פורסם ב- כתיבת תגובה

7 טיפים להיכרויות, אהבה וזוגיות

זוגיות מושלמת - זוג בשדה

מחפשים אהבה? הטיפים האלה יעזרו לכם למצוא אהבה מתמשכת ולבנות מערכת יחסים משתלמת.

מכשולים למציאת אהבה

את רווקה ומחפשת אהבה? האם אתה מוצא את זה קשה לפגוש את האדם הנכון? כאשר אתה מתקשה למצוא קשר אהבה, זה קל מדי להתייאש או לקנות למיתוסים ההרסניים בחוץ על היכרויות ומערכות יחסים.

החיים כרווק מציעים פרסים רבים, כמו להיות חופשי לרדוף אחר התחביבים והאינטרסים שלך, ללמוד איך ליהנות מחברתך, ולהעריך את הרגעים השקטים של הבדידות. עם זאת, אם אתה מוכן לחלוק את החיים שלך עם מישהו ורוצה לבנות מערכת יחסים קיימא, כדאי, חיים כאדם יחיד יכול גם נראה מתסכל.

עבור רבים מאיתנו, המטען הרגשי שלנו יכול להפוך את מציאת השותף הרומנטי הנכון למסע קשה. אולי אתה גדל בבית שבו לא היה מודל לחיקוי של מערכת יחסים מוצקה, בריאה ואתה בספק שדבר כזה קיים בכלל. או שאולי היסטוריית הדייטים שלך כוללת רק סטוצים קצרים ואת לא יודעת איך לגרום למערכת יחסים להימשך. אתה יכול להימשך לסוג הלא נכון של אדם או לשמור על ביצוע את אותן בחירות רעות שוב ושוב, בשל נושא לא פתור מהעבר שלך. או שאולי אתה לא שם את עצמך בסביבה הטובה ביותר כדי לפגוש את האדם הנכון, או שכאשר אתה עושה, אתה לא מרגיש מספיק בטוח.

לא משנה מה המקרה יכול להיות, אתה יכול להתגבר על המכשולים שלך. גם אם אתה כבר נשרף שוב ושוב או יש לי רקורד עני כשמדובר היכרויות, טיפים אלה יכולים לעזור לשים אותך בדרך למציאת יחסים בריאים, אוהבים שנמשך.

מהי מערכת יחסים בריאה?

מערכת יחסים בריאה היא כאשר שני אנשים לפתח חיבור מבוסס על:

 • כבוד הדדי.
 • אמון
 • כנות.
 • תמיכה
 • הגינות / שוויון
 • הפרד זהויות
 • תקשורת טובה
 • תחושה של עליזות וחיבה

להעריך מחדש את התפיסה המוטעית שלך על דייטים ומערכות יחסים.

הצעד הראשון במציאת אהבה הוא להעריך מחדש חלק מהתפיסות המוטעות על דייטים ומערכות יחסים שאולי מונעות ממך למצוא אהבה מתמשכת.

מיתוסים נפוצים על היכרויות וחיפוש אהבה

אני יכולה להיות מאושרת ומסופקת רק אם אני במערכת יחסים או שעדיף מערכת יחסים גרועה מאשר בלי מערכת יחסים.
עובדה: למרות שיש יתרונות בריאותיים שמגיעים עם להיות במערכת יחסים מוצקה, אנשים רבים יכולים להיות מאושרים באותה מידה ומסופקים בלי להיות חלק מזוג. למרות הסטיגמה בחוגים חברתיים מסוימים שמתלווים להיות רווקים, חשוב לא להיכנס למערכת יחסים רק כדי "להשתלב"."להיות לבד ולהיות בודד זה לא אותו הדבר. ואין דבר לא בריא ומייאש כמו להיות במערכת יחסים גרועה.

אם אני לא מרגיש משיכה מיידית למישהו, זה לא מערכת יחסים שווה רודף.
עובדה: זהו מיתוס חשוב להפיג, במיוחד אם יש לך היסטוריה של קבלת החלטות בלתי הולמות. משיכה מינית מיידית ואהבה מתמשכת לא בהכרח הולכים יד ביד. רגשות יכולים להשתנות ולעמיק עם הזמן, וחברים הופכים לפעמים למאהבים, אם נותנים למערכות היחסים האלה הזדמנות להתפתח.

לנשים יש רגשות שונים מגברים.
עובדה: נשים וגברים מרגישים דברים דומים אבל לפעמים מבטאים את הרגשות שלהם בצורה שונה, לעתים קרובות לפי המוסכמות של החברה. אבל גם גברים וגם נשים חווים את אותן הרגשות כמו עצב, כעס, פחד ושמחה.

אהבה אמיתית היא קבועה או משיכה פיזית דועכת עם הזמן.
עובדה: אהבה היא לעתים רחוקות סטטי, אבל זה לא אומר אהבה או משיכה פיזית נדון לדעוך לאורך זמן. ככל שאנו מזדקנים, גם לגברים וגם לנשים יש פחות הורמונים מיניים, אבל רגש משפיע על התשוקה לעתים קרובות יותר מאשר הורמונים, ותשוקה מינית יכולה להתחזק עם הזמן.

אני אוכל לשנות את הדברים שאני לא אוהב אצל מישהו.
עובדה: אתה לא יכול לשנות אף אחד. אנשים משתנים רק אם וכאשר הם רוצים להשתנות.

לא הרגשתי קרוב להורים שלי, אז אינטימיות תמיד תהיה לא נוחה בשבילי.
עובדה: זה אף פעם לא מאוחר מדי לשנות כל דפוס התנהגות. עם הזמן, ועם מספיק מאמץ, אתה יכול לשנות את הדרך בה אתה חושב, מרגיש ומתנהג.

חילוקי דעות תמיד יוצרים בעיות במערכת יחסים.
עובדה: עימות לא חייב להיות שלילי או הרסני. עם הכישורים המתאימים לפתרון, סכסוך יכול גם לספק הזדמנות לצמיחה במערכת יחסים.

זוכ מאוהב בשדה פורח

ציפיות על היכרויות ומציאת אהבה

כאשר אנו מתחילים לחפש שותף לטווח ארוך או להיכנס למערכת יחסים רומנטית, רבים מאיתנו עושים זאת עם סט קבוע מראש של ציפיות (לעתים קרובות לא מציאותיות) – כמו איך האדם צריך להיראות ולהתנהג, איך מערכת היחסים צריכה להתקדם, ואת התפקידים שכל שותף צריך למלא. ציפיות אלה עשויות להתבסס על ההיסטוריה המשפחתית שלך, השפעת קבוצת העמיתים שלך, חוויות העבר שלך, או אפילו אידיאלים המתוארים בסרטים ותוכניות טלוויזיה. שמירה על הרבה מציפיות לא מציאותיות אלה יכול להפוך כל שותף פוטנציאלי נראה לקוי וכל מערכת יחסים חדשה מרגישה מאכזבת.

תחשוב על מה שבאמת חשוב.
להבחין בין מה שאתה רוצה לבין מה שאתה צריך בשותף. רצונות נתונים למשא ומתן, צרכים אינם.

הרצונות כוללים דברים כמו עיסוק, תבונה, ותכונות גופניות כגון גובה, משקל וצבע שיער. גם אם תכונות מסוימות נראות חשובות באופן מכריע בהתחלה, לאורך זמן אתה לעתים קרובות תמצא כי אתה כבר הגבלת את הבחירות שלך שלא לצורך. לדוגמה, זה עשוי להיות חשוב יותר למצוא מישהו שהוא:

 • סקרן ולא אינטליגנטי מאוד. אנשים סקרנים נוטים להיות חכמים יותר עם הזמן, בעוד אלו שזוהרים, עלולים לדעוך אינטלקטואלית אם חסרה להם סקרנות.
 • חושני ולא סקסי.
 • אכפתיות ולא יפה או נאה.
 • קצת מסתורי במקום זוהר.
 • הומוריסטי ולא עשיר.
 • ממשפחה עם ערכים דומים לשלך, ולא מישהו מרקע אתני או חברתי ספציפי.

הצרכים שונים מהרצונות בצרכים האלה הם התכונות שהכי חשובות לך, כמו ערכים, שאיפות, או מטרות בחיים. אלה כנראה לא הדברים שאתה יכול לגלות על אדם על ידי בוחן אותם ברחוב, לקרוא את הפרופיל שלהם באתר היכרויות, או שיתוף קוקטייל מהיר בבר לפני השיחה האחרונה.

טיפ היכרויות 1: לשמור דברים בפרספקטיבה

אל תעשה את החיפוש שלך למערכת יחסים מרכז החיים שלך. תתרכז בפעילויות שאתה נהנה מהן, הקריירה שלך, הבריאות, ומערכות היחסים שלך עם משפחה וחברים. כשאתה מתמקד בשמירה על עצמך מאושר, זה ישמור על החיים שלך מאוזנים ולהפוך אותך לאדם מעניין יותר כאשר אתה עושה לפגוש מישהו מיוחד.

זכור כי רושם ראשוני לא תמיד אמין, במיוחד כשמדובר היכרויות באינטרנט. זה תמיד לוקח זמן להכיר באמת אדם ואתה צריך לחוות להיות עם מישהו במגוון מצבים. לדוגמה, כמה טוב האדם הזה מחזיק מעמד תחת לחץ כאשר דברים לא הולכים טוב או כאשר הם עייפים, מתוסכל, או רעב?

תהיי כנה לגבי הפגמים והחסרונות שלך. לכולם יש פגמים, ובשביל מערכת יחסים להימשך, אתה רוצה שמישהו אוהב אותך לאדם שאתה, לא האדם שאתה רוצה להיות, או האדם שהם חושבים שאתה צריך להיות. חוץ מזה, מה שאתה מחשיב כפגם בעצם יכול להיות משהו שאדם אחר מוצא מוזר ומושך. על ידי שפיכת כל העמדת פנים, תוכל לעודד את האדם האחר לעשות את אותו הדבר, אשר יכול להוביל ליחסים כנים, יותר מספק.

עצה 2: לבנות חיבור אמיתי

משחק ההיכרויות יכול להיות מורט עצבים. זה רק טבעי לדאוג איך אתה נתקל והאם התאריך שלך יאהב אותך או לא. אבל לא משנה כמה ביישן או מביך מבחינה חברתית אתה מרגיש, אתה יכול להתגבר על העצבים והתודעה העצמית שלך ולזייף חיבור נהדר.

תתרכז החוצה, לא פנימה. כדי להילחם בעצבים של דייט ראשון, תתרכז במה שהדייט שלך אומר ועושה ומה שקורה סביבך, ולא במחשבות הפנימיות שלך. להישאר לגמרי נוכח ברגע יעזור להסיח את דעתך מדאגות וחוסר ביטחון.

תהיי סקרנית. כשאתה באמת סקרן לגבי המחשבות, הרגשות, החוויות, הסיפורים והדעות של מישהו אחר, זה מראה … והם יאהבו אותך על זה. את תיראי הרבה יותר מושכת ומעניינת מאשר אם תבזבזי את זמנך בניסיון לקדם את עצמך לדייט שלך. ואם אתה לא באמת מעוניין בדייט שלך, אין טעם להמשיך עם מערכת היחסים.

להיות אמיתי. לא ניתן לזייף התעניינות באחרים. אם את רק מעמידה פנים שאת מקשיבה או שאכפת לך, הדייט שלך יקלוט את זה. אף אחד לא אוהב להיות מניפולציות או לפייס. במקום לעזור לך להתחבר ולעשות רושם טוב, המאמצים שלך יהיו ככל הנראה כבומרנג. אם אתה לא באמת מעוניין בדייט שלך, אין טעם להמשיך עם מערכת היחסים.

שים לב. לעשות מאמץ באמת להקשיב לאדם האחר. על ידי לשים לב למה שהם אומרים, לעשות, ואיך הם אינטראקציה, תוכל במהירות להכיר אותם. דברים קטנים עוברים דרך ארוכה, כמו לזכור העדפות של מישהו, הסיפורים שהם סיפרו לך, ומה קורה בחיים שלהם.

סלק את הטלפון החכם שלך משם.אתה לא באמת יכול לשים לב או לזייף חיבור אמיתי כאשר אתה ריבוי משימות. מחוות תקשורת לא מילוליות, ביטויים, ועוד רמזים ויזואליים … מספרים לנו הרבה על אדם אחר, אבל קל לפספס אותם, אלא אם כן אתה מחובר.

עצה מס ' 3, שימו עדיפות על כיף.

היכרויות באינטרנט, אירועי רווקים, ושירותי שידוכים כמו ספיד דייטינג הם מהנים עבור אנשים מסוימים, אבל עבור אחרים הם יכולים להרגיש יותר כמו ראיונות עבודה בלחץ גבוה. ולא משנה מה מומחי היכרויות אולי יגידו לך, יש הבדל גדול בין מציאת הקריירה הנכונה ולמצוא אהבה מתמשכת.

במקום לסרוק אתרי היכרויות או להסתובב בברים איסוף, לחשוב על הזמן שלך כאדם יחיד כהזדמנות גדולה להרחיב את המעגל החברתי שלך ולהשתתף באירועים חדשים. הפוך כיף המיקוד שלך. על ידי רדיפת פעילויות שאתה נהנה ולשים את עצמך בסביבה חדשה, תוכל לפגוש אנשים חדשים שחולקים תחומי עניין דומים וערכים. גם אם אתה לא מוצא מישהו מיוחד, אתה עדיין נהנה עצמך ואולי מזויף חברויות חדשות גם כן.

טיפים למציאת פעילויות כיפיות ואנשים שחושבים כמוני:

 • להתנדב לארגון צדקה מועדף, מקלט לבעלי חיים, או קמפיין פוליטי. או אפילו לנסות חופשה בהתנדבות (לפרטים רואים מחלקת משאבים להלן).
 • קח קורס מאריך בקולג ' מקומי או באוניברסיטה.
 • הירשם לריקוד, בישול, או שיעורי אמנות.
 • הצטרף למועדון ריצה, קבוצת טיולים, קבוצת רכיבה, או קבוצת ספורט.
 • הצטרף לקבוצת תיאטרון, קבוצת קולנוע, או להשתתף בפאנל דיון במוזיאון.
 • מצא קבוצת ספרים מקומית או מועדון צילום.
 • להשתתף באירועים מקומיים וטעימת יינות או בפתיחות גלריות לאמנות.

תהיה יצירתי: תכתוב רשימה של פעילויות זמינות באזור שלך ו, עם העיניים עצומות, באופן אקראי לשים סיכה באחד, גם אם זה משהו אתה אף פעם לא היה בדרך כלל לשקול. מה דעתך על ריקודי מוט, אוריגמי, או באולינג דשא? לצאת מאזור הנוחות שלך יכול להיות מתגמל בפני עצמו.

טיפ 4: להתמודד עם דחייה בחינניות

בשלב מסוים, כל מי שמחפש אהבה יצטרך להתמודד עם דחייה, גם כאדם שנדחה וגם האדם שדוחה. זה חלק בלתי נמנע מהיכרויות, ואף פעם לא קטלני. על ידי להישאר חיובי ולהיות כנה עם עצמך ואחרים, טיפול בדחייה יכול להיות הרבה פחות מפחיד. המפתח הוא לקבל את זה דחייה היא חלק בלתי נמנע של היכרויות אבל לא לבלות יותר מדי זמן לדאוג בקשר לזה. זה אף פעם לא קטלני.

טיפים לטיפול בדחייה כאשר היכרויות ומחפש אהבה

אל תיקח את זה אישית. אם דוחים אותך אחרי דייט אחד או כמה, סביר שהאדם השני דוחה אותך רק מסיבות שטחיות שאין לך שליטה עליהן, יש אנשים שמעדיפים בלונדיניות על שחרחרות, אנשים פטפטנים על פני שקטות, או כי הם לא מסוגלים להתגבר על הבעיות שלהם. להיות אסיר תודה על דחיות מוקדמות-זה יכול לחסוך לך הרבה יותר כאב בהמשך הדרך.

אל תחשוב על זה, אבל תלמד מהניסיון. אל תכה את עצמך על כל טעויות שאתה חושב שעשית. אם זה קורה שוב ושוב, אם כי, לקחת קצת זמן כדי להרהר על איך אתה מתייחס לאחרים, וכל בעיות שאתה צריך לעבוד על. אז תעזוב את זה. התמודדות עם דחייה בדרך בריאה יכולה להגדיל את הכוח ואת החוסן שלך.

תכיר ברגשות שלך. זה נורמלי להרגיש קצת פגוע, ממורמר, מאוכזב, או אפילו עצוב כשמתמודדים עם דחייה. חשוב להכיר ברגשות שלך מבלי לנסות לדכא אותם. תרגול מודעות יכול לעזור לך לשמור על קשר עם הרגשות שלך ובמהירות להמשיך הלאה מחוויות שליליות.

טיפ 5: התנהגויות דגל אדום יכולות להצביע על כך שמערכת יחסים לא תוביל לאהבה בריאה וארוכה.

סמוך על האינסטינקטים שלך ושים לב איך האדם השני גורם לך להרגיש. אם אתה נוטה להרגיש חסר ביטחון, מתבייש, או המעיט בערכו, זה יכול להיות זמן לשקול מחדש את מערכת היחסים.

דגלים אדומים למערכת יחסים נפוצים:

 • מערכת היחסים תלויה באלכוהול. אתה מתקשר רק בצחוק טוב, מדבר, עושה אהבה כשאחד או שניכם נמצאים תחת השפעת אלכוהול או חומרים אחרים.
 • יש בעיה להתחייב. עבור חלק מהאנשים מחויבות היא הרבה יותר קשה מאשר לאחרים. קשה להם לבטוח באחרים או להבין את היתרונות של יחסים ארוכי טווח בגלל חוויות קודמות או חיי בית לא יציבים שגדלו.
 • תקשורת לא מילולית כבויה. במקום לרצות להתחבר איתך, תשומת הלב של האדם האחר היא על דברים אחרים כמו הטלפון שלהם או הטלוויזיה.
 • קנאה על אינטרסים חיצוניים. שותף אחד לא אוהב שהשני מבלה עם חברים ובני משפחה מחוץ למערכת היחסים.
 • שליטה בהתנהגות. יש רצון מצד אחד לשלוט בשני ולמנוע מהם לחשוב מחשבות ורגשות עצמאיים.
 • היחסים הם מיניים בלבד. אין שום עניין באדם האחר מלבד אחד פיזי. יחסים משמעותיים ומספקים תלויים ביותר מסקס טוב.
 • אף אחד על אחד פעם. שותף אחד רוצה להיות רק עם השני כחלק מקבוצה של אנשים. אם אין רצון לבלות זמן איכות לבד איתך, מחוץ לחדר השינה, זה יכול לסמל בעיה גדולה יותר.

טיפ 6: להתמודד עם בעיות אמון

נאמנות הדדית היא אבן פינה של כל מערכת יחסים אישית קרובה. אמון לא קורה בין לילה; זה מתפתח לאורך זמן כקשר שלך עם אדם אחר מעמיק. עם זאת, אם אתה מישהו עם בעיות אמון—מישהו שהוא נבגד, טראומה, או התעלל בעבר, או מישהו עם קשר מצורף חסר ביטחון – אז אתה עלול למצוא את זה בלתי אפשרי לבטוח באחרים ולמצוא אהבה מתמשכת.

אם יש לך בעיות אמון, היחסים הרומנטיים שלך יהיו נשלטים על ידי פחד-פחד של להיות נבגד על ידי האדם האחר, פחד של לאכזב, או פחד להרגיש פגיע. אבל זה אפשרי ללמוד לבטוח באחרים. על ידי עבודה עם המטפל הנכון או בטיפול קבוצתי תומך, אתה יכול לזהות את מקור חוסר האמון שלך ולחקור דרכים לבנות יחסים עשירים יותר, מספקים יותר.

טיפ 7: מציאת האדם הנכון היא רק ההתחלה של המסע, לא היעד.

כדי לעבור מדייטים מזדמנים למערכת יחסים מחויבת, אוהבת, אתה צריך לטפח את זה חיבור חדש.

כדי לטפח את מערכת היחסים שלכם.:
תשקיע בזה. אף מערכת יחסים לא תתנהל בצורה חלקה ללא תשומת לב קבועה, וככל שתשקיעו יותר אחד בשני, כך תגדלו יותר. מצא פעילויות שאתה יכול ליהנות יחד ולהתחייב לבלות את הזמן לקחת בהם, גם כאשר אתה עסוק או לחוץ.

לתקשר בגלוי. השותף שלך הוא לא קורא מחשבות, אז תגיד להם איך אתה מרגיש. כששניכם תרגישו בנוח להביע את הצרכים, הפחדים והתשוקות שלכם, הקשר ביניכם יתחזק ויעמיק.

לפתור סכסוך על ידי לחימה הוגנת. לא משנה איך אתה ניגש ההבדלים במערכת היחסים שלך, זה חשוב שאתה לא מפחד מעימות. אתה צריך להרגיש בטוח לבטא את הבעיות שמפריעות לך ולהיות מסוגל לפתור סכסוך ללא השפלה, השפלה, השפלה, או להתעקש להיות צודק.

להיות פתוח לשינוי. כל מערכות היחסים משתנות עם הזמן. מה שאתה רוצה ממערכת יחסים בהתחלה עשוי להיות מאוד שונה ממה שאתה והשותף שלך רוצים כמה חודשים או שנים בהמשך הדרך. קבלת שינוי במערכת יחסים בריאה לא רק צריכה לעשות אותך מאושר יותר, אלא גם לגרום לך אדם טוב יותר: אדיב יותר, אמפתי יותר, ונדיב יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *