מה עושים באימון למציאת זוגיות?

כשאת חושבת על מאמן היכרויות, את בטח מדמיינת מישהו הלוחש באוזנו של הלקוח ואומר לו את כל שורות הפתיחה ומשפטי המחץ הנכונים כדי להשיג את בן / בת הזוג של חלומותיו. אך על פי מאמני היכרויות בפועל, עבודתם כוללת הרבה יותר מכך.

אז מה בעצם יכול לעשות עבורכן מאמן היכרויות ? האם כדאי להתייעץ עם אחד כזה?

זה לא סוד שדייטים יכולים להיות ממש קשים. בעוד שותר ויותר אנשים נפגשים היום עם שותפיהם דרך אתרי היכרויות, מחקרים מצאו שזו לא תמיד השיטה הנכונה וישנם אף כאילו ששיטה זו ממש מכניסה אותם לחרדות. למעשה, מחקר שפורסם בשנת 2018 שפורסם בכתב העת Personality and Individual Differences מצא כי אפליקציות היכרויות סלולריות מבוססות תמונה כמו טינדר או באמבל יכולות להוריד את ההערכה העצמית ולהגדיל את הסיכון לדיכאון. נראה כאילו יותר אנשים חווים תופעה של שחיקה בתחום הדייטינג.

כנראה העצה שתשמעי הכי הרבה פעמים היא להיות בטוחה בעצמך ופשוט ליהנות. אבל קשה להיות בטוחים כשדייטים משאירים אותך מאוכזב ואולי אפילו קצת פגועה. המצב אפיו מחמיר כאשר המטרה שלך היא זוגיות רצינית. זוהי בדיוק הנקודה שבה נכנסים המאמנים להיכרויות.

זןג חמוד ומאושר

מה מאמן היכרויות יכול ולא יכול לעשות

"קשה להיות אובייקטיבים בחייו האישיים של אדם", אומרת שדכנית מובחרת ומאמנת הכרויות מוסמכת. "מאמן היכרויות מסוגל לבנות אסטרטגיה ולמקם את לקוחותיו ביעילות בזירת ההיכרויות."

בנוסף לכך, תפקיד המאמן הוא לעזור לך לנהל כל החרדות והפחדים הקשורים לדייטים. המטרה היא לעזור ללקוח להתרחק מאמונות והתנהגויות מרעות, כך שהם יוצאים למשימה בצורה מיטבית.

"לכולם יש נקודות עיוורות בדייטים ואנחנו עושים דברים שעלולים להיתפס אחרת ממה שהתכוונו," אומר המאמנת. "מאמן היכרויות יודע לזהות דפוסים שאינם תואמים את סוף תהליך הדייטים ומערכת היחסים של הלקוחות. תפקידו הוא  להנחות את הלקוח למסלול בו ימצא את האושר אותו הוא מבקש לעצמו."

מאמן היכרויות יכול לעזור בלא מעט אתגרים. אך הם לא יכולים לגרום לאף אחד להתאהב בך, וכן לא יכולים להכריח אותך להתאהב במישהו אחר. הם לא "יאמנו" אותך במהלך הדייטים, והם גם לא ילמדו אותך שום טקטיקה מניפולטיבית מושלמת.  "ישנם אמני טנדר שהעניקו למאמנים לדייטים שם רע." אך מאמן היכרויות לגיטימי יעבוד על "האני הפנימי" של הלקוח שלו, כך שהם ידעו להציג את עצמם בצורה הטובה ביותר וממקום של שלמות.

זוג בדייט עם כלב

איך יכול אימון למציאת זוגיות לעזור לך

לכל מאמן היכרויות יש גישה משלו לאימון והוא יעזור ללקוחות בדרכים רבות ושונות. לדוגמה, הוא יכול לעזור לפרש ולהגיב להודעות טקסט. אולי היא תיצור עבורך פרופיל מלא ונכון, תלמד אותך כיצד לנסח הודעות לאחרים בצורה שתשיג תוצאות וכו'. היא גם תעשה ייעוץ תדמיתי ותכין דייטים מדומים שיעזרו לך להרגיש ביטחון רב יותר כשתצאי למפגשים האמיתיים

הכי חשוב, מאמנים לדייטים נמצאים שם כדי להציע תמיכה רגשית. הם הופכים לאיש הסוד, שמעניק את האהבה הקשוחה הנדרשת כדי להיכנס למערכת היחסים שתמיד רצית

כולנו חווינו כאב לב בשלב כלשהו. פצעים אלו הופכים לרוב לאמונות מגבילות שבלי לשים לב משתלטות על הצורה בה אנחנו מתנהגים. מאמנת היכרויות תעזור לך לזהות את האמונות המגבילות האלה, כך שתוכל לעצב מחדש אותן ולהרגיש יותר מועצמות בזמן שאתה מנווט בזירת ההיכרויות. בכך תוכל טוב יותר לזהות את האנשים הנכונים עבורך, לשחרר את אלו שאינם, ולהימנע מהתנהגויות חבלה עצמית כדי שתוכל לנהל את הקשר הבריא שאתה רוצה.

מי ירוויח הכי הרבה ממאמן היכרויות

"ללכת למאמן היכרויות לא תמיד קשור לחוסר ידע " אומר אמן היכרויות ושדכן. "זה כמו ללכת למאמן אישי בחדר כושר. אתה מצפה לקבל מהם אימון טוב יותר ממה שהיית יודעת עשות לבד."

את לא צריכה להיות "גרועה" בדייטים כדי לחפש הכוונה מקצועית. כל אחד יכול להרוויח מאימון איכותי. אם זה מועיל או לא זה באמת תלוי רק בך. זו עבודה הרבה יותר פנימית מכל דבר אחר. זה לא על לעשות מהפכים ודברים כאלה. את באמת צריכה להיות פתוחה לשינויים חיוביים כדי לראות תוצאות בחיי הדייטים שלך. לפעמים זה עשוי להיות לא נוח, אבל בסופו של דבר זה שווה את זה.