איך להרגיש סקסית: 10 דרכים להרגיש מושכת ואטרקטיבית כל יום

רוצה לדעת את הסוד של איך להרגיש סקסית? כמובן שאתה רוצה!

כמה מהאנשים האטרקטיביים ביותר שתיתקלי בהם אי פעם לא מושכים כי יש להם מראה מושלם. הם אטרקטיביים מכיוון שהם מאילו המעטים והנדירים שכאילו עוטים הילה של סקסיות באופן טבעי, ללא מאמץ.

אפילו לא מנסים. את בטח חושבת לעצמך, "אבל אני לא מספיק מושכת" ואני אעצור אותך פה עוד לפני שיהיה לך לחשוב על עוד שטויות. לא משנה כמה את חושבת שאת אטרקטיבית או לא. הטריק בהיות סקסי זה להרגיש סקסי.

מגיע לך להרגיש סקסית מהרגע שאת מתעוררת ועד לרגע שאת נרדמת!. הנה מדריך כיצד לשמן את הצירים, לשחרר את הכתפיים (באופן מטפורי כמובן) ולהירגע לארומה רגועה של סקס אפיל.

כי אחרי הכל, סקסיות היא מצב נפשי.

טיפ מס 1: הכירי וקבלי את עצמך

הדרך הטובה ביותר להרגיש סקסית היא להכיר ולקבל את עצמך עבור מי שאת. החלק הכי טוב בזה הוא? לא משנה איך את נראית. ללא קשר לצורה או לגודל שלך, הצעד הראשון להרגיש סקסית הוא לקבל את המראה שלך ולאהוב את עצמך.

הדרך הטובה ביותר לקבל את עצמך היא להתמקד במה שאתה הכי אוהבת בעצמך. תשכחי ממה שאת שונאת, הפסיקי לדאוג לחלקים שאת רוצה  לשנות ובמקום זאת התמקדי בחלקים הטובים ביותר שלך.

אנו נוטים להתמקד בדברים שאיננו אוהבים וזה גורם לנו להרגיש רע יותר לגבי עצמנו ולגבי המראה שלנו. המראה האולטימטיבי אותו אנחנו מדמיינות מנפץ לנו את הביטחון העצמי וגורם לנו לשכוח שיש לנו מה להציע בזכות עצמינו.

מקום זאת, תעלי את כל האנרגיה לצד החיובי. בין אם את אוהבת את העיניים שלך, או את השיער שלך או את הציצים שלך בשמלה האהובה. התהדרי בגאווה בנכסים האלה.

התמקדות באזורים הטובים תאפשר לך לתת להם עוד יותר אהבה ותשומת לב ותגרום לך להרגיש בסך הכל קצת יותר בטוחה בעצמך, קצת יותר סקסית. כי כשאנחנו מרגישות נהדר אנחנו מרגישות בנוח בעור שלנו ואם נרצה או לא נרצה אנחנו מקרינות את זה החוצה

תרגול מביא לשלמות. עליך לתרגל כל יום אהבה וקבלה עצמית. כתבי רשימה, דברי עם עצמך מול המראה, נהלי יומן. כל מה שעובד הכי טוב בשבילך. ברגע שתוכלי לקבל את עצמך כמו שאת את כבר כמה צעדים קדימה לקראת פיזור הילה של אטרקטיביות.

שמלה יום יומית על החוף

טיפ מס 2: צאי מאזור הנוחות שלך, אתגרי את עצמך

אנשים רבים הנשואים או נמצאים במערכות יחסים ארוכות טווח רוצים לדעת כיצד להרגיש סקסיים כדי לעורר את חיי האהבה שלהם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לצאת מאזור הנוחות שלך. לזוגות וותיקים יש דבר יתרון  משותף אחד, הם מרגישים בנוח זה סביב זה, וזה נהדר אבל לא כשמדובר בתחושה סקסית.

בין אם את רוצה להרגיש מושכת יותר עבור בעלך או לבן הזוג שלך, או אפילו רק לעצמך, הטיפ הטוב ביותר להרגיש סקסי הוא לשנות ולצאת מהשגרה.  ככל שאנחנו שונאות להודות בזה, המראה משפיע כל התחושה.

שני את ארון הבגדים שלך, פנקי את עצמך במשהו שאת בדרך כלל לא לובשת אבל תמיד רצית לנסות. קני קצת איפור חדש, השתתפי בשיעור איפור או אפילו סתם בקרי במספרה למהפך קטן ונחמד.

אם את מרגישה כמו גרסה חדשה ומשופרת של עצמך, בן הזוג שלך יחוש בזה גם כן וזה יגרום לך להרגיש סקסית יותר בלי לנסות אפילו.

הדרך הנפוצה ביותר לשנות את המראה היא לשנות את השיער. אל תפחדו להתנסות; שיער תמיד יצמח חזרה. לכו על הקצוץ  או גזרה חדשה קצרה או שחקו עם צבעים. כל מה שגורם לך להרגיש קצת יותר טוב עם עצמך ונותן לך את אותה בעיטה נוספת של ביטחון. שינוי היא הדרך הקצרה ביותר להרגיש אטרקטיבית יותר באופן מיידי.

טיפ מס 3: שמרי על עצמך

אנחנו לא יכולות להרגיש סקסיות אם אנחנו לא מרגישות במיטבנו. זה אולי נשמע כמו הגיון בריא, אך רוב הנשים נוטות לשכוח לדאוג לעצמן ביום יום. החיים עמוסים, במיוחד אם יש לך משפחה לדאוג לה. אז כדי להרגיש סקסי, את צריך להקדיש זמן וכוח לטפל בעצמך. נשמע קל יותר לומר מאשר לעשות, אני יודעת.

הסטטיסטיקה מראה כי דימוי עצמי נמוך והערכת גוף נמוכה הם אחד הגורמים העיקריים לדיכאון אצל נשים. רוב הנשים (85%) והילדות (79%) נוטות להימנע מפעילויות ואירועים חשובים בחיים כאשר אינן מרגישות במיטבן.

אכילה נכונה ומימוש זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אני לא מדברת על לדיאטת צום מטורפת או לדחוף את עצמך עד תשישות בחדר הכושר. אני מדברת על להיות בריאה. זכרו שהרגשה סקסית לא באה מאיזו מידת שמלה את לובשת.

סלםי בחוקה צעירה

סקסיות איננה מספר; זו הרגשה.

טיפול עצמי הוא להתייחס נכון לעצמך. להיות בריאה, לישון מספיק.

מיקוד המוח והאנרגיה שלך בחיובי והורדת מתחים מיותרים. שמרי על עצמך פיזית ומנטלית ותופתעי כמה קל יהיה להרגיש סקסי.

טיפ מס 4: לפלרטט

דרך קלה ויצרתית להרגיש מיד סקסית היא באמצעות מילים, שיחה וחשוב מכך שפת הגוף שלך. בזמן שאה נמצא בדייט או עם בן / בת הזוג שלך, הדרך הקלה ביותר להרגיש סקסית מיד היא פשוט על ידי פלירטוט.

אז קדימה, התחילי להבריש את האבק מכישורי הפלירטוט שלך, למצוא סגנון איתו את מרגישה בנוח ולרפרף סביב בן בזוג כמו פרפרית

לפלרטט זו לא חייבת להיות עבודה קשה. זה יכול להיות מהנה וסקסי. להקניט בשמחה ולתת מחמאות פלרטטניות זו תמיד התחלה טובה אם אינך מרגיש בטוחה מדי לגבי פלירטוטים פנים אל פנים תמיד יש לנו את הטכנולוגיה. אפילו אם אתם באותו החדר, קחי את הטלפון ושלחי הודעת טקסט פלרטטנית, תמונה סקסית נחמדה של עצמך, איך שלא בא לך.

הציפייה לתגובה תגרום לך לריגוש קטן ומהנה.

זוהי דרך קלה וכיפית לתבל את היומיומיות המשעממת שלך. בן הזוג שלך לא יצפה לזה בזמן שהוא אוכל ארוחת צהרים. ההפתעה לבדה תוסיף לשובבות.

טיפ מס 5: אל תשווי את עצמך לאחרות

הדבר האחד שגברים רואים כהכי סקסי באישה הוא הביטחון שלה. הביטחון הוא תמיד סקסי והרגשה סקסית נותנת לך ביטחון ולכן שניהם עובדים טוב אחד עם השני לטובתך.

אחרי הכל מי לא רוצה להרגיש סקסית ובטוחה? המפתח לביטחון הוא היכולת לקבל את עצמך עבור מי שאת ולהפסיק סוף סוף להשוות את עצמך לאחרים. כן, אני יודעת שזו משימה לא קלה.

הודות לרשתות החברתיות אנו מבלים פחות או יותר בכל שנייה בהשוואת עצמנו למישהו אחר. בין אם זה המראה שלנו או מערכות היחסים שלנו. קל להיתפס לחייהם של  אחרים שנערכו בקפידה ולשכוח שיש תמיד יותר ממה שנראה לעין.

כל אדם הוא שונה, וכל אדם הוא ייחודי בדרכו.  כמה שתקבלי את זה יותר מהר תתחילי להרגיש טוב יותר עם עצמך ותניחי לביטחון ולמיניות שלך לזרוח. אז הפסיקי להשוות את עצמך לאנשים אחרים.

היי אנוכית, קודם כל את.

את מיוחדת, ולחיים שלך יש את המסלול שמתאים בדיוק לך. אף אחד לא יכול להיות את חוץ ממך. אז חבקי את עצמך, ופתאום תרגישי יותר סקסית . גם אם אינך מרגיש בטוחה עם עצמך, הטיפ הטוב ביותר הוא לזייף עד שזה יעבוד.

השאר יבואו בעקבותיך.

שפתיים אדומות ומלאות

טיפ מס 6: היגיינה אישית טובה

זה אולי נראה כמו אחד הטיפים הברורים ביותר, אך תתפלאו כמה נשים לא מצליחות לשמור על היגיינה אישית טובה..

אמבטיה נחמדה, מקלחת קרירה אחרי יום ארוך וסבונים מיוחדים עם ריח שופע יכולים להגביר את מצב הרוח שלך באופן מיידי. תחושת ניקיון יכולה לעשות דברים נפלאים לגישה שלך כלפי עצמך.

כשאת מרגישה מטופחת ונוצצת זה מיד ישתקף בהתנהגות שלך, בהרגשה שלך ואפילו בצורה בה את נושאת את עצמך.

כשמדובר באזורים האינטימיים, שמירה על היגיינה אישית טובה היא מכרעת.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא פשוט על ידי ידיעה כיצד לשמור על האזור האינטימי שלך, במה להשתמש וחשוב מכך במה לא להשתמש. הרגשה נקייה ורעננה תעצים את ההערכה העצמית שלך ואת ביטחונך בגופך ללא מאמץ רב.

טיפ מס 7: פנקי את עצמך עם לבנים סקסיים

השליכי את תחתוני הסבתא הישנות, אותם סטים גדולים במיוחד בצבע גוף, והצטיידי בכמה ערכות תחרה סקסיות במגוון צבעים כדי להתאים לכל מצב רוח וללכת עם כל בגד.

חוששת שאינך מכירה את כללי ההלבשה התחתונה? ובכן, יש לך מזל כי אין כאלה. זה לא צריך להיות קשה או מסובך. כל שעליך לעשות הוא לקנות כמה תחתונים שאת אוהבת את המראה שלהם, שמחמיאים לקימורים שלך וגורמים לך להרגיש יותר סקסית מאי פעם כשאת מחליקה עליהם.

לבישת תחתונים סקסיים לא תמיד חייבת להיות עבור בן הזוג שלך. אבל מכיוון שגברים נוטים להיות חזותיים יותר בכל הנוגע לעוררות מינית, התבלין של הסט החדש של חזייה ותחתונים סקסיים תואמים בהחלט יכולים לעזור לעורר את הדברים בחדר השינה.

מותר וכדאי לך ללבוש תחתונים עבור עצמך. רוב האנשים מרגישים סקסיים בידיעה שהם היחידים שיודעים מה מתחת לבגדיהם. לבשי לנג'רי מבריקים וחלקלקים לעבודה בבוקר והרגישי שאת סקסית יותר לאורך כל היום. זהו הסוד הסקסי הקטן שלך שרק את יודעת עליו.

טיפ מס 8: לכי אחרי החלומות והתשוקות שלך

אין דבר יותר מושך או סקסי מאדם שיודע מה הוא רוצה מהחיים ולא מפחד ללכת עם האמת שלו ולא משנה מה. נשים שהולכות אחרי חלומותיהן ורוצות להמשיך בתשוקותיהן הן סקסיות להפליא.

זה מראה שהם בוגרות, יודעות מה הן רוצים בחיים, והן לא מפחדים מהאתגרים בדרך להגיע לשם.

ומה יותר סקסי מזה? כן, כלום.

רדיפת החלומות שלך מראה שאת מסורה, נלהבת ומוכנה לעובד קשה כדי להשיג משהו בחיים שלך. שיש לך מטרות ושאיפות וכולם יודעים שזה אחד הדברים הכי סקסיים בבן הזוג. אף אחד לא רוצה מישהו שלא שואף לכלום.

יש הרבה צעדים שאת יכול לנקוט כדי להשיג את החלומות שלך. אבל לפני שתוכלי להכין תוכנית כיצד להגיע לשם עליך לזהות תחילה מה מלהיב אותך ומה את רוצה בחיים.

טיפ: מס 9 פנקי את עצמך

גם אם את לא חובבת מכוני יופי מפוארים או איזו קוסמטיקאית בייתית זהו עוד תחום שיגרום לך להרגיש הרבה יותר סקסית.

אם אתה לא מרגישה שיש לך מספיק שעות ביום כדי להשאיר קצת זמן, "me time", יש הרבה דרכים בהן את יכולה לפנק את עצמך בלי לשבור חשבון בנק או לקחת שעות על שעות

אם קצת טיפוח, פינוק עצמי ואהבה יכולים לעזור לך להרגיש סקסית, מה הנזק בלהתאמץ? עור חלק, הרגשה וריח טוב יעניקו לך את אותה תוספת קטנה בהערכה העצמית כדי לעזור לך להרגיש סקסי.

נערה בשמלה אדומה

טיפ: מס 10 להתלבש כמו שצריך

אם תה רוצה לדעת להיות יותר מפתה, תה צריכה ללמוד להתלבש בהתאם. עכשיו, שיש לך את ההלבשה התחתונה הסקסית והיפהפייה שלך, זהו הזמן להתקדם שלה ולהתלבש כדי "להרוג". הדרך הטובה ביותר להתחיל היא למצוא את הלוק הסקסי שעובד בשבילך. מצאי משהו שגורם לך להרגיש סקסית, מועצמת ולא מסורבלת.

סיכום

יש כל כך הרבה דרכים שונות להרגיש סקסיות. בין התחושה הסקסית המיידית של מראה חדש, פלירטוט פשוט או הדרך הארוכה של אהבה עצמית, אכפתיות וביטחון יש כל כך הרבה שינויים שאת יכולה לעשות בחיי היום יום שלך כדי להגביר את ההערכה העצמית שלך ולהרגיש שאת סקסית בתוך זמן קצר.

את יכולה וראויה להיות הגרסה הכי סקסית שאת יכולה להיות על ידי ביצוע כל השלבים במדריך זה. ללמוד איך להיות סקסי לא רק יפעיל את בן הזוג שלך, אלא גם ידליק אותך, יגרום לך להרגיש נהדר ולאהוב את עצמך.

לכל אישה מגיעה ההזדמנות לגלות את הביטחון העצמי שלה וללמוד איך להיות סקסית.

ביטחון הוא המפתח ותוך זמן קצר תרגישי יותר סקסית ממה שאי פעם ידעת על עצמך. אז למה אתה מחכה? התחילי בצעדים מיד וראי כמה את מרגישה טוב יותר עם עצמך.