מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

תנאי שימוש באתר פני

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

 1. קדימון

  אתר פני (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר תוכן ייצוגי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר פני ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש .

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של פני ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  המידע הכלול באתר זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד. מידע זה אינו מהווה המלצה, אין במידע זה כדי להוות משום תחליף לייעוץ מקצועי ו\או ייעוץ רפואי ו\או ייעוץ קוסמטי ואין להסתמך עליו. מידע זה אינו מטעמה של פני (אף אם מוגש במסגרת איזור תוכן או איזור מקצועי באתר, בו שם היועצת והכשרתה מודגשים ואף אם הם מתוארים כמומחים ואף אם פני היא שהזמינה את אותם אנשי מקצוע להתארח או להשתמש באתר). כל מידע המפורסם באתר כאמור, אינו מהווה המלצה או חוות דעת מוסמכת: בכל עניין יש לפנות לבעל מקצוע מוסמך ולפעול לפי הוראותיו.

פני ו\או מי מטעמה תהא פטורה באופן מלא, מוחלט ובלתי חוזר מאחריות כלשהי לכל נזק (ישיר או עקיף), הפסד, אבדן (לרבות אובדן רווח) או הוצאה מכל מין וסוג שהוא, דמי נזיקין עונשיים, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, או אובדן הנתונים, שנגרמו או ייגרמו לגולש/ת, לרכושו/ה, או לצד שלישי והקשורים, במישרין או בעקיפין, בקשר לתכנים המופיעים באתר, או לשירותים באתר. כמו כן, אין פני אחראית בגין עיכוב בשימוש או אי יכולת להשתמש באתר או בגין אספקה של שירותים, או בגין כל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר. כל זאת, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ובין בכל עילה אחרת, אפילו אם נודע לפני או מי מטעמה על האפשרות של נזק כלשהו שעלול להיגרם.

 1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".

 2. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 3. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

 

הפרטיות שלכם חשובה לנו. מאוד.

כדי להגן טוב יותר על פרטיותכם, אנו מספקים הצהרה זו המסבירה את נוהלי המידע המקוונים שלנו ואת הבחירות שניתן לבצע בנוגע לאופן שבו המידע נאסף.

איזה מידע נאסף על הגולשים?

המידע הנאסף מאתר זה (pninalove.co.il) מתחלק ל-2:

 1. מידע אנונימי
 2. מידע לא אנונימי

מידע לא אנונימי tאלה הם למעשה פניות מהאתר הכוללות חלק או כל הפרטים הבאים, אשר גולשים כותבים מיוזמתם:

 • שם
 • כתובת דוא”ל
 • מספר טלפון
 • הודעה

מידע אנונימי הינו מידע מבוסס קוקיז (cookies) ואין לנו גישה אליו, אך הוא יכול לשמש למטרות פרסום מפולח (targeting) בכדי לפרסם לקהל שכבר ביקר באתר, בפלטפורמות אחרות (למשל, גוגל או פייסבוק). בעגה המקצועית זה מכונה רימרקטינג.

המחויבות לאבטחת מידע

הפניות המתקבלות בהאתר, בין אם באמצעות פניה במייל ובטופס יצירת הקשר או פנייה טלפונית – נשמרות אצלינו במערכת

אנו מתחייבים לא להעביר לעולם פרטים הלאה ללא בקשה או אישור ממי שהשאיר את הפנייה.

מעבר לכך, אנו דואגים שהאתר יהיה מאובטח ברמה גבוהה ככל הניתן, ודואגים לתחזוקה שוטפת. הן מבחינה טכנית שמטרתה למנוע פריצות אבטחה והן מבחינה תוכנית.

איך ניתן ליצור עימנו קשר?

במגוון דרכים – פרטים נוספים בעמוד צור קשר באתר.