7 הצעות לגברים בטינדר (מאת טינדרית וותיקה)

תוכן עניינים

בחורה עם שלד

לעיתים שימוש בטינדר יכול להרגיש כמו גלגל שחוזר על עצמו. אתה ממשיך להסתובב בים אינסופי של פרצופים, אך לא נוצרים קשרים אמיתיים. אם אתה בחור שהיה לו מזל רע בטינדר, כדאי שתפתח את הראש ותבין  שזה סימן שאתה צריך לשנות את המשחק שלך ולנסות כמה טקטיקות חדשות.

החדשות הטובות הן שתמיד תוכלו להתאים מחדש את הגישה. למעשה זה די קל להפוך השיממון שלך למסיבה פראית  על ידי קצת תשומת לב לפרטים. אם אתה לא מקבל התאמות יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לעצמך, ואם אתה לא מקבל תשובות להודעות, יש שינויים קטנים שאתה יכול לעשות כדי לגרום לבחורה לשוחח איתך תוך זמן קצר.

הנה כמה טיפים לטינדר לגברברים מאחת שאכפת לה:

 

זרוק את הסלפי אך בכל זאת תעלה תמונה של הפנים שלך.

הנה ייעוץ להיכרויות המבוסס על נתונים שלא הרבה אנשים מכירים, נשים שמשתמשות בסלפי בפרופיל ההיכרויות שלהן זוכות לתוצאות נהדרות אבל בנים לא כל כך. (בדרך כלל, בחורים שמשתמשים בסלפי בפרופיל ההיכרויות שלהם מקבלים 8% פחות הודעות מהממוצע.) כיוון שהחיבור הראשוני נוצר על סמך התמונות שלך באפליקציה כמו טינדר, אתה חייב צילום פנים טוב. תמונות קבוצתיות יכולות להטעות, והיא עשויה להחליק ימינה רק כי אין לה כוח וזמן כדי להבין מי מהאנשים האלה בחליפות הוא הבעלים של פרופיל זה. אז המפתח הוא תמונת פרופיל טובה. אם אין לך תמונה טובה שצילם חבר, הנה טריק – השתמש בטיימר בטלפון שלך כדי לצלם משהו איכותי.

 

בחר תמונות נהדרות אחרות.

יותר מדי בחורים מציגים תמונות של המכוניות, המשאיות או האופנועים שלהם בפרופיל הטינדר שלהם. אנחנו מקבלות את זה, המכונית שלך היא משהו שאתה גאה בו ואין שום דבר רע בזה. גם נשים אוהבות את המכוניות שלהן, זה לא דבר של בחורים בלבד. אבל יש לך רק כמה תמונות כדי ליצור רושם ראשוני – האם אתה באמת רוצה לבזבז תמונה על המכונית שלך? אישה רוצה לדעת מי אתה, ולא במה אתה נוהג. אותו כלל עובד גם חופשת הצלילה שלך והנשק מהצבא (כל התנוחות). זכרו, אתם מנסים להרשים אישה, ולא גבר אחר. אז בחרו תמונות שמספרות סיפור שמושך אותה.

 

שתף על עצמך.

ביו שבו כתוב "רק תשאלי" לא נותן לנו הרבה תמריץ להחליק ימינה. אתה יכול להיות כוסון על, אבל אם אין לך מה להגיד על עצמך, זה גורם לך להראות משעמם. אל תחשוש מהביו – אתה לא צריך לכתוב את כל סיפור החיים שלך, אבל אתה צריך לתת לנו סיבה לרצות לדעת עליך יותר. דבר על הדברים שאתה הכי אוהב לעשות, על שישי בערב האידיאלי שלך, או על מה שמעסיק אותך. כדאי לבקש מחברה לעזור לך לעצב את הביוגרפיה האידיאלית או לבדוק כמה דוגמאות לפרופילי טינדר לקבלת השראה.

 

אל תהיה שלילי.

סקר לא רשמי של חברותיה של המחברת העלה את הנושא המחמיר ביותר בו אנו נתקלים כשמסתכלים על חבר'ה בטינדר. יש סוג מסוים של ביו שמפרט את כל הדברים שהמועמד לא רוצה אצל אישה. אולי נפגעת בעבר, או שאתה חולה נשים בטינדר שרק רוצות לשוחח לנצח בלי להיפגש. אבל כשאתה שם לנו משהו כמו "בלי דרמה בבקשה", או "אני לא כאן כדי לכתוב רומנים ", זה נראה שאתה בררן ושלילי. זה לא רושם ראשוני טוב.

היה אדיב.

אתה עשוי לחשוב שזה ממש ברור , אך האמת היא שאדיבות היא משאב נדיר בעולם הטינדר. אל תשאל אם אנחנו DTF או תקפוץ לשיחות כל מין מיד. טינדר אולי התחיל עם מוניטין של אפליקציה לסטוצים , אבל הכלי התפתח לפלטפורמת היכרויות מורכבת. אם אתה שם רק למין סתמי, ואתה מוצא מישהי שמבהירה בפרופיל שלה שגם עבורה זו המטרה, נהדר! אתה עדיין צריך לפתוח את השיחה בהגינות בסיסית כלשהי. אם אתה פועל בהנחה שאתה יכול להתחיל שיחה בכל דרך אחרת, אתה לא פועל כראוי.

תשקיע קצת

הודעת פתיחה של "היי" לא מעניינת במיוחד. לא לוקח הרבה זמן להעיף מבט בפרופיל שלנו ולעצב משהו קצת יותר מותאם אישית. הגיבו על התמונה הכי פרועה שלנו, או שאלו על מה שכתבנו בפרופיל . אם אתה לא בעניין של להתאמץ, אתה יכול לעשות משהו פשוט כמו לשאול: "מהו הסרט הטוב ביותר שראית לאחרונה?" לנסות קצת יכול לעשות הבדל גדול.

תעשה חיים.

אם לוקחים את זה יותר מדי ברצינות כל חווית הטינדר מתפוגגת. אם תצא לדרך עם כוונות טובות והשקפה טובה, יהין לך הצלחות במוקדם או במאוחר. בין אם אתם שם לסטוץ או אם אתם מחפשים משהו לטווח הארוך,

Last Updated on ינואר 3, 2021 by דנה בן ארי