עד כמה חשוב הדייט השלישי – והפעם לגברים

תוכן עניינים

שלישיה של לבבות

יש דברים מסוימים שאתה אמור לעשות בדייט הראשון כדי להביא את עצמך להצלחה – קצת להתנקות, להגיע בזמן, לשאול את שאלות הדייט הנכונות, להציע לשלם. אם יתמזל מזלך, תקבל סימנים ברורים שהדברים התנהלו כשורה, בין אם זו נשיקת לילה טוב, מגע ראשון או פשוט הצעה לצאת שוב.

אבל מה קורה כאשר הדברים מתקדמים אחרי הפגישה הראשונה? יש בבירור כימיה, ושניכם אמרתם "היה לי נהדר, בוא נעשה את זה שוב", אבל אתה עדיין לא בטוח במאת האחוזים איפה הדברים עומדים.

לעתים קרובות אי הוודאות תתברר בדייט השני, אך לעיתים תמצאו את עצמכם עדיין מגששים באי וודאות לקראת הדייט השלישי.

לכן דייט שלישי הוא חשוב במיוחד. כמו בצבא, בני אדם נוטים לחלק כל דבר לשלושה חלקים. פשוט כך קל להם להבין – התחלה, אמצע וסוף

פנויים ופנויות התרגלו כבר לסבול שני דייטים "בינוניים", אבל שלושה ללא שום ניצוץ? זה כבר טיפה יותר מידי. אם כבר עברתם שני דייטים אך עדיין לא ברור אם זה אמיתי או לא, המפגש השלישי הוא סוג של ההזדמנות האחרונה שלכם לגרום לדברים לעבוד. הנה מה שאתה צריך לדעת על דייט שלישי:

 

למה הדייט השלישי שונה

הדייט הראשון נחשב תמיד במבחן הגדול ביותר, אך דייטים נוספים יכולים למעשה להיות מלחיצים יותר, אם עדיין לא ברור לך כיצד היא מרגישה כלפיך.

"ההימור גבוה יותר בדייט השלישי מכיוון שזהו השער לזוגיות", נוטים לומר יועצים בתחום "דייט מספר 1 נועד לראות אם יש כימיה ומשיכה הדדית. בפגישה השנייה אתה מקבל תחושה עד כמה נוח לשניכם ביחד. ודייט מספר 3 אתה מחליט אם אתה יש התאמה לטווח ארוך. חשוב על הדייטים הראשונים כמו סדרת ראיונות עבודה: עד השלישי, תדע אם אתה רוצה את 'העבודה' של להיות בקשר פוטנציאלי זה"

בדיוק כמו עם סדרת ראיונות עבודה, עד השלישי, יהיה לך מושג ברור כיצד נראית ההזדמנות שלפניך, מה תוכל לתרום מצדך, אתגרים פוטנציאליים שאתה עלול להתמודד בהמשך הדרך, והתחומים השונים בהם תוכלו להנות יחדיו.

היכולת לנהל שיחה מעניינת ומרתקת בבר או במסעדה היא דבר אחד. אבל מי הם (ואתה) באמת? הדייט השלישי והרביעי הם הזדמנות לבטא יותר מיכולת בחירת המסעדה שלך והבדיחות שהכנת מראש, זה הזמן להכיר באמת.

בפעם השלישית אתה כבר לא "סתם בודק את המים". אתה בעצם מעוניין ומוכן להתחיל לבנות אמון, לפתוח את הלב (קצת), להפיל חלק מחומות ההגנה ולהתעמק בצדדים אחרים של האישיות שלה ושלך. אתה כבר יותר אותנטי – הצד הכיפי, המוזר, החנון והספונטני. אתה רוצה לוודא שהיא יכולה לחבב אותך כמו שאתה באמת וללא התפאורה המושקעת.

 

כיצד לגשת לדייט השלישי

לא משנה כמה מרגיש לך גובה ההימור הדייט השלישי צופן בחובו, אסור לך להתפשר יתר על המידה ולחשוב שיש לך רק מה להפסיד. אחרי הכל, הבחורה הביע עניין לראות אותך שלוש פעמים נפרדות. אין ספק שהיא לא עושה זאת רק מתוך נימוס

כבר יצא לכם להכיר קצת את השני ולהירגע. אם אתה בדייט מספר 3, משהו טוב חייב לקרות. למדתם קצת עליה ועל מה מעניין אותה, אז אל תנסו להרשים-  נסו להקסים.

בשלב מרכזי זה של ההיכרויות, כדאי לבחור במשהו כמו "מקום זול ואינטימי" לאכול בו, אולי אפילו משאית אוכל או פיקניק.

המסר שאתה רוצה לשלוח הוא לא שאתה רוצה לקנות את החיבה שלה עם דברים יקרים, אלא אתה רוצה להכיר אותה בסביבה פשוטה שמעודדת אותך לדבר ולהיות קרוב. אינטימיות (לא מין) היא מילת המפתח.

תנסו להרשים בזכות עצמכם, אל תזלזלו כמובן אבל רק אל תשתדלו יותר מדי עם פירוטכניקה. חבר'ה רבים חשים צורך להעלות רמה על ידי דייטים מושקעים ומפונפנים – לתכנן פעילויות מורכבות או להוציא הון במסעדות יוקרה. זה בהחלט יכול להצית קצת אש אך מצד שני מאמץ גדול מידי עשוי לשדר נזקקות או שיש לך מה להסתיר

אל תשתדל יותר להעמיק, נסה להתחבר לדברים הגדולים: קריירה, דת, ילדים , פוליטיקה, ערכי הליבה שלך. כששני אנשים מגלים שעקרונות הליבה שלהם מסתדרים, קל יותר לחשוב על זוגיות.

זוג מבלה בשדה

אינטימיות פיזית או מינית בפגישה השלישית

אם שני הדייטים הראשונים היו רגועים (עצורים?) יחסית, לא בהכרח צריך להניח שקיומו של דייט שלישי הוא סימן לכך שהדברים הולכים להיות סוערים ולוהטים.

כשמדובר באינטימיות פיזית, ההתקדמות לא נקבעת על פי מספר הדייטים, היא נקבעת על פי ההרגשה של בני הזוג. אם אין לכם את הכימיה המינית הראשונית, אולי לא תרצו להיות אינטימיים באופן מיידי, וזה בסדר. ככל שהמשיכה תגדל, תרצו להתקדם גם בכיוון הזה.

שמעתי כאילו שאומרים : לפחות לקבל נשיקה אמיתית עד לדייט 3, כך שתוכלו לראות אם יש את הניצוץ. אולי להתנשק קצת מוקדם יגרום לדברים להתקרר אחר כך. זה יכול להיות סימן לכך שהדברים לא יסתדרו ביניכם.

גברים רבים מרגישים תקועים וממהרים לוודא שהם בורחים מ 'אזור החברים'. אולם, היא לא בהכרח מרגישה שהדברים מתקדמים בקצב הנכון ומאבדת עניין.

כימיה מינית יכולה להיות גורם משמעותי עד מאוד להצלחת מערכת היחסים, זה לא הרעיון הגרוע ביותר לשוחח בקלילות עם הדייט, בפעם השלישית, על איך היא רואה את ההתאמה הגופנית בינכם.

 

מה קורה כשהדייט השלישי הוא סוג של חורבן

אם הדייט ראשון ו / או השני היו טובים להפליא, הפעם השלישית אולי אפילו לא תרגיש כמו דייט בשבילך. במקום זאת, תהנו לכם מבילוי משותף ללא לחצים וציפיות להרשים אחד את השני.

אך דייטים שלישיים גרועים אכן מתרחשים. המפגש השלישי יכול להיות המקום בו הדברים הולכים ומתדרדרים, ויש אפשרות שזה פשוט לא יסתדר. אז איך אתה מגיב לפלופ שלישי?

אם הדייט השלישי הוא נפילה אבל השניים הראשונים עברו בשלום, עדיף להניח שזה היה רק תקלה חד פעמית. זה קורה. לכו לדייט 4. התייחסו לזה כמו סטיית תקן

דינמיקה מדאיגה יותר היא כאשר המפגש הראשון שלך הוא נהדר, אך 2 ו- 3 הם טיפשיים. זה יכול להיות שהניצוץ הראשון הזה היה רק ​​הריגוש לפגוש מישהי חדשה, ומתברר שאתם לא באמת נועדתם לזוגיות.

אפשר להפוך דייט גרוע לטוב על ידי כך שלא נותנים למצב מביך או מאכזב להשפיע אליך. במקום זאת, הפכו אותו למשהו ששניכם יכולים לעשות בו כיף. אולי ירד גשם, האירוע היה גרוע או הופסק, או שהסרט היה נורא, אירועים כאלה צריכים להיות מקורות של צחוק משותף וזיכרונות טובים. אם השיחה על אירוע מאכזב טובה יותר מהאירוע, אתם בסדר גמור. בכל מקרה אין טעם להפוך ללוחמניים ולהאשים אחד את השניה. אין תירוץ להתנהגות רעה בדייט השלישי. אל תתנו לציפיות שלכם להפיק את המיטב מכם. הכל על מי מנוחות

וכך, רבותיי, כך אתם שורדים את הדייט השלישי.

Last Updated on ינואר 7, 2021 by דנה בן ארי