20 טיפים לדייט ראשון לאחר היכרות אונליין

אפליקציות להיכרויות חוללו מהפכה בעולם ההיכרויות. לעתים קרובות אנו פוגשות אנשים המבקשים מאיתנו טיפים לפגישה ראשונה לאחר הפגישה המקוונת. ואם אי פעם היית בדייט ראשון בעבר, את ללא ספק מכירה את הלחץ שהוא מביא איתו. פגישה ראשונה פנים אל פנים לאחר היכרויות במרחב הוירטואילי היא מרגשת ואפילו ניתן ללומר מורטת עצבים.

דייטים ראשונים מאופיינים תמיד בציפייה, התרגשות, מעט ספק וחרדה שכולם מעורבים זה בזה. יש לך 100 שאלות, 1000 תרחישים והראש שלך בסוג של סחרחרה.

תחושות אלו ככל הנראה מתעצמות עוד יותר כשאת פוגשת מישהו לאחר היכרויות מקוונות. הסיבה לכך היא שלמרות ששוחחתם לא מעט דרך הודעות , הפגישה באופן אישי היא משחק אחר לגמרי.

20 טיפים שיש לזכור לפגישת פנים אל פנים לאחר היכרויות וירטואלית

לפגוש מישהו במצב לא מקוון בפעם הראשונה יכול להיות מביך. כבר אין לך את המותרות לחשוב על תשובות מחושבות, לענות בשורה אחת.
עכשיו את צריכה ליצור קשר אמיתי במטרה לקחת את הדברים קדימה. כולנו שמענו סיפורים מחברים וחברות על היכרויות וירטואליות מדהימות שהפכו לסיפור איימים בפגישה אישית. אבל זהו לא הפרט המעיד על הכלל, אם נוצר קליק טוב בווטסאפ או בכל מדית הודעות אחרת זה בעיקר אומר שהשלב הראשון עבר בהצלחה. אם נוצר חיבור אמיתי באינטרנט, את יש סיכוי טוב להמשך חיובי וראוי. אז, אנחנו כאן כדי להרגיע את העצבים האלה לפני הפגישה עם כמה טיפים שכדאי לזכור לפגישה הראשונה.

1. בחרו מקום ששניכם אוהבים

זהו טיפ חשוב לפגישה הראשונה. הסכמה על מקום שמוצא חן בעיני שניכם יכולה להיות משימה זניחה לכאורה, אבל תאמיני לנו, זה יכול להפוך את הדייט להצלחה אדירה. הקפדי לבחור מקום ציבורי, ארוחת ערב רומנטית וקצת אלכוהול הם הבחירה הראשונה והאופציה השניה היא בנראה קפה. עם זאת, אם את מרגישה שיש רעיון מתאים יותר לדייט ראשון לשניכם, לכו על זה! אל תפחדי לעשות משהו מחוץ לקופסה אם אתה חושב שהדייט שלך ייהנה מזה.

2. תני לו הופעה

אתה פוגשת את האדם הזה בפעם הראשונה. הם כנראה ראו את המיטב מכם דרך התמונות שהעליתם לאפליקציה. מיותר לציין שאת בעצם מתחרה בעצמך בתאורה הטובה ובזוויות המחמיאות שביימת בעת הצילומים. ברור שאת צריכה להתלבש טוב! אבל יחד עם זאת, אל תתפשטי יתר על המידה כי זה רק יגרום  לך להראות כאילו אתה מנסה יותר מדי. התאימי את הסטייל למקום המפגש.

שותה קוקטייל בשמלה

3. הכינו כמה נושאים לשיחה

אין מה להתבייש, כולם עושים את זה. את מפחדת למצוא את עצמך בסיטואציה של שתיקות מביכות, בוודאי אם את הטיפוס הביישן. לפגוש מישהו מלראשונה מחוץ לעולם הוירטואלי יכול להיות מביך. זו הסיבה שבמקום לגמגם ולהתבלבל במיילים , עדיף לשמור על כמה שוברי קרח ופתיחות לשיחה.. לשאול אותם על הסרטים האהובים עליהם, תוכניות טלוויזיה, יעדי נסיעות וכו 'יכולה להיות דרך טובה להתחיל.

4. אל תפחדי להחמיא להם

בדיוק כמוך, הם כנראה השקיעו לא מעט מחשבה ונסיונות במראה החיצוני שלהם. אל תפחדי להעריך את זה. אחרי הכל, מי לא אוהב לקבל מחמאות? עם זאת, ודאי שהמחמאות שלך מתאימות ואינך מתפרשות כהערות מיניות. זה יכול להפסיק להפוך את הכל למשהו אחר לגמרי. זהו אחד הטיפים השימושיים ביותר לדייט ראשון לאחר הפגישה המקוונת.

5. לא לאחר

אל תתני להם להמתין. אנחנו לא יכולים להדגיש את זה מספיק! אף אחד לא אוהב להמתין יותר מכמה דקות קצרות. אחת החברות שלי שהיא מאחרת כרונית תרצה לה ולנו את העניין בכך שהיא מראה לו את האני האמיתי שלה. המממ…. לא ממש הצליח לה עם האיחורים.
אם יש לך מצב חירום אמיתי, ודאי להודיע  שאת מאחרת. מלבד זאת, אם את פשוט מאחר כי לא התכוננת בזמן, זה משקף רע. איחור יכול להבריח את  את הדייט או להתחיל אותו בטעם רע

6. המפגש הראשוני באמת

שאלה נפוצה מאוד במוחם של אנשים רבים היא "כיצד עלי להתנהג כשאני פוגש בחור או בחורה לראשונה?" האם לחבק אותם? אולי להישען לנשיקת לחיים ? לחיצת יד ? כלום ? ובכן לכו על הממוצע,  הדרך המתאימה ביותר לברך את הדייט שלך היא להגיד להם שלום ולהישען קלות לחיבוק קצר. זכרו שאינכם זרים מוחלטים ושיתפתם אינסוף שיחות ברשת. תחשבי על אופי השיחות בינכם ועל סמך האינטראקציות הללו ואז בחרי סגנון השניה הראשונה.
המפתח כאן הוא ללכת עם הזרם ולא להיות מסורבלת,תהיה הגישה אשר תהיה.

7. דברו על נושאים ששניכם נהנים מהם

דיברת עם אדם זה באופן מקוון זמן מה וכנראה שאת חולקת איתו תחומי עניין משותפים. כך התחברתם  מלכתחילה.חפרתם שעות על הנושאים הללו ואתם יודעים ששניכם יכולים לנהל עליהם שיחות לאורך זמן. חוץ מזה, אלה נושאים שבוודאות מעניינים את שניכם. אם בא לך להיות יצירתית נסי להפתיע אותו במשהו רלוונטי, אולי להביא איזה אביזר או ספר שקור לנושא. משהו שיהפוך למרכ השיחה.

8. מידע שווה זהב

זהו אחד הטיפים החשובים לדייט ראשון לאחר שיחות וירטואליות. נסו להתצליב ולעשות שימוש במה שלמדתן עליו במהלך השיחות. אם אתם נפגשים בבית קפה המליצו לו על הקפה עליו שוחחתם בהתכתבות בינכם. הציעו להיפגש במסעדה עם מנה מיוחדת אותה אולי הזכיר במהלך ההתכתבות.

אם הם בחרו במסעדה, דאגו לבקש מהם הצעות מה להזמין ולזכור אותם. זו רק מחווה מתחשבת שתגרום לדייט שלך להרגיש טוב ומוערך.

9. גלי בו עניין אמיתי

חשוב שתהיי קשובה לשיחה בינכם. לא רק לשמוע את המילים אלא להקשיב! שאלי אותו שאלות המשך הקשורות לאנקדוטות שלהם כדי שיידעו שאת שמה לב. אם את נוהגת בחוסר עניין, אין סיכוי שתגיעו לדייט שני. אם את רוצה להגיע לדייט השלישי אז בטח ובטח.

יושבת עם שמלה

10. שפת הגוף

בדוקי את שפת הגוף שלך. שפת הגוף שלנו אומרת עלינו הרבה. חשוב לקרוא את שפת הגוף של הדייט שלך וגם לשמור על שפת הגוף הנכונה בעצמך. הישעני קדימה כדי להראות עניין בו ובדברים שהוא אומר. אם אתה מוצאת אותם רוכנים פנימה, הגיבי לכך.שיקוף של שפת הגוף, הדיבור, המחוות וכו 'של הדייט יכול לעזור להראות את העניין שלך. זו תופעה פסיכולוגית שניתן לעשות בה שימוש, אם נעשת כהלכה, כדי ליצור קשר חזק עם הדייט שלך.

11. קצת הומור שווה המון

כולם אוהבים מישהו שיכול לגרום להם לחייך ושניכם יצאתם במטרה לבלות ולהכיר. אז דאגו להקל על מצב הרוח עם שנינות והומור. רק התחמקו מדיחות פוגעניות שעשויות לחזור אליכן כמו בומרנג. אם את זקוקה לזה, חפש כמה בדיחות טובות ברשת. אם אתה טבעית זה לגמרי עדיף.

12. הישארי בגבולות שלך

למרות מה שחושבים על גברים עדיף בדייט ראשון לא להתנפל. תני לו את המרחב שלו ואל תתקרבי יותר מדי אם נראה שלא נוח להם. גם פיזית וגם נושאי שיחה. אם הוא מתחמק מנושא מסויים אל תעיקי ותני לו את הזכות של דייט ראשון.

13. לא לתשתכר

אמנם טוב שיש כמה משקאות כדי להרגיע את את עצמך, אבל חשוב לא לאבד שליטה. את בכל זאת פוגשת זר ובטיחות היא בראש סדר העדיפויות. גם אם את מרגישה שאת סומכת עליו,  עדיין לא מומלץ לשתות בכל הכוחבפגישה הראשונה  למרות שזה יכול להיות סיפור טוב לנכדים, את עלולה בסופו של דבר לומר או לעשות דברים שעוד תחרטי עליהם אחר כך.

14. תדאגי שמישהו ידע היכן אתם נפגשים

עולם חדש, היכרויות אונליין, בלה בלה בלה. בחורה צריכה לדאוכ לעצמה. מכיוון שאת יוצאת עם מישהו שטרם פגשת, טוב לנקוט באמצעי זהירות. יידעי חברי או בן משפחה היכן את נמצאת מטעמי בטיחות. בטוח גם הצצת בפרופיל שלו במדיה חברתית וקצת בעבר שלו, האם משהו מוזר שם ?.

15. פלרטטי מעט

זכורי, אתה בדייט! אנחנו יודעים שזה הרבה יותר קשה לפלרטט באופן אישי מאשר לפלרטט באינטרנט, אבל צריך לעשות את הקפיצה.אם את שמה לב שהדייט שלך מתחיל באמת להרגיש בנוח (לעומת עודף ביטחון עצמי מעושה) , זה הזמן להכניס קצת דיברים פלרטטניים. מצאי כמה טיפים לפלרטטנית המתחילה שעשויים לעזור לך.

16. אל תקחי את עצמך יותר מידי ברצינות

הנה אחד הטיפים החשובים ביותר לדייט ראשון לאחר היכרות וירטואלית : אל תתאפקי יותר מדי. להיות מודע לעצמך יתר על המידה יגרום לך להיראות מתוחה ולא אמיתית. כן, חשוב להראות נאותים ומתאימים אך עליכם לזכור גם ליהנות. אם את נהנת, רוב הסיכויים שגם הדייט שלך ישים לב לכך וזו המטרה.

17. מי משלם את החשבון? (זו המאה ה -21, חלק את החשבון!)

אם היה אי פעם נושא מסובך, זה יהיה זה. אבל אם אנחנו באמת חושבים על זה, זה בכלל לא מסובך. אז מי צריך לשלם עבור החשבון? הדרך הטובה ביותר ללכת בזה היא להציע לפצל את החשבון!
אם ברצונך לפשט דברים עוד יותר, תוכל לדון בכך עם הדייט לפני שתפגשו. לא רומנטי בעליל אבל זה יחסוך לשניכם את הכאב ראש והמבוכה בסוף הדייט. אם אתם עושים יותר מפעילות אחת אפשר להציע שכל אחד ישלם עבור אחת, פשוט! זהו אחד הטיפים העיקריים לפגישה ראשונה שכדאי לזכור.

18. שימי לב, אל תזרקי את עצמך עליו בטעות

הקפד לשים לב לתגובות האמיתית ולתת פרשנות נכונה. אל תתני לרגש או לתאווה להשתלט עליו ולהכתיב לך את דרכי הפעולה. אם נראה שזה עובר בצורה חלקה אז את מסודרת ומוזמנת להמשיך. עם זאת, אם את מרגישה שזה לא זורם  ונראה שאין קשר ביניכם, תני להם ללכת. בטח, דייטים גרועים זה חורבן  אבל עלינו ללמוד לקבל אותם.

אם תשתדלי "להחליק" יותר מדי דברים ותדחופי לדייט שני כשאין שום קשר בבירור, את תצאי דביקה ונואשת. זה בהחלט משהו שאת לא צריכה לעשות. במקרים נדירים, אם הדייט ממשה אינו נסבל, הקפידו על אסטרטגיית יציאה. אם נראה שדברים ביניכם לא מסתדרים, תמיד תוכלו לבחור לעזוב. את לא מחויבת לאדם הזה. כן, את יכולה לזייף מקרה חירום אבל האם את לא מעדיפה להיות כנה? הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבוא בפתיחות ולומר לדייט שלך שאת לא מרגישה חיבור ולא רואה דברים מתקדמים קדימה. הם יעריכו את הכנות שלך.

19. אינטימיות בדייט ראשון

הנה עוד אחד מסובך! כשמדובר באינטימיות פיזית בדייט ראשון חשוב לשקול את הכל. נתחו את התנהגות הדייט ושפת הגוף שלכם לקראת סוף ההיכרות. אם את מרגישה שכבר נעים לך ויש הסכמה הדדית, אז את יכולה בהחלט להתקדם.
עם זאת, אם נראה שאת נמצא על שטח ניטרלי, זה בסדר להיות מבולבלת. האם את צריכה לחבק או לנשק את הדייט שלך? זה די נורמלי לחבק לפרידה מהדייט אבל כשמדובר בנשיקות ואולי טיפה יותר כדאי להיזהר אחרת, זה יכול בסופו של דבר להיות מביך. חיבוק ונשיקת לחיים נראים כמו הימור בטוח במקרה זה. אלא אם כן הגעתם להסכמה ברורה על המשך.

20. תכנן תוכניות לדייט שני

אם אלוהי ההיכרויות המקוונים בירכו אותך והכל הולך בסדר בפגישה הראשונה ,אל תרתעו מתכנון פגישה שנייה. התרשמת אותו לטובה והיה לכם ערב נהדר ביחד והלילה הסתיים טוב. אתם כנראה מוכנים לבלות יותר זמן ביחד אז קדימה תכננו דייטים עתידיים!

כן, עולם הדייטים ימלא בפלאים ומסתורין זה יכול להיות מפחיד ומזמין בו זמנית. אין באמת X טיפים לפגישה ראשונה שיכולים להבטיח את הצלחת הדייט. אבל זה בהחלט עוזר לדעת מה לעשות ומה לא לעשות בפגישה ראשונה. בסופו של יום, הכל תלוי איך שניכם מתחברים ברמה האישית ואם ניצוצות עפים בין שניכם. הדרך הטובה ביותר לתת לזה לקרות היא על ידי להיות העצמי האמיתי שלך וללכת עם הזרם.

זוגיות מושלמת - זוג בשדה

שאלות ותשובות

מחקר שנערך בשנת 2017 בארה"ב מצא כי 39% מהזוגות ההטרוסקסואליים דיווחו כי נפגשו עם בן זוגם באופן מקוון, לעומת 22% בשנת 2009. אנו בטוחים שהמספרים עלו בשנת 2020.

שבוע עד שבועיים הוא זמן טוב לפני שתחליטי להיפגש. אך עליך לדאוג לחקור על הדייט המקוון שלך לפני שאת נפגשת איתו באופן אישי.

סקר מראה כי מעט יותר ממחצית האמריקנים (54%) טוענים כי מערכות יחסים בהן זוגות נפגשים דרך אתר היכרויות או אפליקציה מצליחות באותה מידה כמו אלו שמתחילות באופן אישי, 38% סבורים שמערכות יחסים אלו פחות מוצלחות, בעוד 5% מעריכים אותן כיותר מוּצלָח.

כן בהחלט תוכלו לפגוש את  הנפש התאומה שלכם ברשת. בעבר היית פוגשת בן / ת זוג רומנטיים דרך חברים ובני משפחה, באוניברסיטה 'או במקום העבודה, אך כעת תוכל למצוא את חבר הנפש שלך באמצעות אפליקציות היכרויות.

כשזה יקרה את פשוט תדעי