איך לזהות פרופילים מזויפים באתרי הכרויות

תוכן עניינים

גבר מול מחשב באתר היכרויות

אתרי היכרויות הפכו לאחת מהשיטות העיקריות למציאת בני זוג בחברה המודרנית. אז כן, הזמינות מדהימה והכל נראה קל ומהיר אך ללא ספק יש גם אתגרים! אם אתם מחפשים אהבה באינטרנט, רוב הסיכויים שנתקלתם בכמה פרופילי היכרויות מזויפים. או שמא קשה לך לזהות אותם?

כדי לעזור לך להבדיל בין לאדם אמיתי מזויף, ריכזנו עבורכן רשימה של דגלים אדומים. כך תוכלו להיפרד ממבזבזי הזמן ולהתמקד באילו האמיתיים, בעלי פוטנציאל.

פרופילי היכרויות מזויפים: דגלים אדומים שיש להיזהר מהם

יש מספר מוגבל של תמונות בפרופיל שלהם

אמנם מספר מוגבל של תמונות בפרופיל היכרויות של מישהו לא מוכיח באופן אוטומטי שאתה קורבן הונאה, אך בהחלט מדובר בדגל אדום.

כולם יודעים שתמונות הפרופיל שלהם יהיו הדבר הראשון שימשוך את תשומת ליבו של מישהו, ובחירת התמונות המושלמות יכולה להיות מסובכת! זו הסיבה שפרופילי היכרויות מזויפים שואפים להשתמש בתמונות אטרקטיביות כדי לפתותבל איך תדעי אם התמונה הזו היא באמת שלהם?

ככלל אצבע, פרופילים המכילים יותר תמונות נוטים להיות יותר אמינים. אם את מרגישה לא בטוחה לגבי זהות האדם איתו את מדבר, בקשי מהם לשלוח לך תמונה נוספת. אולי אפילו לבקש צילום שלהם כשהם עושים משהו ספציפי, כמו למשל להחזיק פיסת נייר עם שמם עליה, כדי שתדעי שהם לא יכולים להשיג את זה באינטרנט. או למה לא לבקש מהם צ'אט וידאו?

הפרופיל שלהם אינו מקושר לחשבונות מדיה חברתית כלשהי

כמעט כל פרופילי ההיכרויות המקוונים מקושרים למספר חשבונות מדיה חברתית. אם מישהו לא מוכן להתחבר לשום פלטפורמה אחרת, זה קצת מריח לא טוב. אם את מזהה שאין שום דרך עבורך לאמת שהאדם את האדם בצד בשני של השיחה זהו בהחלט תמרור אזהרה

בטח, אולי הם רק רוצים לשמור על חשבונות המדיה החברתית שלהם פרטיים, יש לא מעט כאילו. אבל אם את מבקשת להתחבר באינסטגרם או בפייסבוק והם מסרבים ללא הרף, אז ייתכן והם מסתירים משהו. אם את צופה פוטציאל לקשר , היי כנה איתם לגבי איך זה גורם לך להטיל בהם ספק. ואם הם עדיין מסרבים? אנו מציעים להמשיך למועמד הבא, כזה שיראה מוחשי יותר.

הם לא יגלו דבר על עצמם

אין דבר טוב יותר להיכרות מאשר שיחה ערה ופתוחה. עם זאת, אם את מרגישה שתשומת לב המוגזמת שלו בך היא בעצם שיטה לא לחשוף דבר על עצמם, אזי את כנראה ברחוב ללא מוצא.

אם את מבינה שהאדם שאיתו את מדברת לא עונה לשאלות לגבי עצמו, עצרי לרגע ושקלי מדוע זה המצב. פעמים רבות פרופילי היכרויות מזויפים יעבירו את השיחה למניפולציה על מטרתם. אל תיפלי טרף למישהו רק בגלל שאת נהנית מתשומת הלב שלו.

במקום זאת, הפני את השאלה אליהם חזרה וודאי שאת מקבלת תשובה מתקבלת על הדעת. הדבר האחרון שאת רוצה הוא לספר למישהו את כל סיפור חייך כדי לגלות שאת מדברת עם פייק מוחלט.

לפייקים באתרי היכרויות יש המון תירוצים

האם הקראש המקוון שלך מלא כרימון בתירוצים מדוע הם לא יכולים להיפגש באופן אישי? או אולי הם ממשיכים לדחות את שיחות הווידאו שאת מציעה? אם את מחפשת לקדם את הקשר הזה לעולם האמיתי, אזי זו לא התגובה שאתה רוצה לקבל.

בטח, פגישה אישית בפעם הראשונה יכולה להיות מורטת עצבים. אבל אם את מרגישה שהתירוצים המטורפים שלהם וקביעת התזמון מחדש קשורים פחות לפרפרים מהדייט הראשון ויותר קשורים לזהותם האמיתית  את כנראה צריכה לקחת צעד אחורה.

אמנם היכרויות אוליןן פישטו את החיפוש אחר אהבה, אבל זה לא אומר שזה תמיד קל – היכרויות לעולם אינן! רוב האנשים המחפשים זוגיות באתרים ובאפליקציות עושים זאת בכוונות טובות. אז שימו לב להנחיות הבסיסיות שלנו ובעיקר תיהנו!

Last Updated on ינואר 6, 2021 by דנה בן ארי