36 סימני שפת גוף שאומרים שהוא בעניין שלך

תוכן עניינים

תיאלצו לסמוך עלי בנות, שפת הגוף שלו מדברת הרבה יותר חזק מאשר הפה שלו 🙂

אישה חכמה אמרה לי פעם ששפת הגוף של גבר אומרת הרבה מאוד כמעט בכל הנסיבות – אך במיוחד כשמכירים. אני חייבת לומר, בתור רווקה כמו פרינגלס שמקפצת לעיתים קרובות בין דייט לדייט, אני מסכימה לחלוטין שב 99.9 אחוזים מכל המקרים, שפת הגוף של תמונת טינדר אומרת לי את כל מה שאני צריכה לדעת עליו. (מלבד הביוגרפיה, שעוזרת להעיד שהוא אוהב את העבודה היצירתית שלו. כמה מקורי).

זה כנראה קשור לעובדה ששפת הגוף היא כמו שומר השער למחשבותיו הפנימיות, גם אם אף אחד לא אומר דבר בכוונה. זה מסוג הדברים שאנשים משדרים איך הם מרגישים – באמצעות תנועות ידיים, חיוכים, הטיות ראש וכו'- במקום לומר זאת במפורש.

לא יודעת עליכן, בנות, אולם אני מעדיפה לצאת עם מישהו שמראה שאכפת לו יותר מאשר לומר לי שהוא עושה זאת. אה, ועוד דבר חשוב מאוד מאוד, הכללים הללו נכונים גם לגביכן. שימו לב!

 1. היציבה שלו פתוחה. מה זה אומר: רגליו מרוחקות כתפיים, כתפיו נינוחות, ידיו וזרועותיו אינן משולבות, ולסתו אינה מהודקת. שפת גוף פתוחה היא אינדיקציה לכך שבחור סקרן וקשוב אליך
 2. את יכולה לראות את הידיים שלו פיזית. השגיחי אם כשאת נמצאת עם הבחור הוא לא שומר את הידיים בכיס או מאחורי גבו. כשלבחור נעים סביבך, ידיו בדרך כלל נראות לעין.
 3. הוא מטה את ראשו לשני כיוונים. מכירות את זה שכלבים שומעים צליל חדש שלא שמעו קודם, הם עושים את ההטיה הראשית החמודה הזו? כן, טוב בנים דומים מאוד לגורים הרכים שלנו במקרה הזה. כשבחור מטה את ראשו הצידה, זה מראה שהוא סקרן ומכוון. זה אומר שברגעים אילו את כובשת מוחו השמאלי
 4. נשימתו רגועה. כאשר הנשימה שלו נמצאת בקצב איטי, זה מעיד על כך שהוא נינוח ויכול להיות עצמו סביבך. זה סימן טוב, מכיוון שגברים אוהבים להרגיש בנוח סביב בני הזוג שלהם
 5.  יש לו ידיים דביקות. אם כפות הידיים שלו מרגישות קצת מזיעות כשאתם מטיילים ברחוב, זה יכול להיות שהוא חם פיזית,  אבל זה יכול גם להעיד שהוא עצבני. להיות עצבני זה סימן שהוא בעל עניין ולא רוצה לפשל
 6.  הוא בוהה בך או בטעות נוגע.בין אם הוא נוגע בטעות בידך או לא יכול להפסיק לבעוט בכף הרגל שלך מתחת לשולחן, זה סימן נהדר כיוון שהוא מראה שהוא רוצה להיות קרוב אליך פיזית
 7.  הוא מסדר את הצווארון. כשאנשים נעשים עצבניים, הם נוגעים לעיתים קרובות באזור הגלוי בו הצוואר פוגש את עצמות הבריח כצורה של הרגעה עצמית. לאמריקאים ולאירופאים יש את העניבה, הגברים במקומיים בלבנט לעתים קרובות ישחקו עם איזור הצווא
 8. הוא מתבלבל בשפתו. אם הוא מועד בדבריו ומסתמן כקצת עצבני סביבך. אז הוא מספר שהוא יודע להיות מרכז המסיבה אך סביבך הוא יוצא קצת עילג זה בהחלט סימן טוב.
 9. פניו סמוקים … ולא בגלל שחם. כשמישהו ממש בעניין של מישהי, זה יכול לגרום לתגובת לחץ והאדרנלין שמשתחרר יכול להוביל לסומ' בפנים. רק לפני שתקראי את זה כסימן ודאי שזה לא 40 מעלות בחוץ והוא לא על משקה הטקילה השלישי שלו.
 10. הוא עומד סנטימטרים ממך כשאתם פנים מול פנים. בתור במסעדה, בתור למונית, כשהוא נפרד ממך לשלום, יהיה המצב אשר יהיה, הוא פשוט לא יכול לעמוד בפני הדחף להיות קרוב ככל האפשר לפנייך. אם הוא לא חושש מקרבת הגוף ומבהיר את רצונותיו אך לא קריפי, סביר להניח שהוא רוצה להנות מהיותו קרוב ככל האפשר אליך
 11.  האישונים שלו ענקיים. או שאתם נמצא במקום חשוך במיוחד או שהאות העדין הזה אומר שהוא בעניין שלך (אנחנו מתעלמים פה מדברים לא חוקיים). התרחבות היא תגובה מוחית המתרחשת כשמישהו אוהב ונמשך למשהו.
 12. גבותיו מתרוממות כשהוא רואה אותך. אם הוא מחבב אותך ואוהב את מה שהוא רואה ברגע שהוא רואה אותך, הוא רוצה ממך יותר. בקרוב, צמצם עיניו יגדל, מה שיגרום לגבות שלו להתרומם. זה אומר גם שהוא מעוניין בכל מה שאת אומרת
 13.  הוא מראה לך את שיניו הקדמיות כשהוא מחייך. גברים מפסיקים לחייך ככה סביב גיל 5 – אלא אם כן הם באמת שמחים. הוא אולי לא יראה חיוך שיניים בזמן פלירטוט כלאחר יד, אבל בדייט ממש מדהים כשיש לו המון כיף בהחלט רצוי לחפש שיניים. כשהוא מרגיש ממש מאושר, הוא לא מחפה על זה
 14. הוא מחייך מעל הפה. חיוכים אמיתיים נמתחים הרבה מעבר לפה: הם מרימים את המצח ומראים עיניים פזולות מעט. אם החיוך שלו כולל את כל הפנים , זה אומר שאת משפיעה עליו באמת בצורה טובה.
 15. הוא מלקק את שפתיו בצורה חמודה (לא מצמררת). כשאת נמשכת למישהו, הפה שלך מייצר רוק נוסף. שימי לב אם הוא מללקק במהירות את שפתיו או לוחץ אותן יחדיו
 16. הוא נועל עיניים בפנים שלך – לא בעיניים שלך. את עשויה לחשוב שבחור שמאוד מאוהב עלייך יתקשה לקלף את עיניו. אבל עכשיו כשכולם רגילים להיות מודבקים לטלפונים שלהם, קשר עין בלתי פוסק יכול לגרום לאנשים להרגיש לא בנוח. אז, כלל חדש: אם הוא מוציא כ -80 אחוז מהאינטראקציה איתך במבט מעיניך אל האף והשפתיים שלך, הוא מעוניין בך
 17. הוא נושם עמוק כשהוא רואה אותך. כן, גברים זקוקים לחמצן (חחח). אבל כשהוא נושם עמוק בתת מודע – הוא ימשוך בבטנו וינפח את חזהו – זו דרך תת מודעת לגרום לגופו העליון להיראות רחב יותר ומותניו נראים קטנים יותר, שתי תכונות שגורמות לו להראות יותר בכושר ו (מ נקודת מבט אבולוציונית) רצוי יותר. במילים אחרות, הוא בקטע שלך ומנסה למשוך אותך כמו טווס
 18. ברגע שהוא רואה אותך, הוא רוצה לגעת בך או להביט בך באמת. מה שמישהו עושה ברגע שהוא מגיע דרך הדלת אומר הרבה על מה שחשוב לו.
 19. הוא רוכן לעברך כשאת מדברת.  בבר רועש, הסימן הזה אולי לא מחזיק במשקל רב, אבל כשהוא יכול לשמוע אותך פיזית בצורה מושלמת בכל זאת נשען לכיוונך זה אומר שהוא מעוניין במה שיש לך לומר – ובך בכלל.
 20. הוא שם את ידיו על מותניו כשהמרפקים פונים החוצה. עמדה זו תופסת יותר מקום מאשר לעמוד עם זרועותיו צמודות לצידיו, כך שזה אות כוח גברי. הם משתמשים בו כדי להראות עליונות פיזית על פני גברים אחרים. במצב זה, ואם הוא מכוון כלפיך, פירוש הדבר שהוא מבקש ממך תשומת לב.
 21. הוא נוגע בברך או תוחב את השיער מאחורי האוזן. כשהוא יוזם מגע פיזי במסווה של סיבה אחרת (כמו, למשל, להחמיא כמה המכנסיים שלך רכים), זה מבחן לראות איך את מגיבה למגע שלו. מגע הוא כלי בו הוא משתמש לבדוק את הגבולות שלך, כך שיכול להיות שהוא מתעניין רק במין. אם הוא באמת מחבב אותך, הוא עלול לסגת לאט במיוחד ולחייך במתיקות כשהוא עושה את זה, מה שאומר שהוא רוצה לקחת את הזמן להתקרב אליך.
 22. הוא יושב ברגליים פרושות. זה חושף את חלקי הגבר שלו, המלאים בקצות עצבים רגישים. זו עמדה פגיעה שיכול להיות שהוא מוכן להוציא את עצמו שם (תרתי משמע ורגשית) כדי להכיר אותך.
 23. הוא מכוון את האגן כלפיך. מכיוון שמדובר בחלק גוף מיני בעליל, הוא מרמז לעיתים קרובות על עניין מיני – או על היעדרו. אם הוא מרחיק את ירכיו ממך, כנראה שזה האחרון.
 24. הוא מכוון את אצבעות רגליו לעברך. רגליים מעורבות בתגובת הלחימה או הטיסה שנכנסו לפעולה בעת סכנה, ולכן הם נשלטים במידה רבה על ידי המוח הלא מודע – ויכולים להיות מעורבים  באינטראקציות חברתיות. כפות הרגליים נוטות לכוון לאן שהלב רוצה להגיע. כמובן שתזמון חשוב כאן: אם את מדברת עם בחור שנראה מעוניין, ואת נוגעת בזרועו ואז רואה את כפות הרגליים שלו מתרחקות ממך, ההקשר אומר שהוא כבר לא מעוניין.
 25. הוא משלב את רגליו. אם הוא יחצה אותן באופן מרחיק ממך את פלג גופו העליון, הוא עלול להיות חסר עניין. אבל אם הוא משלב את רגליו ומפנה את שאר גופו לעברך, זה יכול פשוט להיות שהוא ביישן. אבל זה גבר תלוי בבחור.
 26. הוא מדשדש לעברך בזמן שאת מדבר. אה, ברור שהוא רוצה להתקרב אליך.
 27. הוא מדבר איתך בלי לפנות אליך. אמנם זה יכול להיות סימן לכך שהוא שומר על אפשרויותיו פתוחות, אל תמהרי לשפוט איש שיחה נהדר רק בגלל שהוא משוחח איתך בזמן שהוא מחפש אחר מקום אחר. אם הוא יתאמץ למצוא חוט משותף או ישאל אותך המון שאלות, שפת גופו עשויה לשקף את אישיותו (ביישנית) והוא יכול להיות מוקסם לחלוטין ממך.
 28.  הוא נוגע בגרונו. הגרון מייצג תקשורת ופגיעות. אם הוא מושיט יד לגעת במהלך האינטראקציה איתך, הוא מתעניין בך. אבל שוב, ההקשר יכול למלא תפקיד מפתח: אם את מדברת עם אחד שרק מחפש סטוץ, מגע בגרון יכול להצביע על חוסר יושר. אז הרגישו אותו וחפשו סימנים אחרים ברשימה זו לפני שאתן מתקדמות איתו.
 29. כשהוא אוחז בידך, הוא לוחץ את כף ידו על ידך. סוג זה של אחיזת יד מלאה מסמל רצון להתחבר. כנ"ל לגבי אצבעות משתלבות. מצד שני, כף יד מקושתת פירושה שהוא מפחד או אולי מעכב משהו.
 30. הוא "שורט"את זרועך בזמן שהוא מדבר. המסר חזק וברור: הוא רוצה את תשומת לבך, בין אם זה כדי להרשים אותך או לוודא שאת מקשיבה – כי הוא רוצה שישמעו אותו.
 31. הוא הולך לצדך. אם הוא כל הזמן לפניך שני צעדים, זה אומר שהוא מודאג מעצמו יותר ממך. אם הוא לא מוביל אותך במרחב מפחיד או צפוף, הוא צריך להתאים את הקצב שלו כך שיתאים לזה שלך.
 32. הוא יושב איתך ולצדך לעתים קרובות ככל שיכול. גם אם יש לך כורסה נוחה ליד הספה הזעירה שלך, הוא בוחר להתכווץ לידך במקום. אם אתם במסעדה שיש בה שולחנות בר, הוא לא יירתע מלשבת באותו צד במקום מולך. זה סימלי לכך שהוא נמצא באותו "צוות" כמוך
 33. הוא משחק עם הכוס שלו. זה יכול להיות סימן של עצבנות – או משיכה. ליטוף יכול להציע שהוא רוצה לגעת בך.
 34. קולו משתנה לטון איטי ומתוק יותר. הוא מראה לך שהוא יכול לוותר קצת על אגו ולהיות פגיע איתך.
 35. הוא ממזער הפרעות והסחות דעת. מעבר לסתם להניח את הטלפון שלו כשהוא איתך (רף האדיבות הנמוך ביותר בדייט), הוא מתעקש לא להפריע לסיפור שלך כדי להגיב על משחק הכדורגל שמוקרן מאחוריך או שהצ'יפס של מתובל מדי. עם זאת, גם אם הוא יפריע לך (כולנו אנושיים!), בחור מעוניין יתנצל במהירות ויגע בך כדי להתאמץ ליצור איתך קשר מחדש.
 36. הוא מתייחס בכבוד לרכושך. גם אם עושה הכל כדי לגרום לך להרגיש כמו מלכה בפגישה ראשונה, שימי לב לאופן שהוא מטפל בדברים שלך. האם הוא זורק את הז'קט שלך במקום למסור לך אותו? האם הוא לוקח מסטיק ממך ואז מפיל אותו על הרצפה? טיפול פזיז בדברים שלך חושף את מידת הכבוד שהוא רוחש לך (זה גם נותן לך תמונה ברורה איך זה יהיה אם הייתם גרים ביחד).

Last Updated on ינואר 4, 2021 by דנה בן ארי