5 טיפים פשוטים כדי לבלוט באתרי היכרויות

תוכן עניינים

תמונת פרופיל ריקה

כשאת בבילוי נורמלי בעיר, 'אמנות הפיתוי' נראית פשוטה יחסית. טיפוח בסיסי, קשר עין וביטחון פיזי (גם אם דמיוני) הם כמעט כל מה שצריך כשמנסים לתפוס את מבטו של אותו מישהו מיוחד. את בבר, את רואה מישהו שאת מחבבת, ואחרי כמה משקאות את צוברת מספיק אומץ כדי לפתוח בשיחה.

זה די פשוט באמת.

כשאת מנסה למשוך מישהו ברשת, לעומת זאת, כל המשוואה משתנה. את לא צריך להתחפש או להתבשם. את יכולה לפרטט על הכורסה מול הטלוויזיה, ללא מקלחת, בלבוש רשמי הכולל טרנינג ישן וחולצת סוף מסלול של האקס, עם מחשב נייד שמונח על קערת דוריטוס משפחתית. והכי טוב? את יכולה לצאת מושלמת, בלתי ניתנת לעצירה, כל זה לבד, בבית עם 0 השקעה. במובנים רבים, אתרי היכרויות מאפשרים הרבה פחות לחץ מאשר היכרויות עם בחיים האמיתיים. את לא צריכה לקנות בגדים חדשים, את לא צריכה להתאמץ במראה טוב מוקפד, ואת לא צריכה לדאוג באופן כללי. את יכולה להירגע ופשוט להיות עצמך.

אבל גם עבור המנוסות ביותר היכרויות אונליין רחוקות מלהיות טיול בפארק. אתרי הכרויות מציבים אתגרים ייחודיים כמו, איך לגרום למישהו לשים לב דווקא אליך, מול האתר או האפליקציה אין לך את הטריקים שעובדים בחיים האמיתיים? ישנן דרכים רבות לבלוט ברשת, והן קלות ופשוטות כמו להרים את האצבע מהמקלדת וללחוץ על כמה מקשים.

כדי להגדיל את חשיפת הפרופיל שלך ולקבל יותר הודעות, נסי את הטיפים הפשוטים הבאים:

הלבישי וטפחי את הפרופיל

האמיני לי, אנשים כן מבחינים בפרופיל שלך. האם הוא מלא כראוי? האם הוא מדוייק או מלא בהצהרות? האם יש לך מספיק מידע רלוונטי בתיאורים שלך? האם את מייצגת את עצמך בכנות? האם זכרת למלא את תחומי העניין שלך, כולל המוסיקה וסרטים האהובים עליך? קחי קצת זמן וכתבי משהו על עצמך. גם אם מדוברבכמה מילים על תחומי העניין שלך או היכן את נמצא בחיים שלך, זה נותן לאנשים מושג טוב יותר מי את ומה את מחפשת.

עשי אהבה עם המצלמה.

את צריך תמונות. איך את מתכוונת למשוך מישהו עם צלמית אפורה וחסרת פנים? אלא אם כן יש להם העדפה מוזרה לחסרות פנים (אין לאף אחד!) אין שום סיכוי שמישהו ייצור איתך קשר לדייט בלי תמונה. למעשה, על פי אתר ההיכרויות Zoosk, אנשים עם שלוש תמונות או יותר בפרופיל ההיכרויות שלהם נוטים לקבל יותר הודעות.

צפי בכמה שיותר פרופילים.

מרבית אתרי ההיכרויות מאפשרים לאנשים לראות מי צפה בהם. פירוש הדבר שגם אם אינך שולחת הודעה ישירה למישהו, הם עדיין יכולים לקבל תחושה של העניין שלךבהם  מכיוון שהם יודעים שבדקת אותם. אם את ביישנית לשלוח  הודעות, או אולי פשוט אין לך זמן, צפייה בהרבה אנשים יכולה לעזור לך להגיע למטרה

נצלי את האימוג'יז

אם את מעוניינת במישהו אבל לא נמצאת בנקודה שבה אתה רוצה לשלוח לו הודעה ישירה, מדוע לא לעשות את הדבר הקל ולשלוח רגשון? לרוב אתרי ההיכרויות יש דרך משלהם לקרוץ או לחייך למישהו. תמיד תוכלי להקליד גם את הרגש האישי שלכם. קריצה היא פעולה משמעותית וחצופה בחיים האמיתיים (שלא לדבר שאת נראית כאילו יש לך בכלל איזה טיק בפנים) אבל למרבה המזל, זה הרבה יותר קל לביצוע באינטרנט.

קארפה דיים

שיטות עקיפות של פלירטוט הן שיטת בריחה מקובלת. אך אם את הרפתקנית יותר, הדרך הטובה ביותר למשוך תשומת לב של מישהו באינטרנט היא לכתוב לו הודעה. אז לכו על זה!

יותר מהכל, אל תפחדי להוציא את עצמך לעולם! אחד היתרונות העיקריים של אתרי הכרויות הוא הקלות הנפלאה של האנונימיות היחסית. לגשת למישהו בפומבי או בבר יכול להיות מרתיע או אגרסיבי. שליחת הודעה  באתר היכרויות היא קלה וחסרת מאמץ (ואין אנשים מסביב שצריך להתחשב בהם). אז צאו לשם ותנו לטכנולוגיה לעבוד בשבילכם!

Last Updated on ינואר 8, 2021 by דנה בן ארי