פורסם ב- כתיבת תגובה

19 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון (וממה להימנע בוודאות)

זוג רומנטי רוכב אל השקיעה

הדייט הראשון סוף סוף הגיע! אתo כבר מקווה שזה יקרה במשך זמן רב עכשיו. התאריך נקבע וזה ממש מעבר לפינה. אתה יודע לאן אתה הולך ואפילו יש התלבושת שלך בחרה. נראה שהדברים מסתדרים. ואז המוח שלך מתחיל לנדוד על מה אתם הולכים לדבר על בפגישה. אוי ואבוי.

דייט ראשון זה עניין רציני. הכי טוב לקחת את הגישה הפשוטה אם דברים הולכים ללחוץ הם יהיו באופן טבעי, לפעמים זה קשה להגיע לנקודה זו. אתה בהחלט לא רוצה לחשוב על זה יותר מדי, זה רק יוצר ניתוח שיתוק.

עם זאת, זה רעיון טוב להיכנס עם לפחות מראית עין של תכנית שכוללת על מה לדבר.

במאמר הזה נבחן את הדרך הנכונה לגשת לתאריך ראשוני, כמו גם ל-19 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון. כך תרגישי מוכנה כשהיום יגיע.

כשאתה מרגיש מוכן, אתה יותר בטוח בעצמך ודברים הולכים חלק יותר. הנה זה בא!

להשיג את הדייט הראשון.

להשיג דייט ראשון זה לא קל. אני נזכר בימים שהייתי צעיר יותר ולא היו לי הרבה דייטים ראשונים. רוב הזמן, כשיצאתי עם מישהו, זה היה בגלל שהסתובבנו באותו קהל. היינו מתראים מדי פעם ואם היינו מחבבים אחד את השני, בסופו של דבר היינו מתחילים לצאת. לא היה הרבה פורמליות להזמין מישהי לדייט ראשון.

הטכנולוגיה התקדמה מאוד והביאה איתה כלים לדייטים. אתרים כמו Match.com הם פופולריים כמו גם חומר דליק ומארחים רבים אחרים. אמנם זה בהחלט קל יותר לראות מי זמין, זה לא עושה את התאריך הראשון בפועל פחות מרתיע לפעמים.

יש לי כמה חברים שטבלו את הבוהן שלהם במימי הדייטים אחרי הגירושים. לומר שזה מפחיד זה בלשון המעטה.

אחד החברים שלי הצטרף Match.com לפני כמה שנים ואמר לי שזה היה בעצם כמו שיש עבודה במשרה חלקית. היא דיברה על איך היא הייתה צריכה לבנות את הפרופיל שלה, להגדיר את הפרמטרים שלה, ובעצם להגדיר את הדברים בפעם הראשונה.

כנראה הגדרת החשבון והפרופיל שלה היה החלק הקל. החלק הקשה היה לדשדש בין המסרים והקריצות וכן הלאה. היא אמרה שהיא בילתה 2 שעות ביום בניהול אתר ההיכרויות. כל זה לפני שהיא אפילו החליטה לצאת לדייט הראשון. זה לא קל בזמן עבודה במשרה מלאה וגידול ילדים.

יש לי חבר שמתגרש כבר יותר מ-6 שנים. הוא לא בדיוק ויתר על דייטים אבל לא משקיע בזה אנרגיה. הוא אומר שהוא יצא למספיק דייטים ראשונים לכל החיים. הוא אמר לי שזה פשוט הרבה מאמץ לשני מבוגרים עסוקים למצוא את הזמן והאנרגיה לצאת לדייטים.

הנקודה כאן היא שלקבל את הדייט הראשון זה בהחלט לא קל בימים אלה. חשוב להיות מוכן כשיש לך הזדמנות לדייט ראשון.

הגישה הנכונה

לקחת את הגישה הנכונה לדייט ראשון זה חיוני. כמובן שאתה רוצה דברים ללכת טוב, אבל באותו הזמן יש הרבה מה ללמוד ולגלות על האדם האחר.

כמה דברים לזכור כאשר הדייט הראשון שלך מתקרב:

קודם כל, אל תחשוב על זה יותר מדי.
אני בהחלט היה אשם overthinking דברים ויצירת שיתוק ניתוח. כשאתה חושב על משהו יותר מדי, אתה נוטה לבחון כל פרט קטן ולדאוג לדברים שאתה לא צריך.

כשאתה עושה את זה, אתה הופך פחות טבעי ויותר לחוץ. זכור כי להישאר בתוך הראש שלך כל הזמן הוא לא המקום הטוב ביותר להיות בו.

שנית, תזכרי ליהנות.
כשאתה ניגש לדייט עם גישה כיפית יותר, זה מוריד קצת מהלחץ. תגיד לעצמך שזו הרפתקה ואתה תהנה ממנה.

אם אתה דואג יותר מדי על יורד מושלם, אתה תשכח להשתחרר וליהנות.

אם אתה לא אוהב במיוחד את האדם אחרי הדייט הראשון, זה בסדר, למדת מה שאתה לא אוהב. וזה חשוב בדיוק כמו להבין מה אתה אוהב.

סוף סוף, להיות מוכן יעזור לך ליהנות יותר מהדייט.
אני לא אומר שאתה צריך ללמוד כאילו זה מבחן. מה שאני אומר הוא אם אתה מרגיש לפחות חצי בטוח הולך לדייט, שבדרך כלל יוביל לזמן טוב יותר.

כשאנחנו בטוחים, אנחנו מרגישים יותר רגועים. כשאנחנו רגועים, אנחנו נהנים יותר. מה שמוביל אותנו לנושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון.

19 נושאים מהנים לדבר עליהם.


אני אתחיל עם 10 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון, ואז תוכל להסתכל על עוד 9 שאולי תרצה להעלות.

 1. תודה שאתה קצת עצבני. תעשה את זה בתחילת הדייט. סביר להניח שגם האדם השני יודה שהוא קצת לחוץ. זה יעזור להקל על חלק מהלחץ וליצור צחוק הדדי.
 2. איפה גדלת או איפה אתה קורא בית. זה נהדר ללמוד איפה מישהו נולד ואיפה הוא מרגיש בבית. פעמים רבות אלה הם שני דברים שונים. בנוסף, זה עוזר לך להבין איפה מישהו היה במהלך חייו.
 3. יש לך מקום מועדף לבקר בו? יש אנשים שאוהבים חופים, יש אנשים שאוהבים הרים. אחרים כמו ללכת לעיר גדולה בכל שנה בעוד אחרים כמו תרמילאים ביער האהוב עליהם.
 4. מה יש לך ברשימת הדלי שלך. יש אנשים שיש להם רשימות דלי פעילות שבו הם מנסים למחוק משהו כל כמה שנים. לאנשים אחרים אין רשימת דברים לעשות לפני המוות, רק כמה רעיונות לגבי מה שהם רוצים לעשות. זה מדהים לגלות מה אחרים רוצים לעשות, לפעמים זה יכול ליצור כמה רעיונות חדשים גם בשבילך!
 5. מה הדבר הכי מפחיד שעשית אי פעם. לחלק מהאנשים, זה לשאת נאום בפני מאות אנשים. אמיץ במיוחד מאיתנו אולי קפץ ממטוס והיה מבועת בפעם הראשונה רק כדי לגלות שהם אוהבים את זה.
 6. ללכת לשתות. זה לא חייב להיות אלכוהול או בירה. כל כך הרבה אנשים הם מומחי קפה בימים אלה. אני אישית מכיר שני אנשים בעבודה שמכירים תה מבפנים ומבחוץ.
 7. מה מצחיק אותך. זה אחד מהאהובים עליי. אין דבר טוב יותר מלשמוע מישהו שאתה מכיר צוחק בצורה כזאת שאתה יודע שבאמת נוגע בו. יכול להיות סרט מסוים (במקרה שלי משהו כמו "טומי בוי"), יכול להיות צפייה בוידאו של חתולים שמפחדים וקופצים באוויר, יכול להיות תינוק צוחק. לכולנו יש דברים שמדגדגים את עצם הצחוק שלנו.
 8. מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא בעבודה. הרבה אנשים יגידו התעמלות וזה נהדר. לחיות אורח חיים בריא זה דבר טוב. בדרך כלל יש כמה דברים אחרים חוץ מזה גם כן. אישית, אני אוהב ללכת לקונצרטים ככל שלוח הזמנים שלי מאפשר. המתופף הקודם שלי חי בעקיפין דרך קונצרטים.
 9. מי האנשים בשבט שלך? יש אנשים שקרובים מאוד למשפחותיהם, בין אם זה ילדיהם או אחיהם. אנשים אחרים לא מרגישים מאוד קשורים למשפחה שלהם ויצרו משפחה משלהם. להיות בעל רשת חברתית חזקה זה דבר טוב מאוד.
 10. האם אתה אוהב לבשל ואם כן, מה הם הדברים האהובים עליך לבשל. אני נוטה לצלות כפי שאני מכיר הרבה בחורים אחרים שכן. אני גם די שימושי עם סיר חרס ולאחרונה אני כבר להתנסות עם מאכלי תבשיל אפויים. אני נהנה מהארוחה בהכנות, ואני יכול לומר שקיבלתי לא מעט מחמאות על פריטטה פליאו שלי. תודיע לי אם אתה רוצה את המתכון.
 11. האם אתה שומר על קשר עם חברי הילדות שלך. זו שאלה נהדרת ונושא כיפי. אישית, יש לי 4 חברים מימי נעוריי שאני שומרת איתם על קשר ועדיין מחשיבה חברים טובים מאוד. יש לי כמה חברים שהכרתי בשנים האחרונות שאין להם מושג מה חברי הילדות שלהם זוממים, ובטח שלא מדברים איתם. החיים מפריעים לפעמים. אם מישהו שומר על קשר עם חברים מהתקופה שהם היו ילדים, זה יכול לתת לך הצצה אל ילדותם.
 12. איך היית בתור ילד. איזו דרך נפלאה להמשיך ולגלות על הנעורים של מישהו. הם היו ליצן הכיתה או בריון? אולי הם היו סופר ביישנים עד שהתקבלו לתיכון. באופן אישי הייתי חנון אמנות כל הדרך בתיכון ונסוג למדי עד שנת הלימודים האחרונה שלי. בחורה פופולרית חיבבה אותי מסיבה כלשהי אני לעולם לא אדע והדבר הבא שאתה יודע הייתי עם הילדים מגניבים. לך תבין.
 13. מה הסרט האהוב עליך? רוב האנשים שאני מכיר אוהבים סרטים או תוכניות נטפליקס. לא כולם, אבל רוב האנשים. זה קל לדבר על סרטים או מופעים גם כן.
 14. אם היית יכול לקבל את עבודת החלומות שלך, מה זה יהיה. יש אנשים שעובדים בעבודה החלומית שלהם, אבל בוא נהיה כנים, רוב האנשים לא, אפילו אם מישהו באמת אוהב את העבודה שלו,
 15. מה המטלה הביתית הכי פחות אהובה עלייך. רוב המטלות שלנו הן עובדות החיים. הם לוקחים חלק מסופי השבוע שלנו או אחרי העבודה. אני בסדר לכסח ולמעשה לא אכפת לי לנקות חדרי אמבטיה אבל ממש לא אוהב שאיבת אבק. אף פעם לא מזיק לתכנן מראש אם דברים מתקדמים.
 16. על מה אתה אוהב לבזבז כסף? יש אנשים שאוהבים לקנות בגדים, אחרים שיש להם אוספי מוסיקה עצומים, אחרים שהולכים לטיול גדול פעם בשנה. זה נותן לך הצצה פנימה מה האדם האחר באמת נהנה.
 17. איך אתה מבלה את החגים שלך. אתה תגלה, כמובן, שרבים מאיתנו מבלים את החג עם המשפחות שלנו. אילו בני משפחה יגידו לך עם מי בת הזוג שלך אוהבת לבלות. אולי הם עושים כמה חגים עם משפחות או באים מהורים גרושים ולסובב חגים משפחתיים.
 18. איזה נושא אתה מכיר היטב? אני קורא לעצמי המכללה לידע מוזיקלי כי אני יכול לנקוב בשם והאמן של רוב השירים שאני שומע ברדיו כמו גם בשנה המשוערת שהשיר יצא. איזה נושא אתה מכיר היטב?
 19. תאר את היום המושלם שלך. יש אנשים שגרסה ליום מושלם היא לשכב על החוף. לאחרים זה יכול להיות בולמוסי צפייה בתכנית נטפליקס. בשבילי זה להיות בחוץ על יום שבת שטופת שמש עם חברים ובני משפחה סיימו על ידי BBQ על הסיפון שלי מרגיע כמו השמש יורדת.

הנה לך, 19 נושאים מהנים לדבר עליהם בדייט הראשון.

חמישה נושאים להימנע מהם ללא ספק.

עכשיו בואו נסתכל על כמה נושאים אתה בהחלט רוצה להימנע בפגישה ראשונה.

 • פוליטיקה … אני חושב שזה מובן מאליו. זהו נושא שעדיף להשאיר לאחר כך אם התאריכים ימשיכו. דיון בפוליטיקה בפגישה ראשונה הוא לא גדול.
 • דת-בכנות לא רחוק מדי מאחורי פוליטיקה. הנושא הזה יכול להוביל לוויכוח סוער. עזוב את זה לעת עתה.
 • האקס שלך, כן, החבר לשעבר שלך או האקסית שלך. אף אחד לא אוהב לשמוע אותך מתלונן על האקס שלך וזה בהחלט לא הולך להביא לך נקודות על דייט ראשון.
 • כסף – זה תחום שיכול להיות קצת רגיש גם כן. אני לא רוצה שאף אחד יחשוב שאתה מתרברב על כמה אתה מרוויח, וזה לא נהדר בהתחלה לדבר על איך היית צריך להלוות 50 דולר מאמא שלך לדייט הזה.
 • סקס, פשוט לא. לא בדייט ראשון. יהיה לנו הרבה זמן לזה מאוחר יותר אם הכל ילך כשורה.

בטח יש לך רשימה-זה דייט ראשון, לא המטפל שלך. האדם שיושב מולך לא רוצה לשמוע שאת מחפשת בחור או בחורה שהוא רופא או עורך דין, אוהב חתולים, מבקר את ההורים שלו בכל סוף שבוע, ויש לו תשוקה סודית לגינון. אף אחד לא רוצה לעשות בדיקת מדידה עצמית בדייט הראשון.

להשיג דייט ראשון זה מספיק קשה. ברגע שאתה מחליט לצאת לדייט ראשון, תוודא שאתה ניגש לזה בדרך הנכונה. זה על כיף, לא והדגיש על ושוב לחשוב על הכל.

אם יש לך נושאים להעלות בפגישה הראשונה, זה יעזור לך להרגיש יותר בטוח. כאשר אתה מרגיש בטוח, דברים צריכים להיות יותר רגועים ואתה תהנה עצמך יותר.

בפעם הבאה שיש לך דייט ראשון, תסתכל על הרשימה הזאת של 19 נושאים לדבר עליהם ותזכור כמה להעלות. אתה תודה לעצמך מאוחר יותר. עכשיו לך תעשה חיים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *