איך להיות ג'נטלמן אמיתי בדייט ראשון

לא משנה אם הכרת את הדייט שלך כל מאז ומעולם או התחברת באמצעות אפליקציות היכרויות, אתה תמיד רוצה להשאיר רושם טוב בפגישה הראשונה. אז, אילו צעדים עליכם לנקוט כדי להיות ג'נטלמן אמיתי? כתבתי על מה שלדעתי הם היסודות, אז המשך לקרוא את המדריך השימושי שלי לדייטים הראשונים.

קבע את המקום

מיקום הדייט אומר הרבה עלייך. קודם כל, עליך לשאול את הבחורה אם יש לה העדפות כלשהן בכל הנוגע להיכן תיפגשו. יש כאילו המעדיפות ארוחת ערב בה תוכלו להכיר טוב יותר זה את זה, בעוד שאחרות מוצאות את זה משעמם ומיותר ומעדיפות כמה משקאות בבר מקומי. אם הדייט שלך מאפשרת לך לתכנן את הערב, אתה יכול לבחור איזו מסעדה שיקית, אך זכור שאולי תצטרך לבצע הזמנה מבעוד מועד, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להופיע וללמוד שאין לכם מקום. לכן, השקיעו מחשבה והתקשרו מראש או הזמינו את שולחן דרך האינטרנט במידת האפשר. מצד שני, אם אתה לא רוצה ארוחת ערב שעשויה להיות יקרה, יש הרבה אפשרויות אחרות. לדוגמה, אתם יכול ללכת לראות מופע, לבקר במוזיאון או לעשות משהו מדליק אחר , משהו שאתה יודע שדייט שלך מעוניינת לעשות. הדבר החשוב ביותר הוא שאתה מתכונן נכון ומבעוד מועד, מכיוון לזלזל זוהי בוודאות לא התנהגות ג'נטלמנית.

טפח את עצמך

כדי להשאיר רושם טוב, כדאי להקדיש זמן לטיפוח. אם לא הסתפרת זמן מה, כדאי לשקול לקבוע פגישה עם המספרה שלך. אם יש לך שיער ארוך, עצב אותו כך שייראה נחמד. סדר את שיער הפנים (זו אומנם אופנה לעצלנים אבל גם זקן יכול להיות מטופח)  והסירו כל שיער לא רצוי. גזמו את הציפורניים, התקלחו ושמו דאודורנט. אל תגזימו עם הבושם. גם אם זה ניחוח החתימה שלך, שמור עליו עדין מכיוון שאתה לא רוצה לחנוק את המיועדת.

לבש בגדים ראויים

בגדים יפים הם חובה. כמובן, מה שאתה לובש יהיה תלוי לאן אתה הולך. למשל, כנראה שלא תלבש את אותו הדבר למסעדה ולבאולינג. עם זאת, אתה עדיין צריך להיראות נחמד ולהשקיע מחשבה בבגד. אתה לא רוצה ללכת לקיצוניות כלשהי, אז הימנע מחליפות ומכל דבר שהוא רשמי מדי, אך זכור לא להפוך את זה ליותר מדי ן על ידי כניסה למכנסי גולף וכפכפים. ג'ינס או זוג מכנסיים נחמדים יעשו בסדר גמור ותוכלו לשלב אותם עם מגוון רחב של חולצות, החל מכפתורי צווארון צווארון וכלה בסוודרים. אתה יכול להוסיף הכל עם ז'קט חכם או בלייזר. הנעליים חשובות גם כן. נעלי שמלה אינן הכרחיות ונעלי התעמלות הן בהחלט משהו שתוכלו לבחור אם אינכם מחזיקים במגפיים. עם זאת, וודאו שהם נקיים ולא שחוקים לחלוטין. אביזרים גם משחקים תפקיד גדול, אז אל תתעלם מהגרביים, החגורה והשעון שלך.

היה מנומס (לכולם)

בוודאי שתהיה נחמד לדייט שלך ותראה לה עד כמה אתה אבירי, אך צריך לזכור להתייחס גם לאנשים אחרים באדיבות. לכן, היו מנומסים כלפי המלצר ואל תהיו מגעילים לאנשים סביבכם. הדייט שלך בוודאי תשים לב לשליליות שלך ואולי לא יהיה דייט שני.

הכן נושאים מעניינים לדבר עליהם

מאחר והמטרה המרכזית של הדייט היא ההיכרות ההדדית, עליכם לחשוב על כמה נושאים מעניינים שתוכלו לדבר עליהם. לדוגמא, יש אנשים ששונאים שיחות חולין אז אל תפחדו לדבר על העתיד ועל פחדים עמוקים. אתה יכול להציע מידע על עצמך ולשאול שאלות דומות את העלמה. גלה עניין במה שהן אוהבות ולא תהיה לך שום בעיה לנהל שיחה קולחת. הנהן וחייך כדי להראות שאתה שם לב. מצד שני, שים לב לנושאים שכדאי באלגנטיות להתחמק מהם (מישהו אמר מערכות יחסים בעבר?)

שותה קוקטייל בשמלה

שלם על הארוחה

אם אתה הולך למסעדה, אתה צריך לשלם את החשבון, במיוחד אם הצעת את המקום. הדייט שלך עשויה להציע לפצל את החשבון, אך אל תאפשר לה. אמור לה שהיא תוכל לעשות כך בפעם הבאה. זו יכולה להיות דרך מקסימה להציע מפגש נוסף.

אל תבוא עם מטרה

זהו לא מבצע צבאי ולא מגיעים עם מטרות ויעדים. אתה לא צריך להגדיר לעצמך שום יעד לסוף הדייט. בטח, אולי תרצה נשיקה אבל אם המצב לא מרגיש בסדר, אל תרגיש מחויב למהר. אם אתה חושב שהשעה נכונה, בקש את אישור. אמור לה שהיה לך נהדר, תודה לה על הזמן המהנה, ובדוק האם היא רוצה לפגוש אותך שוב בקרוב.

 

מההחלטה על המיקום הנכון דרך השקעת מאמץ כיצד אתה נראה ועד לדעת כיצד לפעול ומה לומר, המדריך הזה אמור לעזור לך להתנהג כמו ג'נטלמן אמיתי כשאתה יוצא לדייט.

Last Updated on ינואר 17, 2021 by דנה בן ארי