16 דרכים לדייט ראשון מהמם

תוכן עניינים

זוג יפה בפגישה ראשונה

תארו לעצמכם אותי יוצאת ל 121 פגישות ראשונות עד שמצאתי את האדם שאתו ארצה לבלות לנצח. רק תחשבו על מספר הדייטים הזה ותבינו למה אני מגדירה את עצמי כמומחית לדייטים. כבר ניסיתי וחוויתי כל מה שאתם ואתן יכולים לדמיין לעצמכם, איך להצליח באתר היכרויות, איך להתאהב, איך להיפרד וכל מה שבאמצע. את הבחורים המדהימים ואת הנוראיים ביותר (מישהו אמר פה שקרים ?) . אז פגישה ראשונה יכולה להיות הדבר הכי מלחיץ בעולם, פוטנציאל ליום הראשון של שארית חייכם או (עוד…) נפילה. הנה לפניכם 16 דברים שלמדתי כדי להפיק את המקסימום מדייט ראשון.

1. השתמשו בתמונות אמיתיות לאתרי היכרויות

טכנית, זה משהו שעושים לפני הדייט הראשון, אבל זה בהחלט סימן מעיד משמעותי. בתחילת הדרך ארגנתי לעצמי תמונות מקצועיות ומושלמות, ידעתי שרושם ראשוני חשוב ורציתי שקודם כל יאהבו אותי. עם הזמן למדתי שמאו אוהבים אותי 🙂 אך בפגישה פנים אל פנים הרגעים הראשונים פחות מוצלחים עקב סוג של אכזבה. מבחינתה היתה לי תמונה אדירה שהביאה אנשים טיפה יותר רדודים 🙁 . התמונה לא ייצגה אותי באמת ולא את הרוח האמיתית, היא לא הייתה ייצוגית במאה אחוז.כמובן שזה חכם להשתמש בתמונות אטרקטיביות, אבל הם הולכים לראות אותך בכל מקרה. כך שאין טעם להסתיר את האני האמיתי שלך! מה כן להציג ? טיולים, חיוכים, יציאות, אולי תמונות מצחיקות כך שיראו שאתן יכולות לקחת את עצמכן בקלילות.

2. תחשבו איך אתם רואים את הרווקות שלכם

"אז, למה את רווקה?" זוהי אחת השאלות היותר נפוצות בדייטיםיראשונים, שאלה ששולפים מהר מידי ובעצם מתפקדת כמוקש חבוי!. כמו תמונת הפרופיל המושלמת, זה קל מדי לעבוד על עצמך ולבנות את התשובה המושלמת. שהרי "להיות רווק הוא לא איזה סבל נוראי" שיש צורך להסביר. זהו מצב ברירת המחדל של כולם, מתישהו הפסקתי לשאול אנשים למה הם היו רווקים והנחתי שלכל אחד היו את הסיבות שלו, ומה היתה התשובה שלי ? לגמרי האמת, הייתי נשואה במשך 10 שנים ונפרדנו מסיבות תקפות שאספר לך עליהן כשאכיר אותך טוב יותר. לדעתי התשובה בהחלט התקבלה.

3. דעו שצריך רק אחד או אחת

כולנו היינו שם, לא באמת היה לנו כוח לגרד את עצמינו לעוד דייט ראשון. עוד מפגש על גבול השיעמום עם מאמץ להיראות שונה. הכל מרגיש פשוט יותר מידי.  ברגעים אלה, חשוב להזכיר לעצמך את העובדה הזו, כל מה שאת מחפשת זה אדם אחד שמתאים ויש סיכוי שזו ההיכרות הבאה.

4. אבל אולי כדאי לשקול מחדש את הרעיון של "האחד"

הידיעה שזה לוקח רק אחד לא באופן אוטומטי אומר שיש רק אחד. בכל הדייטים האלה, פגשתי 121 גברים שונים, וראיתי 121 עתידים שונים. מצאתי את האחד שלי, אבל פגשתי הרבה גברים מדהימים לאורך הדרך. כשמסתכלים על הסיכויים שלך, יש כל כך הרבה אנשים שם בחוץ, אז כמובן שיותר מאחד יכול לעשות אותך מאושרת. מחשבה ברוח זו יכולה לעזור להפחית חלק מהלחץ וכגם חלק האכזבה במקרה שלא עובד.

5. לבשי משהו שגורם לך להרגיש פצצה

תרגישי טוב, תלבשי או תנעלי או תסתרקי איך שבא לך. אני לדוגמא אוהבת עקבים, לא וויתרתי עליהם בפגישות ראשונות למרות שלעיתים הם גרמו להפרעות קלות. כולנו יודעות שמטר שבעים וחמש אומר אולי מטר ושבעים במציאות. בפרופיל שלי זה כתוב שחור על גבי לבן, אני מטר שבעים ואוהבת עקבים גבוהים., אז המשכתי לבוא ולהתנשא על הדייטים שלי, מה שלא עזר לדינמיקה. אבל הביטחון שלי היה בשמיים וזה מה שחשוב.

6. האם להסכים מיד לארוחת ערב?

אלכוהול בבר או קפה זה בדרך כלל הימור בטוח יותר. בשביל לצאת לארוחת ערב צריך מספיק חומר כדי לקיים בערך שעה וחצי של שיחה. ואם אין? להתכונן לשתיקות מביכות ולברוח לשירותים כדי לשלוח לחברות שלך "WTF  אני עושה?!" . בקיצור דייט ראשון זה דייט ראשון ולא רומן..

7. אין טעם בתחפושות

פעם הייתי מנסה לנחש מה בחור רוצה ולהתאים לזה. ברגע שהטקטיקה לא הצליחה, ביצעתי הערכה מחודשת וגילתה את הברכה בלהיות אותנטית. זה מתיש לנסות להבין מה מישהו רוצה במקום להיות עצמך, ובאמת, את לא צריך להיות בכושר לכולם. כמה זמן כבר אפשר לשחק דמות שהי לא את?

8. לכי על הנושאים הכי פשוטים בעולם

"משהו כמו,' היי, מה שלומך?" או" איך היה סוף השבוע שלך?" שאלות כאילו מיד נותנות לדייט תחושה של היכרות וגרם לחבר 'ה להרגיש יותר בבית. זו דרך אורגנית לגרום לדברים להרגיש יותר טבעיים, כנראה בגלל שזה עזר להראות שאני מביטה עליהם כאנשים ולא רק כאובייקטים שחייבים לענות תשובות מושלמות. פה אפשר למצוא על מה לשוחח בדייט ראשון

9. עודדי אותם לשוחח על מה שהם אוהבים

שימושי המיוחד אם את רוצה לבדוק אם יש בהם תשוקה, ניצוץ. אמרי משהו כמו,"אמרת משהו על כמה אתה באמת אוהב לנגן בגיטרה" ואז יש להם פתח להסביר איך הם הפכו להיות כל כך טובים בזה".  כשרוב האנשים מדברים על משהו שהם מיומנים בו, הם הופכים לגרסאות המושכות ביותר של עצמם. יציבה טובה יותר, ביטחון קורן, עיניים מנצנצות. זהו בהיחט המקום לבחון למשיכה. זוגיות מושלמת - זוג בשדה

10. הרשי לעצמך לסיים דייט רע.

אל תסבלי מחוויה נוראית רק בגלל שאת מרגישה שאת חייבת את זה למישהו! הבנתי את זה לגמרי בערך בדייט ה 54, שהיה כל כך נורא, כל כך רע. בתור התחלה המיועד שהופיע נראה כ 30 שנים מבוגר יותר מאשר 48 השנים שהוא כתב על עצמו. הליכה על חוף הים הסתיימה שעה וחצי מאוחר יותר כשהוא הציע סקס. הדבר היחיד שזכור לי הוא שככל הנראה הוא נקלע לתאונת אופנוע בשלב מסוים ופצע את ה"שמוליק" שלו, כפי שהוא קרא לזה, ומאז זה כל הזמן זקוף. הוא הוסיף ואמר שהוא נהנה במיטה כי זה כאילו הוא כל הזמן על ויאגרה.

סרבתי כמובן ועזבתי. ושם החלטתי למותר לי לחתוך דייטים גם אם החינוך הפולני שלי אומר לי שאני חסרת נימוס. אם אני יכולה להגיד שזה לא הולך לעבוד אז זה לא ילך ואין טעם.

11. וזכרו בנות … ברק לעיתים נדירות מכה באותו מקום פעמיים.

כלומר, רוב הסיכויים שלא תצטרכו לעבור את אותה חוויה טראומטית בעתיד. אחרי דייט 54, ההוא של הפין הזקוף, כמעט עמדתי לוותר. אך המחשבה שכנראה לא אצטרך להתמודד עם המצב הזה שוב החזיקה אותי. ידעתי שהדייט הבא שלי לא יהיה בן 78 שמציע סקס בגלל השמוליק ההרוס שלו. זה יכול רק להשתפר כל עוד הייתי מוכנה להמשיך לעזוב את הבית במקום לצפות בשידורים חוזרים של "חברים"

12. תשאירו כמה קלפים בשרוול

זה תמיד טוב להיות גלויה לגבי מה שאת רוצה, אבל זה לא אומר שאת צריכה לפרט הכל הכל בפגישה הראשונה. בעבר הייתי חולקת את התקוות והחלומות שלי על מערכות יחסים עתידיות. הבנתי שלהתחיל עם סוף המשחק במחשבה על דייט ראשון עם זר מוחלט יכול להיות יותר מדי. זה לא על לשחק קשה להשגה או מנסה להיות משהו שאת לא, אלא על לקחת דברים בקצב שבאמת מאפשר לך לראות אם את והוא מתאימים.

13. שמרי את התלונות לאחר כך.

גם אם היו פקקים נוראיים ואוכל נוראי בבית הקפה העלוב שבו בחרתם להיפגש, להיות יותר מדי שלילית בדייט ראשון יכול לעשות יותר נזק מתועלת..פגישה ראשונה היא באמת מפגש היכרות, כמובן שאת לא רוצה להסתיר את מי שאת, אבל להיות העצמי האותנטי שלך עם ספין חיובי ישרת אותך טוב יותר מאשר ללכת בדרך שלילית עם זר מוחלט.

14. לא בהכרח צריך להרתע מנושאים מאתגרים

חוכמה קונבנציונלית אומרת לא לגעת בדברים כמו פוליטיקה ודת בפגישה הראשונה. אבל לא עדיף לדעת מייד אם האמונות שלכם לא מתיישרות? להיכנס לדיונים עמוקים זה מנגנון מיון טוב . הדייט ה 121 (בן זוגי הנוכחי)  גדל בבית דתי ואני רחוקה מזה הכי שאפשר. והנה , עובדה, חצינו את המשוכה ואנחנו נפלאים יחדיו.

15. כאשר החשבון מגיע, אל תהססי לשאול אם את יכול לעזור

זו המאה ה-21! אפשר לוותר על תנועת הרמת הארנק המזוייפת ופשוט לשאול משהו כמו, " אני יכולה לעזור?" זה ישיר אבל עדיין משאיר להם מקום לקחת את ההובלה אם זה מה שאת מקווה. ראיתי את זה כדרך נמרצת להיות זמינה בשותפות, אבל עדיין לבחון רמת העניין שלו וכמה רחוק הוא רוצה לקחת את זה,כמובן, שהכל תלוי במה שאת רוצה. אישית חיפשתי סוג של בחור שלוקח פיקוד, אבל אם את זו שרוצה לשחק את התפקיד הזה, משהו ישיר יותר הוא כנראה אפשרות טובה יותר.

16. אם את בענייין שלו , עזבי את המשחקים

שליחת טקסט או דואר אלקטרוני לומר תודה היא דרך נחמדה לחזור ולהדגיש את העניין שלך, גם אם את חושבת שעשית עבודה טובה בלשדר לו את העניין שלך בו. כולנו מכירות את הדייט הנפלא שהסתיים בקול דממה דקה הדדית. מיותר. לפעמים אנשים פשוט צריכים אור ירוק. זה עלול לשגע אותך, אבל אם הם לא מעוניינים, זה רק טקסט. ואם כן? לדייט שני!

Last Updated on דצמבר 27, 2020 by דנה בן ארי