אתר הכרויות מומלץ

תוכן עניינים

פנוי מול אתר היכרויות

בימים אלה את יכולה לעשות כמעט הכל באינטרנט. את יכולה לעשות את קניות המכולת שלך, לתכנן חופשה שלמה או להגיש מועמדות למשרת החלומות שלך. ואת ,כמובן, יכול גם למצוא את האביר עח הסוס הלבן באתר היכרויות – בן זוג שאיתו תרצי לחלוק את המצרכים שקנית או את אותה חופשה שהזמנת.

בתור כלל, חפשי אתר היכרויות מומלץ על ידי חברות, חברים, שכנים וכו' כאילו שברמה כזו או אחרת דומים לך או לפחות מבינים אותך. אתר כזה שיתאים לפרופיל שלך.

אם לא מצאת כזה או כל ההמלצות שקיבלת היו יותר מידי מסויגות הכנו לך רשימה של

איך לבחור את אתר ההיכרויות הנכון בשבילך ב 12 שלבים

האם את מחפשת אתר הכרויות בתשלום או בחינם?

זהו השלב הראשון בצמצום הרשימה. "לשלם או לא לשלם" היא שאלה מרכזית בקרב המשתמשים בבחירת שירות ההיכרויות. שני הסוגים פופולריים, כך שזה לא הפקטור היחיד. על פי סקר צרכנים בקרב יותר מ -9,600 אנשים השתמשו בשירות היכרויות אונליין בשנתיים האחרונות, הדעות היו ממש חצויות באמצע

אתרי הכרויות בתשלום אינם בהכרח טובים יותר מאשר אתרי חינם

באופן מעניין, אותו סקר מצא כי אתרי היכרויות בחינם משיגים מעט יותר שביעות רצון המשתמשים. מומחים רבים שקלו את השאלה האם האמרה "אתה מקבל את מה שאתה משלם" חלה על אתרי היכרויות. יש הטוענים כי אתרים בתשלום מושכים משתמשים רציניים יותר, וקובעים כי אפשרויות בחינם עשויות להיות אטרקטיביות יותר עבור בוטים או מי שמעוניין בסטוצים בעיקר. אנו לא בהכרח ממליצות למחוק את פלטפורמות בחינם. אפילו טינדר, למרות המוניטין שמושך משתמשים המחפשים "רומנטיקה מזדמנת" עשוי להסתיר אוצרות חבויים. אמנם הכוונות משתנות, אך לא באמת תדעו כיצד אנשים באתר נתון מתנהגים ומתקשרים עד שתתנו לו (וגם להם!) הזדמנות.

דבר ואישה בנפרד

כל פלטפורמת היכרויות מאפשרת ומעודדת אותך לנסות סוגים שונים של תקשורת.

גורם מרכזי בשביעות הרצון מאתר כזה או אחר הוא סוג האינטראקציה שתהיה שם. בטח, הרעיון הוא שתפגשי מישהו שבסופו של דבר יהיה לכם רליק, ובסופו של דבר תעבירו את השיחה מצ'אט לעולם האמיתי. אך בינתיים אתרי ההיכרויות הטובים ביותר עבורך יהיו אלו שתואמים את הציפיות שלך מבחינת התקשורת. ב- OkCupid, למשל, כל אחד יכול לשלוח לך הודעה. בעוד שב- Bumble ו  Tinder את יכולה לפנות רק לאנשים שהתאמת להם.


את יכולה לנסות יותר מאתר הכרויות אחד

אנחנו לא דוגלות בקפיצה סביב פלטפורמות, אלא נותנים לכל אחד ברשימה שלך סיכוי הוגן לפני שתבחרי. זה בסדר, אם את לא מוצא את המועדף עליך מיד. הרבה אנשים – אולי אפילו את – רוצים שיהיה אתר היכרויות אחד שהוא ללא ספק האפשרות הטובה ביותר. אך המציאות היא שאין דבר כזה מושלם (גם באתרים…). יש למעשה

דעי כי התהליך יכול להיות מתיש

אתרי היכרויות מקוונים יעזרו לך לפגוש הרבה אנשים נפלאים, אך עדיין נדרשת עבודה רבה כדי למצוא את האדם הנכון.

אפילו המשתמשים הפעילים ביותר בפלטפורמות היכרויות מעניקים לאתרים ציוני שביעות הרצון נמוכים ביותר. למצוא בן / בת זוג יכול להיות עסק מפרך ומתיש, מדובר פה למעשה בעבודה רבה. חיפוש בן זוג רומנטי אינו זהה לקניות בגד כלשהו, יש רגשות, משקעים ופחדים. אז אל תופתעו אם התהליך קצת יותר קשה ממה שציפיתם בתחילה.

בדקי את האפשרויות שלך

חיפוש מהיר בגוגל יגלה שיש המון אתרי הכרויות הן בתשלום ובחינם. אין באמת קטלוג ברור להשוואה בינהם ואין וודאות היכן נמצא המיועד שלך. ניתן למצוא כמה השוואות ברחבי האינטרנט אך אף אחד לא ידע לומר לך האם יש באזורך יותר רווקים רשומים ל jdate  מאשר כאילו העושים דווקא שימוש ב okcupid. אז מה עושים? מנסים ומקשיבים להמלצות של חברים. אין לזה תחליף.

אפליקציות היכרויות

התחפשי לרגע לסוציולוגית

כדי להבין את אתרי ההיכרויות הטובים ביותר עבורך עליך לחקור את הדמוגרפיה של כל אחת מהאפשרויות ברשימה הקצרה שלך.

האם אתר גדול או דווקא אתר נישה ישרת בצורה הטובה ביותר את צרכיך? מהו טווח הגילאים של משתמשי שירות כזה או אחר ? זהו סינון קל למדי, אם נביט דווקא על הקצוות נוכל מהר מאוד להבין שאוכלוסית מוטק'ה לעולם לא תתערבב עם אילו העושים שימוש ב snapchat

קראי ביקורות על האתרים

אם את זקוקה למידע נוסף על הפלטפורמות שכולם מדרגים כ"אתרי ההיכרויות הטובים ביותר ", ייתכן שתרצי לקרוא כמה ביקורות משתמשים. הבחיני בין ביקורות "מוזמנות" לאילו האמיתיות, חפשי סיפורי הצלחה טיפה פחות ממושלמים. אם את קוראת ביקורות במדיה פתוחה אנו ממליצות לשים לב שאילו מתארים חוויות אישיות וסובייקטיביות

התחילי עם הגדולים ביותר

לא מצליחה להבין מאיפה להתחיל? מקום טוב הוא עם אחד מאתרי ההיכרויות הפופולאריים ביותר

התחילי להשתפשף עם העדר, בתור התחלה זה יהיה משחק של מספרים.

או שתלכי עם אתר נישה

לא ממש עזרנו פה עם הבלבול 😊 אתר היכרויות נישתי יכול לעזור לך למצוא בדיוק את האדם שאת מחפשת |

אז ממלץ להתחיל באתרי ההיכרויות הפופולריים ביותר, אלא אם כן יש לך גורם מנחה מסוים, כגון דת, גזע או פוליטיקה וכו'. במקרה כזה, כדאי דווקא לנסות אתרי נישה, כמו אילו התאימים לשומרי מסורת בכדי להכיר רווקים יהודים שומרי מצוות. ישנם רבים אחרים המתבססים אפילו על תחומי עניין או תחביבים ספציפיים, כמו צמחונות אוהבי ספרים וכוד. אם יש לך מושג די ספציפי לגבי ההעדפות שלך עם בן הזוג, אתרי נישה יכולים להיות חיסכון ענק בזמן ומאמץ

אפליקצית היכרויות

אנשים משקרים ברשת

למרות שאת עשויה לפגוש אנשים מעולים את עלולה להיתקל גם בכמה שקרנים

כל מי שמשתמש באינטרנט כנראה כבר יודע שאנשים משקרים. הם משקרים על המידע הביוגרפי הבסיסי שלהם, על תחומי העניין שלהם ועל גילם. הם משקרים אודות החיים המדהימים שלהם וכמה כסף הם מרוויחים. יש שאף לוקחים את זה צעד קדימה על ידי פרסום תמונות מזויפות או מעובדות של עצמם. בשום מקום זה לא רלוונטי יותר מאשר באתרי היכרויות . זה תמיד רעיון טוב לעמוד על המשמר, ולהבין שהאדם שאיתו את מדברת אולי לא אמיתי ב 100%. בדיוק כמו שאנחנו ממליצים להימנע ממסירת המידע האישי שלכם מייד, מומלץ גם להיפגש במקום ציבורי – לפחות בדייט הראשון. בטיחותך תמיד צריכה להיות בראש מעינייך.

היזהרי מהונאות היכרויות ברשת

הרבה אנשים עדיין נופלים ברשת להונאות היכרויות. כדאי להיות ערניים לגבי המתרחש, ולהפסיק לדבר עם כל מי שמרגיש קצת לא כשר. אם למישהו יש תמיד תירוצים לאי יכולת להיפגש, או אם הוא מבקש ממך כסף, העצה שלנו היא לחסום ומהר.