעניין שלו … ואם את לא בטוחה אזי שאת צריכה להימנע ממנה בפגישה ראשונה.

האם את צריכה לנשק ראשונה?

נגעתי בשאלה הזו קצת קודם אבל בואי ונעמיק יותר כי זהו אירוע מרכזי ולא תמיד יש זמן לחשוב כשזה קורה יש גברים ביישנים באופן בלתי אפשרי ועשויים להשהות את אירוע הנשיקה (ותפקידם כיזמים) הרבה יותר ממה שאת מחפשת. הם מחכים לאלף סימנים שאת בעניין ושלא תדחי אותם אם הם מתקרבים לנשיקה. תה יכול לחכות אם את הטיפוס הסבלני … או שאת יכולה לקחת יוזמה ולמרוח עליו אחת. רוב הגברים יופתעו לטובה.

להלן מספר עצות  אם תחליטי להיות זו שתעשה את הצעד הראשון.

צפי בשפת הגוף שלו. וודאי שאת לא קוראת מה שאת רוצה לקרוא, ושהוא מספיק מעוניין בך כדי לקבל נשיקה. האם הוא בסדר עם אישה אסרטיבית. גברים מסוימים עשויים לחוש מאוימים אם תעשי את הצעד הראשון, אז החליטי עם עצמך באם האישיות שלו מעידה אם הוא יהיה בסדר עם זה או לא. המתיני להזדמנות הנכונה. באמצע ארוחת הערב זה לא הזמן הנכון לנשיקה! המתיני עד סוף הערב ותפוסי אותו כשהוא פותח את דלת הרכב שלך (או משהו בסגנון). חשבי על סוג הנשיקה. אם את לא מספיק אמיצה לנשיקה צרפתית מלאה, התקרבי אליו עם שפתיים חושנית. אם הוא רוצה להמשיך הלאה, ההזמנה ניתנה. סיכום: בסופו של דבר, צריך להיות לך נוח ונעים להתנשק בדייט ראשון וזה בסדר גמור אם לא. החדשות הטובות הן: את לא צריך כללים קשיחים או החלטות כואבות. את יכולה לשנות את דעתך בכל רגע. אולי בחור אחד נותן ויברציות מטורפות והכל רץ בינכם. אולי בחור אחר מעניין אך ביישן, ואת לא רוצה לדחוק אותו מאזור הנוחות שלו. אולי בחור אחר נותן איתותים מעורבים ואת לא בטוחה איך להגיע אליו אז את פשוט מחכה בסבלנות לצעד הראשון שלו. לא משנה מה תחליטי את צריכה להיות שלמה עם ההחלטה שלך. אם בחור רוכן ומתחיל לנשק אותך ופעמוני אזהרה עוברים לך בראש (מוקדם מדי! מוקדם מדי!) פשוט אמרי לו בצורה יפה. אל תדאגי מה גבר יחשוב אם תתנשקו בדייט ראשון. הוא ככל הנראה לא באמת חושב מה יקרה בהמשך הדרך  או שופט אותך על זה … אז תפסיק לשפוט את עצמך. אם אתה רוצה לנשק אותו … לכי על זה