8 דברים שנשים רוצות מגברים בפגישה ראשונה

  עבודה טובה – הרשמתם אותה בעזרת חיזור נמרץ ומוצלח ואפילו קבעתם את הדייט הראשון. אבל פגישה פנים אל פנים היא כבר משחק אחר לגמרי עבור רווקים שמחפשים לעשות את הרושם הנכון. לדוגמא, אם אתה פותח דלת עבור הדייט שלך, האם היא תתרשם, או שהיא תחשוב שהיא יכולה לעשות זאת בעצמה? האם תדבר יותר מדי או שתדבר מעט? לעשות את זה נכון זה יכול להיות קצת מלחיץ, אבל גם לחשוב יותר מידי עלול להפוך את הדייט הראשון לסוג של "פיגוע".

8 דברים שנשים רוצות בפגישה ראשונה

אל פחד. יש לנו כמה עצות לדייט הראשון עבור הגברברים כאן … שמונה הדברים שנשים מאחלות (לעצמן) שבחורים יעשו בפגישה ראשונה. יישום הטיפים הללו יכניס אותך להילוך מהיר לקראת דייט השני. לא רק זה אלא שהטיפים גם יהפכו את הדייט למהנה יותר עבור שניכם, בין אם יש בינכם התאמה המושלמת ובין אם לאו.

מחמאות, אמיתיות

אין ספק שזהו הדבר הראשון שכל הנשים תמיד רוצות בפגישה ראשונה (ובשניה… ואחרי שנה וחצי…). נשים מצפות שתגיד להן משהו מחמיא כדי להתחיל  את הדייט בטון הנכון. עם זאת, נשים טובות מאוד לזהות מתי מדובר ב"מחמאת דייט מזויפת" ומתי אתה באמת מתכוון לזה. הערה כנה שחשבתם עליה ולקחתם את הזמן לשים לב אליה טובה בהרבה ממחמאות מזויפות שהוכנו מראש , לא רלוונטיות ולעתים קרובות נשלפות מוקדם מידי. אז קח קצת זמן לבחון את הדייט שלך קודם, למצוא משהו שאתה אוהב בה ואז להחמיא לה על זה. תאמר את זה כשאתה מתכוון לזה עם בקשר עין ועם קצת התלהבות בקול שלך. אם לא, פשוט חבל על הזמן.

שאל שאלות והקשב לתשובות

על פי מחקר של אוניברסיטת הרווארד, הסיכוי להגיע לדייט שני גדל באופן דרמטי כאשר המשתתפים מתפנים לשאול שאלות אחד לגבי השני. לשאול שאלה ואז להסיט את המבט, לבדוק את הטלפון ולא ממש להקשיב לתשובה לא יזכה אותך בנקודות. הכל קשור לקשר עין, להתמקד באישה שלפניך ולהגיב בשאלות מעניינות יותר. בדרך זו תגרום לדייט ש9לך להרגיש שאתה מעוניין בה, ושיש לך גם כישורים חברתיים טובים. להקדיש זמן רב מדי לדבר על עצמך זו ממש מכהי.

תהיה ג'נטלמן

אף על פי שנשים רווקות רוצות שתחשבו שהן עצמאיות ויכולות לעשות דברים למען עצמן, הן עדיין אוהבות צורה כלשהי של אבירות בדייט הראשון. אתה לא צריך לצאת מדעתך על העניין, אבל פתיחת דלת או הזחת כיסא בהחלט יביאו לך כמה נקודות. זה אומר הרבה עלייך, איך חונכת ומפגין אופי אכפתי כלפי נשים. כן נשים הן עצמאיות, ויכולות להסתדר בלעדייך, אבל כשהן מוצאות בן זוג פוטנציאלי, הן עדיין מחפשות מישהו שיוכל לטפל בהן ולהגן עליהן.

תשכח מהטלפון

אלא אם כן אתה רוצה דייט שמקבלת את 'שיחת החירום ההיא' במהלך מפגש ההיכרות, או הולכת לשירותים כדי לעולם לא לחזור. פשוט הנח את הטלפון שלך בצד ושכח ממנו לשעתיים הקרובות. לא, אל תניח אותו על השולחן, אל תבדוק תוצאות כדורגל וגם ההודעות הקורעות מהחבר'ה לא רלוונטיות כרגע. נשים בדייט ראשון מצפות לתשומת לבכם המלאה. כל דבר פחות מזה הוא פשוט גס רוח ומוציא את הרושם שאתה לא מעוניין. המוטו הוא … אם אתה רוצה לעבור את הדייט הראשון, הטלפון יכול לחכות. (אפשר אולי להחליק בדיקה ערמומית בשירותים או בבר אבל לא יותר מזה).

תשאיר את האגו בחוץ

בין אם זה התרברבות אודות הביצועים שלך החדר כושר, כמה אודישנים של דוגמנות היו לך או לכמה דייטים יצאת בחודש האחרון. שמור את זה, היא ממש לא מעוניינים בסוג זה של דיבורים. נשים בדייט ראשון רוצות שיחה אמיתית על נושא קצת יותר עמוק – כזה שמגלה משהו נוסף על האני האמיתי שלך. הדברים האמיתיים נחשבים – זה מה שנשים רוצות לשמוע עליו. מסעות, הישגים, אכזבות, משפחה, שאיפות. כל הדברים האלה. אל תנסה להרשים על ידי שגרת הכושר שלך או מהעובדה שהאכלת כרישים בחופשה האחרונה.

דייט ראשון – תציע לשלם

לא כל הנשים רוצות שבחור ישלם עבור הדייט הראשון – נשים יודעות להתפרנס ואוהבות לשלם בדרכן. עם זאת, הן יעריכו את ההצעה. אם הדייט שלך מציע לשלם את חלקה, אל תהסס להפעיל שיקול דעת. לפעמים זה עובד טוב אם משלמים על הארוחה ומאפשרים לה לשלם על הקינוח במקום הבא. עם זאת, אם אתה מוצא את אחת שהזמינה שלוש מנות ראשונות , מנה עיקרית הכי יקרה בתפריט ובקבוק יין… כדאי לחשוב פעמיים שותה קוקטייל בשמלה

אל תגיד שתתקשר – ואז תיעלם

אם הדייט הראשון לא מסתדר מכל סיבה שהיא, הדבר האחרון שנשים רוצות הוא שתגיד שתתקשר אם אין לך שום כוונה לעשות זאת. נשים מעדיפות לדעת מראש . הרבה יותר קל להמשיך הלאה אם ​​ברור שההרגשה לא הייתה הדדית, הניצוץ לא היה או שלא אהבת שיש לה 3 חתולים. פתיחות וכנות, מאפשרת לנשים להמשיך הלאה במקום לתהות מדוע מעולם לא התקשרת, או מה השתבש. אז תהיה גבר ותהיה כנה.

היה ברור לגבי סוג הקשר שאתה רוצה

הנה כמה חדשות עבורכם – לא כל הנשים מחפשות קשר ארוך טווח! נראה כי הרבה בחורים יוצאים לדייט ראשון מתוך אמונה שהעלמה רוצה מערכת יחסים ארוכת טווח ושהיא בודקת אם הבחור הוא חומר מתאים לנישואין ותינוקות. זה יכול להיות המקרה אצל חלק מהנשים – אך לא אצל כולם. בעוד שחלקן עשויות לחפש משהו רציני יותר, אחרות עשויות לחפש סידור היכרויות מזדמן יותר מהפגישה הראשונה שלהם. הדרך היחידה לגלות את זה היא לנהל את השיחה.   8 הדברים האלה שנשים מאחלות שגברים עשו בפגישה ראשונה יעזרו מעוד להתקדם לדייט שני. או לכל הפחות, ידאגו שתהיה לכם פגישה ראשונה מהנה.