אז את עדייין קצת מאוהבת באקס….

תוכן עניינים

דבר ואישה בנפרד

פרידה ממישהו שבאמת אוהבת יכולה בהחלט לגרום לך להרגיש אומללה ושבורת לב. אם לרוע המזל את לא באמת שלמה עם העניין ואפילו עדיין קצת מאוהבת בו , כנראה הדבר הראשון שעומד בראשך לאחר פרידה הוא איך לעזאזל אני מחזירה אותו אלי. לזכות שוב בלב בן הזוג לשעבר שלך יכולה להיות משימה מרתיעה מכיוון שהרגשות הולכים וגוברים ואינך רוצה לעשות או לומר דבר העלול להחמיר את המצב.

כשמדובר ביחסי אהבה, השפה היא הכל, השפה הוורבלית כמובן אך גם כל מה שאת משדרת מסביב.

להלן שמונה דברים להגיד שכדאי לומר לאקס בתקווה להחזיר אותו לחייך

1. האם אתה זוכר מתי …

למרות שאת והלשעבר נפרדתם בגלל כמה פערים, בהחלט יהיו לכם זיכרונות ואירועים שעדיין מעלים חיוך או אפילו גורמים לכם לצחקק כשחושבים עליהם.

חשבי על הרגעים הכל כך שמחים והעלי את זה כשאת משוחחת איתו. זוהי דרך נהדרת לעורר את רגשותיו ולהחזיר את החום למערכת היחסים שלך. הזכירי לו את התקופות הרומנטיות שחלקתם ואת ההרפתקאות המהנות שעברתם יחדיו. שיתוף זיכרונות שמחים ממערכת היחסים שלך יגרום לאקס להבין שאת מתגעגעת אליו גם כעת.

2. אני מצטערת על …

אם אתה יזמת את הפרידה, היי גלויה לגבי רגשותיך ובקשי להתנצל בפניו על דברים שלא עבדו כל כך טוב בינכם. במספר לא קטן של מקרים התנצלות פשוטה מכל הלב יכולה לתקן מערכות יחסים שבורות, ולקרב את שניכם. כשאת אומרת סליחה, זה מראה שאתה כנה ביחס לרגשות שלך ומעריכה את הקשר יותר מאשר את האגו שלך.

פשוט אמרי, 'אני יודעת שטעיתי. אני מצטערת שפגעתי ברגשותיך. אני רוצה שתדע שאני עדיין אוהבת אותך.’ אחרי שאמרת את זה, פשוט השארי את זה. תני ללשעבר שלך להרהר במילים. זה גם ייתן לך זמן לחשוב על הצעדים הבאים לקראת תיקון היחסים.

3. אתה הדבר הכי טוב שקרה לי

את לא צריכה ארוחות 5 מנות מפוארות, הצהרות פומביות או מתנות יקרות כדי לספר לאקס שלך שאת עדיין אוהבת אותו. אפשר לגרום ללשעבר להיות אהוב ומוערך באמירה, 'מאז שנפרדנו, מעולם לא עזבת את דעתי. אתה הדבר הכי טוב שקרה לי. אנא חזור אלי! ’מילים אלה מתקשרות שלמרות שהיו לכם הבדלים, את עדיין רואה בו חלק בלתי נפרד מחייך.

אמירה כזו ללא ספק תקל בפניו את האתגר של לחשוף את רגשותיו גם הוא.

4. מעולם לא רציתי שהקשר שלנו יגווע

בהתקף של כעס או בסערת רגשות , אנשים אומרים לעתים קרובות דברים במסעירים את יקיריהם ועליהם הם מתחרטים מאוחר יותר.

אם זה המקרה, השתמשי במילים אלה כדי להביע את רגשות הצער שלך על הבחירה בדרך שהובילה לפרידה . זה יגרום ללשעבר שלך להבין שמעולם לא רצית שהוא יעזוב ואת באמת רוצה שהוא  יחזור לקחת חלק בחיים שלך. דברים אולי לא נראים טוב בהווה, אך מילים אלו יעזרו לאקב להבין  שאת מנסה לעשות כל שביכולתך כדי לשפר את המצב.

5. אנחנו בזה ביחד. בואו נגרום לזה לעבוד!

דבר אחד שיכול באמת לתקן את יחסי האהבה הוא לומר לאקס ששניכם ממלאים תפקיד בריפוי פצעי העבר ובחיזוק הקשר הזה.

העברת המסר וללא אצבעות מאשימות תעזור לו להבין שאת מחויבת לגרום לדברים לעבוד וגייס את תמיכתו . מרבית השותפים רוצים לשמוע את המילים הללו כיוון שהדבר מעניק להם תחושת ביטחון.

6. תמיד תהיה חשוב לי

קל מאוד להניח שהאהבה והכבוד מצטמצמים לאחר פרידה. תגידי לאקס שלך שמעולם לא הפסקת לאהוב או לדאוג לו גם לא אחרי הפרידה.

אחד הדברים הטובים ביותר שאת יכולה להגיד לאקס שלך, זה שאת עדיין אוהבת, הוא, 'אני אוהבת אותך ויהיה לי אכפת ממך לנצח'. לומר זאת תוך כדי החזקת ידו יראה עד כמה הקשר הזה חשוב לך ושאת באמת מעריכה את נוכחותו בחיים שלך. זה גם גורם להרגשתו  להיות מרגיעה מאהבתך ותמיכתך ללא תנאי, והדליק מחדש את הניצוץ בין שניכם.

7. אף אחד לא יכול להחליף אותך

העובדה שאת עדיין אוהבת את האקס שלך מוכיחה עד כמה הוא  מיוחד לך. אמירת המילים הנ"ל תראה עד כמה את תלויה רגשית באקס שלך ואפילו לא יכולה לחשוב לעבור לפתח מערכת יחסים חדשה.

כל שעליך לעשות הוא לשתף את הרגשות שלך באומרך, 'החיים שלי מרגישים שלמים איתך. אתה נותן לי השראה וגורם לי להרגיש אהובה. אתה זה שעומד לצדי תמיד ומציע לי את הכתף שלך לבכות עליה כשאני למטה. אין מישהו שיכול לגרום לי להרגיש שלמה כמוך. אין אף אחד אחר שאני רוצה לחלוק איתו את חיי, חוץ ממך. '

מילים אלו יגרמו לבן הזוג שלך להעריך שלמרות שנפרדת, לעולם לא תעזובי אותו שוב. זה מראה את המסירות שלך כלפי מערכת היחסים ואהבה אמיתית אליו. יתר על כן, למרות השלבים הרעים של מערכת היחסים שלכם, הוא יידעו בוודאות שאת אוהבת אותו יותר מכל אחד אחר בעולם.

8. זה גורם לי לחשוב עליך

למרות שאת ובן זוגך אולי אמרתם דברים לא רגישים זה לזה כשנפרדם, טבעי שתמשיכו להיזכר באינספור הזכרונות שיצרתם יחד. כתוצאה מכך, כמה מקומות, הרגלים ודברים ימשיכו להזכיר לך את אהבתך האבודה.

אולי הוא נתן לך ספל קפה בפעם הראשונה שיצאת לדייט. או אולי הוא נתן לך ספר שאת עדיין קוראת או נושאת בתיק שלך. ספרי לאקס שלך על הדברים השונים שגורמים לך לחשוב עליו. למשל, אמורי 'היי, ספל הקפה שהענקת לי ביום ההולדת שלי הוא הספל האהוב עלי מכיוון שהוא גורם לי לחשוב עליך.' זה יכול לגרום לו להרגיש שהוא תמיד בראש שלך כי האהבה עדיין באוויר.

פרידה מבן הזוג שלך עלולה להיות כואבת ביותר. למרות שאת והאקס שלך אולי כועסים אחד על השני לאחר פרידה, האהבה עדיין נותרה. ביטוי הרגשות הפנימיים שלך באמצעות מילים מתוקות ומתאימות יכול לעזור להצית להבה שעדיין לא כבתה לגמרי.

השתמשי בטיפים הנ"ל כדי לחלוק את הרגשות שלך עם האקס שאת עדיין אוהבת, לקראת המטרה שלך להחזיר אותו לחייך.